بهترین تقویت کننده ابرو و بهترین تقویت کننده مژه ایرانی و خارجی

از آنجایی که ضخامت و پرپشتی مژه و ابروها در زیبایی و جذابیت و حتی اعتماد به نفس افراد نقش پررنگی را ایفا می‌کند، همگان خواهان تقویت، افزایش طول و رشد این نواحی هستند. از سویی دیگر تارهای آسیب پذیر و شکننده مژه و ابروها به راحتی و بر اثر عوامل گوناگون دچار ریزش و کم پشتی شده و احساسی ناخوشایندی در افراد به وجود می‌آورند. در این هنگام افراد زیادی به سراغ درمان‌های پرریسک و گاها موقتی مانند: تتو، میکروبلیدینگ، کاشت، اکستنشن و یا استفاده بی حد از لوازم آرایشی همچون سایه و مداد ابرو و ریمل، رفته و نه تنها مشکل را حل نشده باقی می‌گذارند بلکه به وخامت آن می‌افزایند. اما راه حلی به مراتب ایمن‌تر و ساده‌تر وجود دارد که ما را به مژه‌ها و ابروهای زیبا و مرتب و در عین حال طبیعی می‌رساند و آن استفاده از محصولات تقویتی مژه و ابرو می‌باشد. بنابراین اگر شما نیز به دنبل راه حلی موثر جهت تقویت، بازسازی و یا قطع ریزش ابرو و مژه خود هستید نگران نباشید چرا که ما در مجموعه تاچ‌هلث جهت سهولت در انتخاب شما، به لیستی شامل 50 مدل از بهترین تقویت کننده ابرو و مژه دست یافته و در اختیارتان قرار داده‌ایم. این لیست بر اساس ترکیبات، میزان اثرگذاری، نظرات کاربران مصرف کننده و میزان فروش محصولات تهیه شده و شما می‌توانید با اطمینان کامل و بدون اتلاف وقت، بهترین تقویت کننده ابرو و مژه را انتخاب نمایید.

سرم احیا کننده ابروی سریتا حاوی بوتیلن گلایکول،پانتنول، عصاره گلایکولی رزماری، عصاره گلایکولی مریم گلی، عصاره گلایکولی گزنه، عصاره گلایکولی بابونه، عصاره گلایکولی نعناع فلفلی و بسیار ماده محرک رشد تارهای نازک ابرو و فاقد الکل است. این سرم گیاهی تقویت کننده به واسطه ترکیبات آنتی اکسیدانی خود، دارای خاصیت ضد التهابی و ضد پیری و تغذیه‌کنندگی پوست نیز می‌باشد بنابراین علاوه بر تقویت ابرو به ترمیم پوست زیر آن نیز پرداخته و برای ابروهای رنگ شده، تاتو کرده و یا تیغ زده نیز مناسب است. این محصول با فرمولاسیون قوی خود و رطوبت رسانی موثر، از خشکی و شکنندگی ابروها جلوگیری کرده و سبب افزایش ضخامت ابرو می‌شود. با استفاده مداوم از سرم احیا ابرو سریتا شاهد افزایش استحکام، ضخامت و رویش مجدد ابروها و بازگشت جذابیت چهره خود خواهید بود. همچنین این سرم به رشد مجدد ابروهای ریخته شده نیز کمک کرده و برای تمامی خانم‌ها و آقایان مناسب است. طراحی کاربردی و غلطک تعبیه شده سر محصول، استفاده را بسیار آسان و موثر نموده و در هنگام منتقل شدن مواد با ماساژ دادن ناحیه، به جذب بهتر آن کمک می‌کند.

کرم تقویت کننده ابرو سریتا مدل vitalize با فرمولسیونی نوآورانه و تاثیر فوق‌العاده، متشکل از عصاره مریم گلی،عصاره رزماری، عصاره گزنه، عصاره نعناع فلفلی، عصاره بابونه، پرو ویتامین B5، ویتامینB6 مناسب با انواع جنس پوست و ابروی افراد می‌تواند با مهار آنزیم ۵-آلفا-ردوکتاز ریزش ابرو را مهار کرده و سبب رویش مجدد، فزایش ضخامت و تقویت تارهای ابرو گردد. این محصول با شکل کرمی خود به سادگی جذب پوست شده و برای ابروهای رنگ شده، تتو شده، تیغ زده، برداشته شده و دارای ریزش مناسب می‌باشد. استفاده از این کرم بر روی پوست و منافذ تمیز آن، به خوبی به لایه های پوست زیر ابرو نفوذ کرده و با دارا بودن اسیدهای گیاهی در ترکیب خود، سبب پاکسازی محیط اطراف موهای ابرو شده و بل خواص آنتی اکسیدانی خود، باعث تقویت فولیکول های موی ابرو شده و شرایطی مناسب را جهت رشد موهای جدید در ناحیه ابرو فراهم می‌کند. این محصول با افزایش خون رسانی و بهبود تغذیه فولیکول های ابرو به رشد مجدد ابروها، سرعت رشد بالاتر، پرپشت شدن و پیشگیری از ریزش مجدد کمک موثری می‌کند. از ویژگی‌های مثبت دیگر این کرم عدم پایه الکلی آن است که از ایجاد خشکی در ناحیه ابرو جلوگیری کرده و از ریزش تارهای آن جلوگیری می‌کند. تمامی ترکیبات بکار رفته در این کرم توسط متخصصین عالی پوست و مو تایید شده و بدون ایجاد حساسیت، بهترین تاثیر را خواهد گذاشت.

محلول تقویت کننده مژه سریتا مدل 012 به همراه سرم احیا کننده ابرو مدل vitalize، 2 محصول فوق‌العاده در یک پکیج استثنائی جهت تقویت مژه و ابرو با بهره‌گیری از موثرترین ترکیبات در این جهت می‌باشد.محلول تقویت کننده مژه سریتا حاوی عصاره شبدر قرمز، بوتیلن گلیکول، عصاره گزنه، بیزابولول، آلوئه ورا، PEG-۴۰ روغن کرچک هیدروژنه، دکستران، استیل تترا پپتید-۳، گلیسرین، پانتنول (پیش ساز ویتامین B۵)، بیوتینیل تری پپتید-۱، ویتامین E، دایمتیکون، نیاسین آمید (ویتامین B۳)، کاپریلیل گلیکول، آی دیونیزه، دی هیدروکسی پروپیل، دهیدرودتیل، بیماتوپراست و چندین ماده موثر دیگه بوده و با تقویت فولیکول و تارهای مژه از طریق افزایش خون رسانی و خواص آنتی اکسیدان قوی، از آسیب رادیکال های آزاد به مژه جلوگیری کرده و در پیشگیری از ریزش مژه‌ها و تحریک رشد مجدد و بزرگ شدن فولیکول‌های مژه بسیار موثر است. همچنین به واسطه ترکیبات رطوبت‌رسان، سبب افزایش الاستیسیته مژه‌ها شده و با فرمولاسیون غنی از پپتیدها و ویتامین‌های تقویت‌کننده مژه، از سفید شدن مژه‌ها ممانعت کرده و با افزایش رشد، استحکام و ضخامت مژه‌ها و احیاء مژه‌های آسیب‌دیده، زیبایی چشم‌های شما را دوچندان می‌نماید. این محصول کاملا ضد التهاب و خارش و مناسب تمام خانم‌ها و آقایان می‌باشد.سرم احیا کننده ابروی سریتا حاوی بوتیلن گلایکول،پانتنول، عصاره گلایکولی رزماری، عصاره گلایکولی مریم گلی، عصاره گلایکولی گزنه، عصاره گلایکولی بابونه، عصاره گلایکولی نعناع فلفلی و بسیار ماده محرک رشد تارهای نازک ابرو و فاقد الکل است. این کرم گیاهی تقویت کننده به واسطه ترکیبات آنتی اکسیدانی خود، دارای خاصیت ضد التهابی و ضد پیری و تغذیه‌کنندگی پوست نیز می‌باشد بنابراین علاوه بر تقویت ابرو به ترمیم پوست زیر آن نیز پرداخته و برای ابروهای رنگ شده، تاتو کرده و یا تیغ زده نیز مناسب است. این محصول با فرمولاسیون قوی خود و رطوبت رسانی موثر، از خشکی و شکنندگی ابروها جلوگیری کرده و سبب افزایش ضخامت ابرو می‌شود. با استفاده مداوم از سرم احیا ابرو سریتا شاهد افزایش استحکام، ضخامت و رویش مجدد ابروها و بازگشت جذابیت چهره خود خواهید بود همچنین این سرم به رشد مجدد ابروهای ریخته شده نیز کمک کرده و برای تمامی خانم‌ها و آقایان مناسب است. طراحی کاربردی و غلطک تعبیه شده سر محصول، استفاده را بسیار آسان و موثر نموده و در هنگام منتقل شدن مواد با ماساژ دادن ناحیه، به جذب بهتر آن کمک می‌کند.

روغن تقویت کننده ابرو و مژه گیاه قانون مدل 02 با ترکیباتی کاملا گیاهی و غنی، نظیر روغن بادام تلخ، رزماری و ... بصورت نخصصی به تقویت‌ و پرپشتی ابرو و مژه پرداخته و مشکل ریزش ابرو و مژه را برطرف می‌نماید. این روغن با داشتن پپتیدها، ابروها را تقویت کرده و از طریق تحریک فولیکول‌های مو، به رشد و استحکام و افزایش ضخامت و پرپشتی ابرو و مژه کمک می‌کند. همچنین افرادی که دچار شوره و پوسته‌های سفید در این نواحی شده‌اند می‌توانند با استفاده از این روغن که دارای ویتامین‌ها و مواد معدنی روی، آهن، منگنز، تیامین، ریبوفلاوین و ویتامینA، C، E، K می‌باشد، از خشکی پوست جلوگیری کرده و موخوره، شوره و خشکی ابرو و مژه را بهبود بخشیده و سبب آبرسانی آن شوند. این محصول علاوه بر جلوگیری از ریزش و کمک به رشد مجدد ابرو و مژه، به حالت دهی و افزایش براقیت این نواحی کمک کرده و زیبایی شما را دوچندان می‌کند. ترکیبات کاملا گیاهی و آنتی اکسیدانی این روغن سبب شده تا هیچگونه عوارض و یا حساسیتی ایجاد نکند.

سرم تقویت کننده مژه و ابرو بایو آکوا مد 001 ساخت کشور چین و حاوی ترکیبات گیاهی مفید از جمله رزماری، گزنه، کپکسیل، چای سفید چینی و جینسینگ می‌باشد. این سرم با تحریک متابولیسم در سلول‌های پوست نواحی مژه و ابرو، به رشد سریع تر و پرپشت شدن تارهای مو در این قسمت ‌ها کمک کرده و با مصرف حتی یک دوره 2 الی 3 ماهه بصورت منظم شاهد تاثیراتی چون افزایش طول مژه، رشد و تکثیر سریع‌تر، پر پشتی، پر رنگ تر شدن تار موها و قطع ریزش خواهید بود. این محصول با بافت بسیار سبک و غلظت مناسب خود، به سرعت جذب شده و تاثیرات خود را می‌گذارد. همچنین بدون ایجاد هیپگونه حساسیت و خارش و التهاب، زیبایی ابرو و مژه شما و در نهایت چهره شما را باز می‌گرداند. این سرم در بر طرف کردن موهای ابرو و مژه که بسیار نازک و کوتاه و کرکی هستند نیز نقش موثری داشته و با ترکیبات گیاهی خود، آسیبی به چشم و پوست وارد نمی‌کند. گفتنی است که آقایان نیز می توانند برای پرپشت شدن و یکدست شدن ریش و شقیقه خود از این سرم تقویتی استفاده نمایند.

محلول تقویت کننده مژه و ابرو اکسیلیا با بهره‌گیری از بیماتوپروست ۰,۰۳% و دارای تاییدیه FDA، یکی از موثرترین محصولات با خواص درمان کم پشتی مژه و ابرو و قطع ریزش آن‌ها می‌باشد. این محلول بیماتوپروست با اعمال تاثیر در چرخه رشد مژه‌ها و افزایش طول مدت مرحله رشد (مرحله آناژن)، مژه‌هایی بلندتر، حجیم‌تر، ضخیم‌تر و تیره‌تر را برای شما به ارمغان می‌آورد. اثرات اکسیلیا از ماه اول درمان آغاز شده و با ادامه مصرف افزایش پیدا می‌کند. محلول بیماتوپروست یک آنالوگ پروستاگلاندین است که برای درمان هایپوتریکوزیس مژه موثر بوده و سبب افزایش رشد مژه، افزایش ضخامت مژه، افزایش تراکم مژه و جلوگیری از گل مژه می‌شود. همچنین می‌توان از این محصول در قسمت‌هایی از سر که دچار ریزش سکه‌ای نیز شده‌اند استفاده نمود.

سرم تقویت‌کننده و ضد ریزش ابرو سینره حاوی عصاره چای سفید، پروتئین شیر، لاکتوز، مخلوط سدیم، منیزیم، روی منگنز PCA، کراتین هیدرولیز شده، پیرو یدوکسین هیدروکلراید (ویتامین B۶)، دکسپانتنول (پیش ساز ویتامین B۵)، اسید استئاریک، امولسی فایر و چندین ماده موثر دیگر، می‌تواند به تمامی خانم‌ها و آقایان با هر نوع ابرو، جهت قطع ریزش و تقوی ابرو کمک نماید. مخلوط نمک های روی، منیزیم و پیرولیدون کربوکسیلیک اسید موجود در این محصول، به عنوان بهترین ریزمغذی‌ها نقش موثری در بهبود ساختار آنزیم‌های حیاتی سلول‌ها داشته و سبب افزایش متابولیسم سلول شده، در نتیجه سرعت احیاء، افزایش استحکام و پرپشت شدن ابروها را بدنبال می‌آورد. مخلوط پروتئین های شیر، آمینواسیدهای گوگرددار و ویتامین B۵ نیز باعث تقویت و تحریک فولیکول های مو و رویش مجدد و استحکام آن‌ها می‌شود. سایر ترکیبات بکار رفته در سرم ضدریزش سینره نیز سبب پیشگیری از سفید شدن ابروها، تحریک رشد مجدد و آبرسانی به پوست و مو ابرو می‌شوند.

محلول تقویت کننده ابرو و مژه وچه مدل 54564 به شکلی خاص با 2 سر در هر هر طرف محصول که یکی مخصوص مژه و دیگری مخصوص ابرو می‌باشد، طراحی شده است. ترکیبات محلول مژه شامل: وایدلش، ال‌آرژنین، اسید هیالورونیک، هیدروکسی اتیل سلولز، ایمیدازولین اوره، آلانتوئین، توکوفریل استات، استیل سیستیئین، ویتامین B۶، نیاسین امید بوده و ترکیبات تقویت کننده ابرو، آب دیونیزه، پروکاپیل، پلی اکریلامید، عصاره ریشه گیاه بابا آدم، عصاره برگ گزنه، عصاره برگ دم اسب، روغن جوجوبا، ال آرژنین، روغن آرگان، کافئین، اسید هیالورونیک، آلانتوئین، بیزابولول، توکوفریل استات، استیل سیستئین، ویتامین B۶ و چندین ماده موثر دیگر می‌باشد. این محصول غنی از آنتی‌اکسیدان‌ها بوده و در افزایش رشد، حجم، ضخامت و تیره تر شدن مژه و ابرو تاثیر شگفت‌انگیزی دارد. همچنین با دارا بودن ویتامین E علاوه بر تقویت تارهای مو، سبب افزایش لطافت و بهبود وضعیت مو و پوست نواحی زیر ابرو و پلک می‌شود. آلانتویین نیز در این محصول سبب پیشگیری از التهابات، تکثیر سلول و احیا کنندگی می‌شود و ماده موثره اصلی این تونیک، اسید هیالورونیک بوده که با بهبود گردش خون موجب تحریک رشد مژه‌ها می‌شود.

ژل تقویت کننده مژه و ابرو گلدن رز مدل a21 ساخت کشور ایتالیا و غنی از ویتامین‌های A,E و پروویتامین B5 و روغن‌ها و مواد معدنی موثر، یکی از پرطرفدارترین محصولات در رفع ریزش مژه و ابرو و تقویت تارهای ظریف این نواحی است. این محصول با ترکیبات آبرسان خود، سبب مرطوب ماندن پوست و موی مژه ها و ابرو ها شده و با تغذیه رسانی مناسب به ریشه آن‌ها، افزایش ضخامت، پررنگ تر شدن، پرپشت تر شدن و تسریع در رشد را به دنبال می‌آورد. این محصول علاوه بر خواص ضدریزش و تقویت‌کنندگی، جهت حالت دادن و آرایش مژه و ابرو برای خانم‌هایی که خواهان مژه و ابروی مرتب و یکدست هستند نیز می‌باشد. گفتنی است که ترکیبات و اثربخشی این محصول مورد تایید پزشگان چشم و پوست و مو قرار گرفته است و با بافتی سبک و و بدون ایجاد حساسیت، به شما در داشتن ابروان و مژه‌هایی زیبا کمک می‌کند.

ژل تقویت کننده مژه و ابرو جان اشلی مدل 001 یک محصول غنی از ویتامین‌ها و مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌های موثر جهت قطع ریزش و تقویت ابرو و مژه می‌باشد. این محصول با آبرسانی موثر و مرطوب نگه داشتن تارهای مو و پوست زیر ابرو و پلک، از خشکی جلوگیری نموده و از آسیب به مژه و ابرو جلوگیری نموده و سبب قطع ریزش می‌شود. همچنین با ترکیبات مغذی خود به رشد سریع‌تر ، افزایش ضخامت تارها، افزایش تراکم و زیبایی و درخشان شدن مژه و ابرو می‌گردد. خانم‌هایی که خواهان لیفت ابرو و مژه خود برای داشتن آرایشی زیباتر نیز می‌باشند، می‌تواند با استفاده از خاصیت فیکس و لیفت کنندگی این محصول به چهره خود جلوه‌ای ویژه و مرتب ببخشند. در ضمن این محصول ضدحساسیت و خارش بوده و بدون ایجاد سنگینی بر روی موهای ابرو و مژه، به تقویت و حالت دهندگی مژه‌ها و ابرو ها می‌پردازد. ایین ژل کاملا بی‌رنگ بوده و تمامی خانم‌ها و آقایان می‌توانند از این محصول با خیال راحت بهره ببرند.

ژل تقویت کننده مژه و ابرو جان اشلی مدل 578 یک محصول غنی از ویتامین‌ها و مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌های موثر من‌جمله ویتامین D، A و C جهت قطع ریزش و تقویت ابرو و مژه می‌باشد. این محصول با آبرسانی موثر و مرطوب نگه داشتن تارهای مو و پوست زیر ابرو و پلک، از خشکی جلوگیری نموده و از آسیب به مژه و ابرو جلوگیری نموده و سبب قطع ریزش می‌شود. در ضمن این محصول ضدحساسیت و خارش بوده و بدون ایجاد سنگینی و برفک‌های سفید بر روی موهای ابرو و مژه به تقویت و حالت دهندگی مژه‌ها و ابرو ها می‌پردازد. این ژل کاملا بی‌رنگ بوده و تمامی خانم‌ها و آقایان می‌توانند از این محصول با خیال راحت بهره ببرند.همچنین با ترکیبات مغذی خود به رشد سریع‌تر ، افزایش ضخامت تارها، افزایش تراکم و زیبایی و درخشان شدن مژه و ابرو می‌گردد. خانم‌هایی که خواهان لیفت ابرو و مژه خود برای داشتن آرایشی زیباتر نیز می‌باشند، می‌تواند با استفاده از خاصیت فیکس و لیفت کنندگی ژل تقویت کننده مژه و ابرو جان اشلی مدل 578 به چهره خود جلوه‌ای ویژه و مرتب ببخشند.

ژل حالت دهنده و تقویت کننده مژه و ابرو اسنس مدل 001 ساخت کشور آلمان و با فرمولاسیونی قوی و موثر، متشکل از ویتامین‌های B۵، D، B، C و بسیاری مواد موثره دیگر در تحریک رشد ابرو و مژه و با بافت ژله‌ای و سبک به شما کمک می‌کند ریزش تارهای شکننده ابرو و مژه خود را قطع و کنترل نموده و در عین حال به افزایش ضخامت و استحکام آن‌ها کمک می‌کند. این محصول با خواص مرطوب‌کنندگی و ضد التهابی خود، پوست محل رویش ابرو و پلک را جهت رویش مجدد مو آماده کرده و از تارهای موجود محافظت می‌نماید. وجود آنتی‌اکسیدان‌ها و سایر مواد مغذی در این ژل نیز به تسریع روند رشد و تکثیر سلولی و تقویت فولیکول‌های مو پرداخته و استفاده از آن، گیرایی چهره شما را چندین برابر می‌نماید. بافت ژله‌ای و بی‌رنگ این محصول به شما امکان می‌دهد علاوه بر بهره‌گیری در خصوص تقویت کنندگی، در هنگام آرایش نیز بتوانید ابرو و مژه خود را حالت داده و فیکس نمایید و میکاپ بی‌نقصی داشته باشید.

ژل حالت دهنده ابرو و مژه اسنس حاوی ویتامین‌های B۵، D، B، C و بسیاری مواد موثره دیگر در تحریک رشد ابرو و مژه و با بافت ژله‌ای و سبک به شما کمک می‌کند تا ریزش تارهای شکننده ابرو و مژه خود را قطع و کنترل نموده و در عین حال به افزایش ضخامت و استحکام آن‌ها کمک می‌کند. این ژل ساخت کشور آلمان و با فرمولاسیونی قوی و موثر، متشکل از این محصول با خواص مرطوب‌کنندگی و ضد التهابی خود، پوست محل رویش ابرو و پلک را جهت رویش مجدد مو آماده کرده و از تارهای موجود محافظت می‌نماید. وجود آنتی‌اکسیدان‌ها و سایر مواد مغذی در این ژل نیز به تسریع روند رشد و تکثیر سلولی و تقویت فولیکول‌های مو پرداخته و استفاده از آن، گیرایی چهره شما را چندین برابر می‌نماید. بافت ژله‌ای و بی‌رنگ این محصول به شما امکان می‌دهد علاوه بر بهره‌گیری در خصوص تقویت کنندگی، در هنگام آرایش نیز بتوانید ابرو و مژه خود را حالت داده و فیکس نمایید و میکاپ بی‌نقصی داشته باشید.

کرم تقویت کننده ابرو لاناریا کد 423 با فرمولاسیون کاملاً گیاهی حاوی شی باتر، موم زنبور عسل، گلیسیرین، سدیم پی سی ای، روغن آرگان، پلی آکریلامید، دی آمینوپبریمیدین اکساید(آمینکسیل)، توکوفریل استات، عصاره نعناع فلفلی، عصاره رزماری، عصاره دم اسب، عصاره ریشه بابا آدم، عصاره گزنه، عصاره مریم گلی، اکتیو بسیار مؤثر Aminexil، کالاندولا، جوجوبا، بورداک، ویتامین E و پروویتامین B5 و چندین ماده موثر دیگر است و این یعنی پکیجی کامل از هر آنچه جهت تقویت ابرو و کنترل ریزش ابرو و نازک شدن ابروها لازم است. این ترکیب عالی سبب افزایش ضخامت, پرپشت شدن, تحریک فولیکول‌های ابرو و رویش مجدد تارهای ابروان گشته و استفاده مرتب از آن ابروهایی به مراتب سالم تر و ضخیم تر از قبل را به ما هدیه می‌کند. کرم تقویت کننده ابرو لاناریا با تقویت پیاز و ریشه مو و تحریک گردش خون در فولیکول‌های محل ابرو سبب اکسیژن رسانی بهتر در این ناحیه شده و به واسطه ترکیبات مؤثر خود، فاز رشد ابروها را طولانی تر کرده و با مهار آنزیم ۵- آلفاردوکتاز از ریزش آن جلوگیری می‌نماید. این محصول بدون الکل، بدون اسانس، بدون پارابن بوده و برای انواع ابرو و همچنین ابروهای رنگ شده، تیغ زده و تتو شده نیز قابل استفاده است.

ژل حالت دهنده و تقویت کننده مژه و ابرو رومئو زیدنس مدل 01 یکی از پرطرفدارترین محصولات جهت افزایش رشد و قطع ریزش مژه و ابرو می‌باشد. این محصول حاوی مواد موثره جهت تقویت فولیکول‌های ظریف مژه و ابرو بوده و ضمن بهبود کیفیت آن‌ها، سبب بالا رفتن استحکام ریشه‌ها و جلوگیری از ریزش می‌گردد. ژل تقویت کننده مژه و ابرو رومئو زیدنس حاوی انواع ویتامین و مرطوب‌کننده‌های طبیعی است که سبب بالا رفتن کیفیت پوست در نواحی پلک و زیر ابرو شده و سبب براقیت و یکدست و پر پشت شدن تارهای این منطقه می‌گردد. کیفیت این محصول تا حدی بالاست که بسیاری از سالن‌های زیبایی و افراد برای استفاده شخصی در میکاپ، جهت فیکس کردن و حالت دادن به مژه و ابرو از آن بهره می‌برند. این ژل با بافتی سبک و بی‌رنگ و بدون ایجاد حساسیت، قابل استفاده برای تمامی خانم‌ها و آقایان با هر نوع پوست و مویی می‌باشد.

محلول تقویت و رشد ابرو لامینین 12ml محصولی ویژه جهت درمان ریزش ابرو، حاوی عصاره رزماری، گزنه، کپکسیل، دم اسبی، آویشن، فارفارا، روغن درخت غان و بسیاری ماده موثر دیگر جهت افزایش گردش خون در نواحی ابرو می‌باشد و با کمک خواص آنتی‌اکسیدانی و ویتامین‌های موجود در خود به سرعت ریزش ابرو را قطع و سبب رویش مجدد تارها می‌شود. این محصول کاملا ضد حساسیت و یبک بوده و برای ابروهای رنگ شده، تیغ زده و تتو شده نیز مناسب است و سبب پرپشت تر شدن، افزایش ضخامت و یکدستی ابرو می‌گردد. محلول تقویت و رشد ابرو لامینین با مکانیزم افزایش جریان خون و تغذیه رسانی مناسب به فولیکولها، سبب تحریک متابولیسم سلولی در آن‌ها شده و افزایش استحکام و سلامت ابروان را به دنبال می‌آورد. تمامی خانم‌ها آقایانی که دچار ریزش ابرو و یا کم‌پشتی و کچلی در این ناحیه شده‌اند می‌توانند از این محصول فوق‌العاده بهره ببرند.

ژل تقویت ابرو الی ژن مدل a01 حاوی روغن کرچک، رزماری، اسطوخودوس، ویتامین E و کافئین و چندین ماده موثر دیگر، یک ترکیب فوق‌العاده و سرشار از آنتی‌اکسیدان می‌باشد که علاوه بر قطع ریزش ابرو‌ها، زمینه را برای رشد مجدد آن‌ها فراهم می‌کند. این محصول با افزایش گردش خون موضعی در نواحی ابرو، سبب تحریک رشد ابرو شده و با تغذیه رسانی مناسب به فولیکول تارهای ابرو، سبب افزایش ضخامت، پرپشت شدن ابروها و تیره‌تر شدن آن‌ها می‌گردد. خواص مرطوب کننده و آبرسان این ژل به شاداب و براق شدن و افزایش انعطاف ابروها کمک می‌کند، به علاوه موجب جلوگیری از ریزش مجدد می‌شود. تقویت تارهای نازک و کرکی نیز از دیگر مزایای استفاده از ژل تقویت ابرو الی ژن می‌باشد که در نهایت ابروانی یکدست و مرتب را برای شما به ارمغان می‌آورد. این ژل کاملا بی‌رنگ و سبک و با قدرت جذب بالا می‌باشد و تمامی خانم‌ها و آقایان می‌توانند از آن جهت تغذیه ابروهای خود از آن بصورت روزانه بهره ببرند.

تقویت کننده مژه و ابرو ماوالا مدل 01 یک محلول فوق‌العاده موثر ساخت کشور سوییس می‌باشد که با بهره‌گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین فرمولاسیون، غنی شده با ترکیبات مغذی و مفید مانند ویتامین B و پلی ساکارید، به افزایش حجم و ضخامت ابرو و مژه پرداخته و رشد و احیاء مجدد مژه و ابرو را برای شما به ارمغان می‌آورد. ترکیبات آبرسان و تغذیه کننده این محلول، تمامی مواد مورد نیاز فولیکول‌های مو را تامین کرده و آن‌ها را برای رشد مجدد تحریک می‌نماید. همچنین موجب استحکام و انعطاف پذیری ابرو و مژه‌ها و افزایش طول مژه‌ها می‌شود. محلول Double-Lash ماوالا باعث افزایش ضخامت مژه و ابرو شده و با احیاء مناسب، از ریزش مجدد آن‌ها جلوگیری می‌نماید. بافت سبک و کاملا بی‌رنگ و فاقد هرگونه ترکیبات شیمیایی مضر، سبب شده این محصول در مبان کاربران خانم و آقا طرفداران بسیاری پیدا کرده و طبق مشاهدات استفاده مرتب از آن باعث رشد و تقویت مژه‌ها و ابروها بصورت چشمگیر و کاملا محسوس خواهد شد.

سرم تقویت کننده ابرو رومنزو کد 01 حاوی عصاره شبدر قرمز، برگ نعناع، مریم گلی، جوجوبا، رزماری، بادام و ویتامین E و چندین ماده موثر دیگر یک فرمولاسیون غنی از انواع ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها، جهت توقف ریزش ابرو و احیاء و بازسازی آن ارائه داده است. ترکیبات کاملا طبیعی و روغن‌های گیاهی موثر در این محصول، از طریق تغذیه رسانی و آبرسانی عمیق به فولیکول‌های موهای ابرو، از ریزش تارهای پیشگیری کرده و علاوه بر تاثیرات ضد ریزش و تقویت کنندگی، سبب تحریک رویش مجدد تارهای ابرو می‌گردد. بر اساس نظرات کاربران، این محلول اثرات خود را پس از 2 هفته استفاده مرتب نمایان کرده و مصرف کنندگان با افزایش ضخامت، استحکام و رشد سریع ابرو مواجه شده‌اند. همچنین خواص نرم‌کنندگی این سرم به واسطه ویتامین E موجود در آن، از خشکی پوست موضع ابرو پیشگیری کرده و بدین ترتیب از ریزش مجدد ابرو و پوسته ریزی های ناخوشایند ممانعت می‌کند. تاثیرگذاری سرم تقویت کننده ابرو رومنزو سبب می‌شود شما از مصرف داروها و محلول‌های شیمیایی بی نیاز شده و ابروان یکدست و مرتب و چهره زیبای خود را مجددا با کمترین هزینه بدست آورید.

سرم تقویت ابرو آردن هرباسنس حاوی آپیژنین، بیوتینویل تر پپتید -۱، بوتیلن گلیکول، عصاره رزماری، عصاره چای سبز، عصاره آرنیکا، عصاره سابال، فنوکسی اتانول، پیریدوکسین HCL، عصاره گزنه، گلوکونات منگنز، عصاره سیر، الاستین، گلوکونات مس، سدیم هیالورونات، گلوکونات روی، پروتئین سویا، نیاسین آمید، پانتنول، بیوتین، روغن گردو و بسیاری ماده مغذی و موثر دیگر بصورت تخصصی جهت تسریع در رویش مجدد موهای ابرو و قطع ریزش آن فرموله شده است. همچنین خواص آنتی‌اکسیدانی و آبرسانی قوی این محصول سبب افزایش استحکام، افزایش ضخامت و تقویت موهای کوتاه و باریک و کرکی ابرو می‌شود. این محصول بی‌رنگ بوده و بدون ایجاد اثر چربی و سنگینی بر روی پوست و ابروها، به راحتی به ریشه‌ها جذب شده و ابروانی پرپشت و ضخیم و تیره‌تر را برای شما به ارمغان می‌آورد. تمامی خانم‌ها و آقایان دارای ریزش ابرو، بدون نگرانی از حساسیت، می‌توانند از این محصول بهره ببرند.

کرم تقویت کننده ابرو اویدرم مدل 01 حاوی تتراسدیم دیسوکسینیل سیستئین، عصاره رزماری، عصاره دم اسب، عصاره رازیانه، دکسپانتنول، پسیوم سیتیو اسپروت اکستر کت فنوکسی اتانول سدیم بنزوات، عصاره سالویا، عصاره نعناع فلفلی، سدیم پلی آکریلویل دیمتیل تارات هیدروژنیتد پلی دسن تری دسد ۱۰، اسید لاکتتیک، متیل کلرو ایزوتیازولینون، متیل ایزوتیازولینون و چند ماده موثر دیگر، بصورت تخصصی جهت تقویت تارهای ضعیف شده ابرو و پرپشت شدن آن‌ها فرموله شده است. این محصول به واسطه مواد مغذی گیاهی و پرو ویتامین B۵ موجود در خود علاوه بر قطع ریزش ابرو، سبب تقویت و تغذیه فولیکول‌ها و رویش مجدد ابرو می‌گردد. نقطه قوت این محصول دارا بودن کراستم که یک پپتید غیر گیاهی است می‌باشد. این ماده با تحریک متابولیسم کراتینوسیت‌ها موجب افزایش تولید کراتین و تقویت ساقه مو شده و با اسید آمینه سیستئن می‌تواند ۳۵% میزان ATP را در سلول‌های کراتینوسیت در فولیکول‌های مو افزایش داده و به قطع ریزش مو بیانجامد. همچنین در این کرم ا از ماده‌ای ترکیبی از سلول‌های بنیادی گیاه آرگان به جهت تقویت فولیکول‌های مو که با نفوذ به پوست و تاثیر مستقیم بر درمال پاپیلا موجب تکثیر و تولید سلول‌های بنیادی فولیکول مو شده و سبب افزایش رشد می‌گردد، بهره‌گیری شده است. استفاده از این فرآورده سبک و زودجذب برای تمامی خانم‌ها و آقایان امکان پذیر بوده و سبب پرپشت و ضخیم شدن تارهای نازک و ضعیف ابرو خواهد شد.

لوسیون تقویت کننده ابرو لاناتورا مدل therapy hair محصولی با فرمولاسیونی قوی از برند معتبر ایتالیایی می‌باشد که سرشار از ویتامین های C و E و B5 و B6، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها می‌باشد. در این ترکیب از ترکیبات گیاهی و اسید آمینه ال آرژنین نیز جهت تحریک رشد مجدد موها بهره‌گیری شده است. طبق نظر مصرف‌کنندگان، این محصول بیشترین اثر را در زمان کوتاه بر روی قطع ریزش و رشد مجدد ابروها دارد. لوسیون تقویت کننده ابرو لاناتورا، فاقد پارابن و فرمالدهید و کاملا سبک و بدون عطر و بدون ایجاد حساسیت، به افزایش سرعت رشد، ضخامت و استحکام ابروها می‌پردازد. مصرف این فرآورده تا حدی ایمن و موثر است که برای خانم‌های باردار و شیرده و تمامی آقایان و خانم‌ها با هر نوع پوست و مو قابل استفاده است. ترکیبات مرطوب کننده این لوسیون نیز به بهبود وضعیت پوست ناحیه ابرو پرداخته و علاوه بر پیشگیری از ریزش مجدد، زمینه را جهت رشد ابروهایی مستحکم و شاداب، محیا می‌کند.

پک تقویت مژه و ابرو سریتا مدل Eye brow and Vitalize شامل 3 محصول فوق‌العاده در یک پکیج استثنائی جهت تقویت مژه و ابرو با بهره‌گیری از موثرترین ترکیبات در این جهت می‌باشد. محلول تقویت کننده مژه سریتا حاوی عصاره شبدر قرمز، بوتیلن گلیکول، عصاره گزنه، بیزابولول، آلوئه ورا، PEG-۴۰ روغن کرچک هیدروژنه، دکستران، استیل تترا پپتید-۳، گلیسرین، پانتنول (پیش ساز ویتامین B۵)، بیوتینیل تری پپتید-۱، ویتامین E، دایمتیکون، نیاسین آمید (ویتامین B۳)، کاپریلیل گلیکول، آی دیونیزه، دی هیدروکسی پروپیل، دهیدرودتیل، بیماتوپراست و چندین ماده موثر دیگه بوده و با تقویت فولیکول و تارهای مژه از طریق افزایش خون رسانی و خواص آنتی اکسیدان قوی، از آسیب رادیکال های آزاد به مژه جلوگیری کرده و در پیشگیری از ریزش مژه‌ها و تحریک رشد مجدد و بزرگ شدن فولیکول‌های مژه بسیار موثر است. همچنین به واسطه ترکیبات رطوبت‌رسان، سبب افزایش الاستیسیته مژه‌ها شده و با فرمولاسیون غنی از پپتیدها و ویتامین‌های تقویت‌کننده مژه، از سفید شدن مژه‌ها ممانعت کرده و با افزایش رشد، استحکام و ضخامت مژه‌ها و احیاء مژه‌های آسیب‌دیده، زیبایی چشم‌های شما را دوچندان می‌نماید. این محصول کاملا ضد التهاب و خارش و مناسب تمام خانم‌ها و آقایان می‌باشد. سرم احیا کننده ابروی سریتا حاوی بوتیلن گلایکول،پانتنول، عصاره گلایکولی رزماری، عصاره گلایکولی مریم گلی، عصاره گلایکولی گزنه، عصاره گلایکولی بابونه، عصاره گلایکولی نعناع فلفلی و بسیار ماده محرک رشد تارهای نازک ابرو و فاقد الکل است. این سرم گیاهی تقویت کننده به واسطه ترکیبات آنتی اکسیدانی خود، دارای خاصیت ضد التهابی و ضد پیری و تغذیه‌کنندگی پوست نیز می‌باشد بنابراین علاوه بر تقویت ابرو به ترمیم پوست زیر آن نیز پرداخته و برای ابروهای رنگ شده، تاتو کرده و یا تیغ زده نیز مناسب است. این محصول با فرمولاسیون قوی خود و رطوبت رسانی موثر، از خشکی و شکنندگی ابروها جلوگیری کرده و سبب افزایش ضخامت ابرو می‌شود. با استفاده مداوم از سرم احیا ابرو سریتا شاهد افزایش استحکام، ضخامت و رویش مجدد ابروها و بازگشت جذابیت چهره خود خواهید بود همچنین این سرم به رشد مجدد ابروهای ریخته شده نیز کمک کرده و برای تمامی خانم‌ها و آقایان مناسب است. طراحی کاربردی و غلطک تعبیه شده سر محصول، استفاده را بسیار آسان و موثر نموده و در هنگام منتقل شدن مواد با ماساژ دادن ناحیه، به جذب بهتر آن کمک می‌کند. کرم تقویت کننده ابرو سریتا مدل vitalize با فرمولسیونی نوآورانه و تاثیر فوق‌العاده، متشکل از عصاره مریم گلی،عصاره رزماری، عصاره گزنه، عصاره نعناع فلفلی، عصاره بابونه، پرو ویتامین B5، ویتامین B6 و مناسب با انواع جنس پوست و ابروی افراد می‌تواند با مهار آنزیم ۵-آلفا-ردوکتاز ریزش ابرو را مهار کرده و سبب رویش مجدد، افزایش ضخامت و تقویت تارهای ابرو گردد. این محصول با شکل کرمی خود به سادگی جذب پوست شده و برای ابروهای رنگ شده، تتو شده، تیغ زده، برداشته شده و دارای ریزش مناسب می‌باشد. استفاده از این کرم بر روی پوست و منافذ تمیز آن، به خوبی به لایه های پوست زیر ابرو نفوذ کرده و با دارا بودن اسیدهای گیاهی در ترکیب خود، سبب پاکسازی محیط اطراف موهای ابرو شده و بل خواص آنتی اکسیدانی خود، باعث تقویت فولیکول های موی ابرو شده و شرایطی مناسب را جهت رشد موهای جدید در ناحیه ابرو فراهم می‌کند. این محصول با افزایش خون رسانی و بهبود تغذیه فولیکول های ابرو به رشد مجدد ابروها، سرعت رشد بالاتر، پرپشت شدن و پیشگیری از ریزش مجدد کمک موثری می‌کند. از ویژگی‌های مثبت دیگر این کرم عدم پایه الکلی آن است که از ایجاد خشکی در ناحیه ابرو جلوگیری کرده و از ریزش تارهای آن جلوگیری می‌کند. تمامی ترکیبات بکار رفته در این کرم توسط متخصصین عالی پوست و مو تایید شده و بدون ایجاد حساسیت، بهترین تاثیر را خواهد گذاشت.

سرم تقویت کننده ابرو و مژه بایو آکوا مدل 001 ساخت کشور چین و حاوی ترکیبات گیاهی مفید از جمله رزماری، گزنه، کپکسیل، چای سفید چینی و جینسینگ می‌باشد. این محصول با بافت بسیار سبک و غلظت مناسب خود، به سرعت جذب شده و تاثیرات خود را می‌گذارد. همچنین بدون ایجاد هیپگونه حساسیت و خارش و التهاب، زیبایی ابرو و مژه شما و در نهایت چهره شما را باز می‌گرداند. این سرم در بر طرف کردن موهای ابرو و مژه که بسیار نازک و کوتاه و کرکی هستند نیز نقش موثری داشته و با ترکیبات گیاهی خود، آسیبی به چشم و پوست وارد نمی‌کند. گفتنی است که آقایان نیز می توانند برای پرپشت شدن و یکدست شدن ریش و شقیقه خود از این سرم تقویتی استفاده نمایند. این سرم با تحریک متابولیسم در سلول‌های پوست نواحی مژه و ابرو، به رشد سریع تر و پرپشت شدن تارهای مو در این قسمت ‌ها کمک کرده و با مصرف حتی یک دوره 2 الی 3 ماهه بصورت مرتب شاهد آثاری چون رشد و تکثیر سریع‌تر، افزایش طول مژه، پر پشتی ابرو و مژه، تیره تر شدن تار موها و قطع ریزش خواهید بود.

ژل تقویت کننده ابرو دکتر کلوگل اسکین کِر مدل EB از برند معتبر و مشهور آلمانی، حاوی عصاره گیگلیا و کافئین، روغن زیتون، کرچک، عصاره خزه ایسلندی به عنوان مواد موثره اصلی و لاستین، سدیم هیالورونات و چندین ویتامین و ماده معدنی دیگر، بصورت تخصصی جهت قطع هر نوع ریزش ابرو و تحریک رشد مجدد تارهای از دست رفته آن تولید شده است. کافئین موجود در این فرآورده، سبب افزایش گردش خون در موضع شده و این موضوع سبب تحریک رشد موها و بازسازی ریشه ابرو می‌شود. وجود ویتامین‌های موثر نیز سبب توقف ریزش، افزایش ضخامت و پرپشت شدن ابروها می‌شود. عصاره گیگلیا نیز که به طرز خلاقانه‌ای به این ترکیب اضافه شده در کنار کافئین، افزایش انعطاف پذیری ریشه ابروها و جلوگیری از شکستگی و بالا رفتن استحکام را به دنبال می‌آورد. همچنین با بهبود تغذیه رسانی به ابروها سبب ضخیم شدن تارهای نازک و کرکی ابروها شده و پس از مدت کوتاهی مصرف، به ابروانی یکدست خواهید رسید. این ژل نقش بسزایی در کاهش ترشح هورمون تستسترون دارد، در نتیجه از ریزش ابرو تحت تاثیر مشکلات هورمونی، کمک فراوانی می‌کند. خواص آبرسانی و مرطوب‌کنندگی این محصول نیز از خشکی پوست ناحیه ممانعت کرده و علاوه بر بهبود وضعیت آن، یکی از اصلی‌ترین دلایل ریزش را از بین می‌برد. این فرآورده فاقد ترکیبات آسیب رسان و پارابن و پارافین بوده و بصورت کاملا بی‌رنگ و زود جذب می‌تواند موره بهره‌گیری تمامی خانم‌ها و آقایان قرار گیرد.

روغن تقویت کننده مژه و ابرو گراندو مدل Booster حاوی روغن فندق، رزماری، کرچک، ویتامین E و بصورت 100% گیاهی فرموله شده است. روغن‌ رزماری موجود در این محصول سبب بهبود و افزایش گردش خون در پوست ناحیه ابرو و مژه شده و علاوه بر کاهش ریزش، موجب رشد بهتر و بیشتر و سلامت تارهای ابرو می‌شود. روغن کرچک نیز با آب‌رسانی به ابرو ‌ها سبب نرم شدن، افزایش ضخامت و درخشان شدن تار ابروها شده و همچنین از خشکی پوست جلوگیری نموده و ریزش را کاهش می‌دهد. روغن‌ها و ویتامین‌های بکار برده شده در این ترکیب با خواص آنتی‌اکسیدانی خود، از تارهای آسیب پذیر ابرو و مژه در مقابل عوامل خارجی محافظت نموده و از ریزش مجدد ممانعت می‌کند. استفاده از این روغن کاملا گیاهی و فاقد پارابن و افزودنی‌های مضر شیمیایی، برای تمامی خانم‌ها و آقایان با هر نوع پوست و مو مناسب بوده و سبب تقویت فولیکول‌های ریشه موها و توقف ریزش و دستیابی به ابرو و مژه‌های یکدست و مرتب خواهد شد.

روغن تقویت کننده مژه و ابرو وانشان کد 06 با بهره‌گیری از روغن‌های گیاهی همچون: روغن کرچک، روغن فندوق، روغن آرگان و چندین عصاره موثر دیگر، قادر به رفع دائمی ریزش مژه و ابروها بوده و با خواص مرطوب‌کنندگی خود، پوست پلک و زیر ابرو را جهت رشد مجدد تارهای مو آماده سازی می‌نماید. خاصیت این روغن در پرپشت کردن و تسریع در رشد موی مژه و ابروها بی‌نظیر است. همچنین استفاده مرتب از آن می‌تواند طول مژه را افزایش داده و سبب بالا رفتن ضخامت و استحکام تارهای موی این نواحی گردد. ترکیب غنی از ویتامین و آنتی اکسیدان این محصول، بدون ایجاد هیچگونه حساسیت و التهاب، به بهبود کیفیت موهای ابرو و مژه‌ها کمک کرده و از ریزش مجدد جلوگیری می‌نماید. تمامی خانم‌ها و آقایان با هر نوع پوست و مو، می‌توانند از خواص شگفت‌ انگیز این روغن بهره ببرند. طبق مشاهدات کاربران، استفاده از این محصول بسیار زودبازده بوده و استفاده مداوم از آن به مدت 3 ماه، تمامی آثار ریزش و کم‌پشتی را برطرف می‌نماید.

ژل تقویت کننده ابرو اویدرم مدل kerastem محصولی فوق‌العاده موثر و پرطرفدار می‌باشد، که با دارا بودن کراستم که یک پپتید غیر گیاهی است می‌باشد. این ماده با تحریک متابولیسم کراتینوسیت‌ها موجب افزایش تولید کراتین و تقویت ساقه مو شده و با اسید آمینه سیستئن می‌تواند ۳۵% میزان ATP را در سلول‌های کراتینوسیت در فولیکول‌های مو افزایش داده و به قطع ریزش مو بیانجامد. استفاده از این فرآورده سبک و زودجذب برای تمامی خانم‌ها و آقایان امکان پذیر بوده و سبب پرپشت و ضخیم شدن تارهای نازک و ضعیف ابرو خواهد شد. این محصول حاوی تتراسدیم دیسوکسینیل سیستئین، عصاره رزماری، عصاره دم اسب، عصاره رازیانه، دکسپانتنول، پسیوم سیتیو اسپروت اکستر کت فنوکسی اتانول سدیم بنزوات، عصاره سالویا، عصاره نعناع فلفلی، سدیم پلی آکریلویل دیمتیل تارات هیدروژنیتد پلی دسن تری دسد ۱۰، اسید لاکتتیک، متیل کلرو ایزوتیازولینون، متیل ایزوتیازولینون و چند ماده موثر دیگر، بصورت تخصصی جهت تقویت تارهای ضعیف شده ابرو و پرپشت شدن آن‌ها فرموله شده است و به واسطه مواد مغذی گیاهی و پرو ویتامین B۵ موجود در خود علاوه بر قطع ریزش ابرو، سبب تقویت و تغذیه فولیکول‌ها و رویش مجدد ابرو می‌گردد. همچنین در این کرم ا از ماده‌ای ترکیبی از سلول‌های بنیادی گیاه آرگان به جهت تقویت فولیکول‌های مو که با نفوذ به پوست و تاثیر مستقیم بر درمال پاپیلا موجب تکثیر و تولید سلول‌های بنیادی فولیکول مو شده و سبب افزایش رشد می‌گردد، بهره‌گیری شده است. سری غلطکی این محصول نیز استفاده و جذب مواد موثر را را آسان و لذت بخش می‌کند.

سرم تقویت کننده مژه و ابرو هیربرست مدل Enhancing تولید کمپانی مشهور انگلیسی، حاوی آب، بوتیلن گلیکول، گلیسیرین، روغن کرچک هیدروژنه PEG-40، پنی سیتانول، کربومر، پروتئین گندم / PVP Crosspolymer، پانتنول، سدیم هیالورونات، هیدروکسید سدیم، اسید دی هیدروکسی، دکستران، EDTA، پتاسیم عصاره گل سرباتی، استیل تتراپپتید ۳، Trifolium Pratense (شبدر)، گلیسیرین و با طراحی جدید (Hairburst eyelash growth serum) بصورت تخصصی جهت تقویت ابرو و مژه فرموله شده است. ماده موثره اصلی و منحصر به فرد در این محصول، میریستول پنتا پپتید -۱۷ می‌باشد که با تحریک ژن های کراتین در بدن باعث تقویت و رشد مژه و ابروها می‌گردد. هیالورونیک اسید نیز با خاصیت نرم کنندگی خود در این ترکیب، مژه‎هایی شاداب و خوش فرم و خوش حالت را برای شما به ارمغان می‌آورد. ترکیب غنی و تغذیه رسان این محصول سبب رفع نازکی و کم‌پشتی و کوتاهی ابروها و مژه‌ها شده و با تحریک رشد فولیکول‌های مو در این نواحی سبب قطع ریزش و رویش مجدد تارهای مو می‌گردد. این محصول با ۹۸% ترکیبات طبیعی خود، بدون ایجاد هیچگونه التهاب و حساسیت، قابل استفاده برای تمامی خانم‌ها و آقایان 15 سال به بالا می‌باشد.

ژل تقویت کننده ابرو شون مدل Real Magic یک محصول کاملا گیاهی حاوی عصاره‌ رزماری، گیاه دم اسب، کافئین و بیوتین، سرشار از ویتامین‌ها و آنتی اکسیدان ها بوده که بصورت تخصصی به تغذیه‌رسانی و تقویت فولیکول‌های ابرو پرداخته و باعث رشد ابرو و قطع ریزش آن‌ها می‌گردد. این فرآورده با افزایش گردش خون در ناحیه ابروها، رشد پیاز مو را تحریک کرده و تارهای از دست رفته ابرو را بازسازی می‌نماید. بیوتین موجود در این محصول، از نازک شدن، شکنندگی و ریزش ابروها جاوگیری نموده و عصاره گیاه دم اسب نیز که غنی از آنتی اکسیدان‌ها می‌باشد در کنار سیلیکا از تارهای ابرو در مقابل آسیب رادیکال‌های آزاد محافظت کرده و سبب افزایش ضخامت و پر پشت شدن و تقویت ابرو می‌گردد. وجود کافئین نیز در این فرمولاسیون سبب حفظ فولیکول‌های تار ابرو و کاهش ریزش، تحریک رشد مو و حالت دهی مناسب به موها می‌شود. این ژل کاملا بی‌رنگ و سبک و زودجذب می‌باشد و همه‌ی خانم‌ها و آقایان مبتلا به ریزش و کم پشتی ابرو، می‌توانند با اطمینان از آن بهره ببرند.

ژل تقویت کننده ابرو لاکچری کوین مدل 110 تحت لیسانس فرانسه با فرمولاسیونی قوی حاوی سبوس برنج قهوه‌ای و سبوس چند غله، بیوتین، کرچک و چندین ماده موثر دیگر به خوبی می‌تواند فولیکول‌های نواحی خالی شده از موی ابرو را تقویت نموده و بازسازی کند. این محلول غنی از ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها و آمینواسیدهای مورد نیاز پیاز ابرو بوده و روند رشد و تکثیر ابروها را تسریع می‌کند.همچنین با تغذیه رسانی مناسب به ریشه ها و تارهای ابرو، از ریزش ممانعت کرده و افزایش ضخامت و پرپشتی ابروها را به دنبال دارد. مواد موثره این ژل با تحریک رویش مجدد موها، ابروان یکدست و حجیم را برای شما به ارمغان آورده و خواص نرم‌کنندگی آن با بهبود وضعیت پوست و موی منطقه ابرو، از ریزش مجدد جلوگیری کرده و زمینه‌ساز رشد تارهای موی جدید می‌باشد. تمامی خانم‌ها و آقایان با هر نوع پوست می‌توانند از این محصول استفاده کرده و ابروهای از دست رفته خود را بازیابی نموده و به آن‌ها حالتی زیبا بدهند.

روغن تقویت کننده ابرو و مژه ریش و سبیل مرهم یاب مدل فندق با بهره گیری از خواص بی‌نظیر فندوق و اسیدهای چرب موثر، ویتامین E، فیبر و پروتئین و با خاصیت منحصر بفرد ضد آپوپتوز، فرموله شده است. این خاصیت سبب افزایش و تسریع روند تکثیر سلول‌های پاپیلای مو و ریش و سبیل و مژه و ابرو شده و توانایی احیای تارهای موی این نواحی را دارد. این روغن با تحریک و افزایش جریان خون در پوست، به تقویت رشد و فولیکول‌های مو پرداخته و از این رو سبب سلامت سلول‌های پوست سر و مو و ریش و سبیل و مژه و ابرو شده که قطع ریزش و احیای مجدد موهای از دست رفته را به دنبال دارد. همچنین از آثار مخرب رادیکال‌های آزاد ممانعت می‌نماید. روغن فندق با خواص نرم کنندگی و آبرسانی خود، حالتی زیبا و یکدست را به مو و ریش و سبیل و مژه و ابرو هدیه می‌کند و با دارا بودن مقادیر مناسبی اسید لینولئیک، ساقه‌های آسیب دیده و خشک موهای نواحی ذکر شده خوش حالت نموده و از ریزش مجدد آن‌ها جلوگیری کرده و به درخشان، نرم و شاداب شدن آن‌ها کمک می‌کند. به علاوه موجب ضد عفونی شدن و رفع التهاب فولیکول‌ها شده و هرگونه آلودگی و چربی را پاکسازی می‌نماید که همین امر از ریزش جلوگیری کرده و در نهایت با استفاده منظم از آن به پرپشتی و افزایش رشد تارهای موی مژه، ابرو، ریش و سبیل خواهید رسید. ترکیبات کاملا گیاهی این محصول کاملا ضد حساسیت و ایمن می‌باشد.

کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا مدل 001 حاوی اسکالن، گلیسیرین، پی ای جی ۱۰۰ استئارات و گلیسریل استئارات، مخلوط: سدیم اکریلات، ایزو هگزا دکان و پلی سوربات و آب، روغن بادام شیرین، دایه تیکون، روغن هسته آرگان، پانتنول، شی باتر، سدیم آسکوربیل ففات، هیالورونیک اسید، عصاره رزماری، کلاژن هیدرولیز شده، کافئین، بیوتین، توکوفریل استات، نیاسین آمید، پیریدوکسین، گزنه، ستئاریل الکل، گلیسریل مونو استئارات، سیدم بنزوات، پتاسیم سوربات، تری اتانول آمین، متیل نیکوتیات و جندین ماده موثر دیگر تخصصا جهت تقویت ریشه ابروها و احیاء و بازسازی آن‌ها فرموله شده است. این فرآورده غنی از عصاره‌های سرشار از آنتی اکسیدان‌ها و ویتامین‌های موثر بوده که بدون ایجاد هیچگونه حساسیت و التهاب، سبب تامین و حفظ رطوبت پوست و موی ابرو و افزایش جریان خون مویرگی در موضع جهت رویش مجدد و جلوگیری از ریزش می‌شوند. همچنین با تقویت ساختار پوست و موی ابرو و تغذیه رسانی مناسب به ضخیم تر شدن و افزایش استحکام تارهای ابرو کمک می‌کند. روغن‌های بادام شیرین، هسته آرگان و شی باتر نیز که سرشار از اسیدهای چرب ضروری می‌باشند، به بهبود تغذیه مو و پوست در ناحیه ابرو پرداخته و موضع را در برابر رادیکال‌های آزاد، محافظت می‌نمایند. این محصول فاقد پارابن و مواد نگهدارنده مضر شیمیایی بوده و جهت استفاده تمامی خانم‌ها و آقایان مناسب است.

محلول تقویت کننده ابرو رویش مدل 01 محصولی غنی شده با ترکیبی از عصاره گیاهان مدیترانه ای و روغن‌های کرچک، فندق و سیاهدانه و اسنشیال اویل‌های طبیعی رُزماری و لاوندر و ویتامین E، A، K می‌باشد. تمامی این ترکیبات مغذی، نقش فوق‌العاده‌ای در افزایش رشد و تقویت ابرو و مژه داشته و با استفاده مداوم از آن، پس از چند هفته ابروها و مژه‌هایی سالم، شاداب و پرپشت خواهید داشت. این ترکیب به افزایش رشد هر چه سریع تر تارهای ابرو و مژه کمک کرده و ضمن قطه ریزش، نواحی ریخته شده و از دست رفته را نیز بازسازی می‌نماید. روغن‌های موجود در این محلول با افزایش گردش خون، سبب تحریک و بازسازی فولیکول‌های مو شده و تارهایی مستحکم و سلامت را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین خواص نرم کنندگی و آبرسان این محلول از خشکی پوست و موی این نقاط ممانعت نموده و از ریزش مجدد جلوگیری می‌کند. در نهایت این محلول ترکیبی کامل با خواص ضد ریزش و تغذیه کنندگی مژه و ابرو بوده و بواسطه خلوص مواد گیاهی آن کامل ضدحساسیت می‌باشد. تمامی خانم‌ها و آقایانی که دچار ریزش و خالی شدن مژه و ابرو شده‌اند و حتی آقایانی که خواهان تقویت ریش و سبیل خود هستند، می‌توانند از این محلول بهره ببرند.

ژل تقویت کننده ابرو وی دی مدل cc محصولی پرطرفدار و موثر می‌باشد که مورد استقبال سالن‌های زیبایی و افراد جهت استفاده شخصی قرار گرفته است. این محصول از برندی اماراتی و تحت لیسانس لابراتواری معتبر در آلمان بوده و با دارا بودن انواع ویتامین‌ها و مواد موثر در حالت دهی و تقویت مژه و ابروها بسیار مفید واقع می‌شود. شما می‌توانید با استفاده مرتب از این محصول به افزایش تراکم و ضخامت ابرو و مژه‌های خود کمک کرده و در عین حال به تغذیه رسانی به ریشه تارهای موی این نواحی، سبب تقویت و تحریک رشد آن‌ها شوید. به علاوه می‌توانید جهت لیفت کردن و داشتن ابروها و مژه‌هایی خوش فرم تر و پرپشت تر، بدون وجود نگرانی از سفیدک زدن و بروز التهاب و حساسیت از ژل تقویتی VDAY بهره ببرید. ماندگاری بالای این محصول تا 24 ساعت نیز تضمین شده است و انتخابی عالی برای دستیابی به ابروها و مژه‌هایی پرتراکم و خوش حالت است.

ژل تقویت ابرو الی ژن مدل z01 حاوی ترکیباتی چون: عصاره کافئین، عصاره پروتئین ابریشم، رزماری، مریم گلی، کراتین هیدرولیزشده و زنجبیل و چندین ویتامین موثر، بصورت تخصصی جهت تقویت ابروهای خانم‌ها فرموله شده است. کافئین موجود در این ژل، سبب افزایش گردش خون مویرگی در ناحیه ابرو شده و با نفوذ به فولیکول‌های ابرو، سبب قطع ریزش و بهبود روند رشد آن‌ها می‌گردد. ترکیبات مرطوب کننده موجود در این محصول نیز به احیای پوست و موی ابرو پرداخته و علاوه بر حفاظت و پیشگیری از ریزش، موجب افزایش شادابی ابروها می‌گردد. استفاده مرتب از ژل تقویت ابرو الی ژن سبب بازیابی زیبایی ابروها شده و به داشتن ابروهایی مرتب و یکدست می‌انجامد. وجود کراتین و رزماری نیز در این ترکیب، علاوه بر تقویت و تغذیه رسانی به خوش حالت تر شدن ابروها کمک می‌کند. این ژل کاملا سبک، زود جذب و بی رنگ بوده و خانم‌ها می‌توانند پس از استفاده از آن، آرایش صورت را نیز انجام دهند.

روغن تقویت کننده مژه و ابرو مرهم یاب مدل Argan Oil سرشار از اسیدهای چرب مفید، ویتامین A، ویتامین C، ویتامین E، امگا ۶ و ۹، آنتی اکسیدان و لینولئیک اسید می‌باشد که در برابر اکسید شدن بسیار مقاوم بوده و با خواص جوان‌ کنندگی و بازسازی کنندگی خود، ضمن کمک به قطع ریزش موها، به احیای مجدد فولیکول‌های ضعیف شده پرداخته و رشد مجدد موها را به دنبال دارد. این روغن با تغذیه رسانی و رطوبت رسانی مناسب به تارهای موی ابرو، مزه، ریش و سبیل، سبب افزایش رشد و ضخامت و پرپشت شدن آن‌ها خواهد شد. روغن آرگان موجود در این محصول سبب بهبود وضعیت پوست زیر ابرو و پلک و سایر نقاط شده و زمینه را جهت رشد موهایی سالم و باطراوت را فراهم می‌کند. علاوه بر این، وجود آنتی‌اکسیدان‌های بسیار موثر در این روغن، به حفاظت از تارهای مو در برابر رادیکال‌های آزاد پرداخته و از ضعف، شکنندگی و سفیدی زودرس آن‌ها ممانعت می‌نماید. این محصول مناسب تمامی خانم‌ها و آقایان دچار ریزش مو در هر ناحیه می‌باشد و کاملا ارگانیک و ضد حساسیت است.

ژل تقویت کننده مژه و ابرو پاستل مدل Transparent حاوی کمپلکس Provitamin B5 Biotinoyl Tripeptide-1 و ساخت کشور ترکیه می‌باشد. این کمپلکس در واقع یک تری پپتاید قوی بوده که سنتز ماتریکس خارج سلولی مانند کلاژن IV و لامینین 5 را افزایش می‌دهد و پیری فولیکول مو را به تاخیر انداخته، در نتیجه ساختار فولیکول مو بهبود یافته و علاوه بر قطع ریزش، از سفید شدن ابرو جاوگیری نموده و استحکام ریشه را بالا می‌برد. خواص آنتی اکسیدانی این ژل از مژه و ابرو در برابر آسیب ها و آلودگی های خارجی محافظت نموده و سبب افزایش ضخامت و شادابی و بلند شدن آن‌ها می‌گردد. این ژل کاملا بی رنگ و با ساختاری سبک تهیه شده و می‌توانید زیر میکاپ نیز جهت حالت دادن و فیکس کردن مژه و ابروی خود از آن استفاده کنید. این محصول دارای تست پزشکی بدون ایجاد حساسیت، فاقد پارابن و گلوتن و بدون تست حیوانی تولید شده است و قابل استفاده برای چشم های لنز دار و حساس نیز می‌باشد.

لوسیون تقویت کننده ابرو اورلین مدل ویتامین E محصولی فوق‌العاده از برندی معتبر، محصول مشترک 3 لابراتواراروپایی ( فرانسه، اسپانیا و ایتالیا ) می‌باشد. این لوسیون بواسطه ویتامین E و K1 موجود در ترکیبات خود، به ترمیم پوست زیر ابرو پرداخته و با قدت جذب بالا به فولیکول‌های ابرو نفوذ کرده و سبب تقویت و تغذیه رسانی به آن‌ها می‌شود. قدرت احیاء و بازسازی این محصول از پوسته ریزی و التهابات جلوگیری نموده و بدین ترتیب یکی از دلایل مهم ریزش ابرو را برطرف می‌نماید، به علاوه سبب نرم و شاداب شدن تارهای ابرو و خوش حالتی آن‌ها می‌گردد. روغن کرچک هیدروژنه نیز از دیگر مواد تشکیل دهنده این لوسیون می‌باشد که دارای مقادیر مناسبی اسید های چرب امگا ۳ بوده و به خوبی ابروها را تغذیه می‌کند و باعث استحکام بیشتر، قطع ریزش، پرپشت و ضخیم شدن ابرو و تحریک رشد ابرو می‌شود. همچنین با تنظيم دی هيدروتستوسترون که یکی از دلایل ریزش ابرو می‌باشد، از ریزش مجدد ابروان جلوگیری می‌کند. این لوسیون فاقد پارابن بوده و بدون ایجاد حساسیت می‌تواند به رفع مشکل ریزش و کم پشتی ابرو برای تمامی خانم‌ها و آقایان بپردازد.

لوسیون تقویت کننده ابرو فومیژن مدل Young حاوی آرژنین، بیوتین، کافئین، کاپریلیل گلایکول، زینک پی سی ای، کلسیم پنتوتنات، پلی آکریلامید، سی ۱۳-۱۴ ایزوپارافین، لورت -۷، پاناکس جینسینگ روت اکسترکت، آرژنین، استیل تیروزین، آرکتیوم ماجوس روت اکسترکت، هیدرولایزد سوی پروتئین، پلی کواترنیوم ۱۱، پی ای جی ۱۲ دایمتیکون، زینک گلوکونات، نیاسینامید اورنیتین هیدروکلراید، سیترولاین، گلوکوزامین هیدروکلراید، سدیم پی سی ای، سدیم لاکتات، آسپارتیک اسید پی ای گلایسین آلانین، سرین، والین، پرولین ترئونین، ایزولوسین، هیستیدین فنیل آلانین، دی پنتنول، توکوفریل استات، ادتا دی سدیم، یکی از غنی‌ترین ترکیبات جهت قطع ریزش و احیاء مجدد فولیکول‌های آسیب دیده ابروها می‌باشد. استفاده مرتب از این محصول به واسطه بهبود خون‌رسانی و تغذیه مناسب به ریشه‌های ابرو، سبب رویش مجدد، افزایش ضخامت و جلوگیری از ریزش ابرو و تقویت آن می‌شود. آزمایشات صورت گرفته بر روی این محصول ثابت کرده که احتمال بروز آلرژی طی مصرف، حداقل است و تمامی خانم‌ها و آقایان می‌توانند از آن بهره گیری کنند.

سرم تقویت کننده ابرو آیسول از برند معتبر ساخت آلمان و حاوی پانتنول، سدیم پی سی ای، کافئین بدون آب، فنوکسی اتانول، نیاسینامید، زانتان گام، آلانتوئیین، بیوتین، سدیم هیالورونیت، توکوفرول استات، بوتیلن گلایکل و آب و ppg۲۶ بوتث ۲۶ و PEG۴۰ روغن کرچک هیدروژنه و آپیژنینو اولئیک اسید و بیوتینویل تری پپتید ۱، گلیسرین، عصاره لیکوپودیوم کلاواتوموم و عصاره ریشه ایمپراتا سیلیندریا، گلیسرین و آب و پانتنول و بیوتینویل تری پپتید می‌باشد. این محصول با تحریک و تسریع در تکثیر سلول‌های فولیکول ابرو، به رشد آن سرعت داده و با تامین اسید آمینه‌های مورد نیاز برای رشد ابرو سبب افزایش تولید کلاژن در طی 6 الی 8 هفته استفاده، می‌شود. این موضوع استحکام و ضخامت ابروها را افزایش داده و سبب احیای تارهای از دست رفته و به تعویق افتادن سفید شدن ابرو می‌شود. وجود 3 ترکیب موثر به عنوان مواد اصلی، نور بیماتوپروست، تری پپتاید بیوتین و پانتنول موجب می‌شود ابروها بصورت طبیعی بازساز شده و پرپشتی و یکدستی را به دنبال می‌آورد. نور بیماتوپروست در رشد و تقویت ابرو و دستیابی به ابروها و مژه‌هایی بلندتر و ضخیم‌تر بسیار موثر بوده و تری پپتاید بیوتین نیز تحریک و رشد فولیکول‌های ابرو را سبب می‌شود. این ترکیبات در کنار پانتنول، که پیش ساز ویتامین B5 می‌باشد فرمولاسیونی قوی جهت قطع ریزش موها را بوجود آورده است. این محصول سبک، فاقد الکل و پارابن و کاملا بی‌رنگ است و جهت استفاده تمامی خانم‌ها و آقایان بدون نگرانی از التهاب و حساسیت، مناسب است.

ژل تقویت کننده ابرو الی ژن مدل اکسپرت حاوی عصاره کافئین، عصاره پروتئین ابریشم، اسطخودوس، رزماری، مریم گلی، کراتین هیدرولیزشده و زنجبیل و چندین ویتامین موثر، بصورت تخصصی جهت تقویت ابروهای خانم‌ها فرموله شده است. کافئین موجود در این ژل، سبب افزایش گردش خون مویرگی در ناحیه ابرو شده و با نفوذ به فولیکول‌های ابرو، سبب قطع ریزش و بهبود روند رشد آن‌ها می‌گردد همچنین به مقابله با اثرات هورمون‌های جنسی مردانه پرداخته و به افزایش تولید انرژی در ریشه ابرو کمک می‌نماید. اسیدهای آمینه جذب پوست شده و به عنوان مصالح ساختمانی ساخت و رویش مو استفاده می شون ترکیبات مرطوب کننده موجود در این محصول نیز به احیای پوست و موی ابرو پرداخته و علاوه بر حفاظت و پیشگیری از ریزش، موجب افزایش شادابی ابروها می‌گردد. استفاده مرتب از ژل تقویت ابرو الی ژن سبب بازیابی زیبایی ابروها شده و به داشتن ابروهایی مرتب و یکدست می‌انجامد. وجود کراتین و رزماری نیز در این ترکیب، علاوه بر تقویت و تغذیه رسانی به خوش حالت تر شدن ابروها کمک می‌کند. این ژل کاملا سبک، زود جذب و بی رنگ بوده و خانم‌ها می‌توانند پس از استفاده از آن، آرایش صورت را نیز انجام دهند.

روغن تقویت کننده ابرو و مژه و ریش و سبیل مرهم یاب مدل شاهدانه سرشار از آهن، منگنز، مس، منیزیم، فسفر و ویتامین B6 می‌باشد و بصورت تخصصی به تقویت و بازسازی ریشه و تارهای مو می‌پردازد. این گیاه بی‌نظیر با خواص ضدمیکروبی، آنتی اکسیدانی، ضدالتهابی و ضدویروسی خود سبب احیاء و درخشان شدن پوست و مو و محیاسازی زمینه مناسب جهت رشد مجدد موها می‌شود. همچنین از سلول‌های پوست و مو در برابر عوامل مخرب خارجی محافظت می‌کند. اسیدهای چرب، اسید لینولئیک و اسید اولئیک موجود در این محصول نیز سبب رطوبت رسانی، نرمی و لطافت پوست موی نواحی ریش و سیبیل و مژه و ابرو شده و پلی‌فنول نیز در این ترکیب به جوان‌سازی پوست و مو کمک می‌کند. افزایش گردش خون موضعی نیز از دیگر کارکردهای این فرآورده بوده که سبب تحریک رشد ریشه شده و از ریزش مجدد ممانعت می‌کند. این روغن همچنین به عنوان یک ضدعفونی کننده قوی، فولیکول‌ها را از آلودگی و چربی پاکسازی کرده و این امر از بروز التهابات و ریزش مجدد پیشگیری می‌کند. استفده از این روغن موجب نرمی و لطافت و خوش‌ حالت شدن تارهای موی ریش، سبیل، ابرو و مژه می‌گردد و از خشکی و پوسته ریزی در این نواحی جلوگیری می‌کند. تمامی خانم‌ها و آقایان با هر نوع پوست و مو می‌توانند از این روغن جهت رفع ریزش و تقویت و افزایش شادابی و رشد موهای خود در تمامی نواحی سر، استفاده نمایند.

ژل تقویت کننده ابرو بی کی مدل ویتامین E دارای بافتی سبک و زود جذب و در عین حال با ماندگاری بالا می‌تواند مژه و ابروها را برای مدت طولانی لیفت نگه داشته و جلوه خاصی به آرایش شما بدهد. ویتامین‌های موجود در این ژل به افزایش گردش خون در پوست این نواحی پرداخته و روند رشد را تسریع می‌بخشد. همچنین با تغذیه ریشه تارهای ابرو و مژه به بلند شدن آن‌ها، قطع ریزش و پرپشتی می‌گردد. این ژل به خوبی می‌تواند رطوبت تارهای مو و پوست ابرو و پلک را حفظ کرده و از ریزش مجدد آنها و التهابات پوستی که خود عاملی برای ریزش مو می‌باشد، ممانعت کند. خواص آنتی‌اکسیدانی برگرفته از ویتامین E در این محصول، از ابرو و مژه در برابر آسیب رایکال‌های آزاد و آلودگی‌های محیطی محافظت نموده و از این طریق نیز به بهبود ریزش و افزایش تراکم آن‌ها کمک می‌کند. تمامی خانم‌ها و آقایان جهت استفاده شخصی و همچنین سالن‌های زیبایی برای عملکرد بهتر در انجام لیفت ابرو و مژه در حین تقویت این نواحی، می‌توانند بدون نگرانی از حساسیت و سفیدک زدن از این محصول فاقد پارابن بهره ببرند.

روغن تقویت کننده مژه و ابرو آرمان مدل Mil یک محصول طبیعی حاوی روغن‌های فندق، بادام، آووکادو، نارگیل، سیاه دانه ، آرگان و بسیاری از عصاره‌های طبیعی دیگر می‌باشد و فرمولاسیونی قوی جهت تقویت فولیکول‌های ابرو و مژه به حساب می‌آید. روغن نارگیل با خاصیت ضد باکتریایی و ضد قارچی خود و در نهایت ایمن بودن برای استفاده در ناحیه چشم و ابرو، به تغذیه رسانی و نرم کنندگی تارهای مو پرداخته و در نتیجه تارهای از دست رفته ابرو و مژه را احیاء نموده و به شادابی و خوش حالتی آن‌ها کمک می‌کند. روغن فندق نیز که سرشار از اسیدهای چرب موثر، ویتامین E، فیبر و پروتئین می‌باشد، در کنار سایر روغن‌های موجود در این ترکیب، سبب افزایش و تسریع روند تکثیر سلول‌های پاپیلای مژه و ابرو شده و توانایی احیای تارهای موی این نواحی را دارد و با تحریک و افزایش جریان خون در پوست، به تقویت رشد و پیاز مو‌ها پرداخته و مژه و ابرویی سالم و یکدست و مرتب را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین به بهبود وضعیت پوست این نواحی و رفع خشکی و التهابات آن کمک می‌کند که این امر خود به قطع ریزش می‌انجامد. این محصول با ترکیبی غنی و پرخاصیت و بدون ایجاد عوارض و حساسیت، پس از مدت کوتاهی استفاده تمام نقاط خالی یا کم‌پشت شده ابرو و مژه را ترمیم نموده و جذابیت را به چهره شما بازمی‌گرداند. خانم‌ها جهت حالت دادن به ابرو و مژه خود پیش از میکاپ نیز می‌توانند از این محصول بهره ببرند.

ژل نقویت کننده مژه و ابرو بارین بیوتی شماره 2 با ترکیبات غنی از ویتامین و آبرسان خود، در وهله اول به تغذیه رسانی و تقویت فولیکول‌های مژه و ابرو پرداخته و ضمن ویتامینه کردن و مرطوب کنندگی تارهای مو و پوست این نواحی، به افزایش طول مژه، رشد سریع‌تر و مستحکم شدن آن‌ها کمک فراوانی می‌کند. به علاوه به بهبود وضعیت پوست زیر ابرو و پلک پرداخته و موجب رشد موهای کرکی و ریز می‌شود و در نهایت پس از مدتی مصرف، صاحب مژه‌ها و ابروهایی یکدست و پرپشت خواهید شد. این محصول قابل استفاده در سالن‌های زیبایی و نیز مصرف شخصی می‌باشد. این ژل کاملا بی‌رنگ و سبک بوده و به خوبی می‌تواند بدون ایجاد حساسیت و براقیت اضافی، برای ساعات زیادی مزه و ابروی شما را لیفت کند و به زیبایی آن‌ها بیافزاید. این محصول بدون ایجاد پوسته و دانه‌های سفید روی ابرو و مژه‌ها، جلوه‌ی خاصی به میکاپ شما می‌بخشد.

ژل تقویت کننده ابرو ایموشن مدل کراتینه در واقع یک ریمل ابرو به حساب می‌آید که علاوه بر حالت دهی و لیفت ابرو، به تقویت و بازسازی تارهای آن نیز کمک می‌کند. این ژل بواسطه کراتین موجود در خود می‌تواند سلول‌های تار ابروها را تقویت کرده و ساختار کراتینی آن را بازسازی نماید. این امر سبب می‌شود تا ابروهایی ضخیم تر و مستحکم تر داشته باشید و پس از مدتی استفاده، این کراتین با تاثیر بر روی فولیکول‌های ریشه ابرو، سبب قطع ریزش و تقویت آن می‌شود. حین استفاده از این ژل نیازی به نگرانی از بابت سفیدک زدن‌های ناخوشایند بر روی ابرو نباشید چرا که بافت سبک و بی رنگ این محصول از بروز سفیدک و سنگینی ممانعت می‌نماید. همچنین ماندگاری بالای این فرآورده سبب می‌شود که ساعات زیادی بتوانید از حالت زیبای ابروی خود در حین تقویت شدن آن، لذت ببرید.

محلول تقویت ابرو بنوید مدل Enhancer محصولی کامل و بی‌نظیر حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی موثر جهت افزایش رشد و قطع ریزش ابرو می‌باشد. این محلول بواسطه خواص آنتی اکسیدانی خود از پوست و موی ناحیه ابرو در برابر آسیب‌های خارجی و التهابات محافظت نموده و زمینه را جهت رشد مجدد تارهای ابرو فراهم می‌کند. همچنین با آبرسانی و تغذیه رسانی مناسب به فولیکول‌های مو باعث بالا رفتن سرعت روند رشد و موها، افزایش ضخامت و تراکم و در نهایت پرپشتی ابروها می‌گردد. این محلول بسیار سبک و زودجذب بوده و پس از مصرف به سرعت با مکانیزم اثر خود سبب افزایش گردش خون در ناحیه ابرو شده و تارهای ریخته شده و یا ضعیف شده ابرو را احیا می‌نماید. تمامی خانم‌ها و آقایان می‌توانند جهت پر کردن مجدد ابروهای خود از این محصول بهره برده و پس از مدتی استفاده شاهد داشتن ابروانی یکدست و مرتب با رشد مناسب باشند.

ژل تقویت کننده ابرو دونادیا مدل a72 محصولی بی‌نظیر و بر پایه ویتامین‌های E، C، B۵، A ساخت کشور تایوان می‌باشد و بواسطه آنتی‌اکسیدان‌های موجود در خود به خوبی از تارهای ساقه ابرو و همچنین پوست زیر آن محافظت کرده که این امر موجب بهبود رشد و قطع ریزش ابروها می‌گردد. همچنین با تغذیه رسانی و آبرسانی مناسب و مرطوب نگه داشتن موضع، ضمن ایجاد تسریع در روند رشد و افزایش ضخامت ابروها، به فراهم آوری زمینه‌ای مناسب جهت رشد موهای از دست رفته و ضخیم شدن موهای کرکی پرداخته و در نتیجه پس از مدتی استفاده صاحب ابروهایی یکدست و مرتب خواهید شد. این ژل بدون ایجاد حساسیت و پوسته می‌تواند برای حالت دادن به ابرو نیز مورد استفاده قرار گرفته و برای زمان طولانی ابروهای شما را لیفت کند. تمامی آقایان و خانم‌ها می‌توانند از این محصول برای بازسازی و تغذیه ابروهای خود بهره ببرند.

ژل نقویت کننده مژه و ابرو بارین بیوتی شماره 6 با ترکیبات غنی از ویتامین و آبرسان خود، در ابتدا به تقویت و تغذیه فولیکول‌های مژه و ابرو پرداخته و ضمن تغذیه رسانی و مرطوب کنندگی تارهای مو و پوست این نواحی، به افزایش طول مژه، رشد سریع‌تر و مستحکم شدن آن‌ها کمک فراوانی می‌کند. این ژل کاملا بی‌رنگ و سبک بوده و به خوبی می‌تواند بدون ایجاد حساسیت و براقیت اضافی، برای ساعات زیادی مزه و ابروی شما را لیفت کند و به زیبایی آن‌ها بیافزاید. این محصول بدون ایجاد پوسته و دانه‌های سفید روی ابرو و مژه‌ها، جلوه‌ی خاصی به میکاپ شما می‌بخشد. به علاوه به بهبود وضعیت پوست زیر ابرو و پلک پرداخته و موجب رشد موهای کرکی و ریز می‌شود و در نهایت پس از مدتی مصرف، صاحب مژه‌ها و ابروهایی یکدست و پرپشت خواهید شد. این محصول قابل استفاده در سالن‌های زیبایی و نیز مصرف شخصی می‌باشد.

نظرات بهترین تقویت کننده ابرو و مژه

تقویت کننده ابرو و مژه چیست؟

محصولاتی که با نام تقویت کننده ابرو و مژه در بازار موجود است، معمولا به صورت محلول، روغن، سرم، ژل و یا کرم و تونیک بوده و حاوی ترکیباتی موثر جهت تقویت فولیکول‌های مژه و ابرو می‌باشند. این محصولات به ما کمک می‌کنند تا با تغذیه رسانی و آبرسانی مناسب به نواحی مژه و ابرو علاوه بر قطع ریزش آن‌ها به افزایش ضخامت، پرپشت شدن، رفع خشکی پوست پلک و زیر ابرو، یکدست و مرتب شدن و در نهایت نگاهی نافذ و صورتی جذاب تر دست پیدا کنیم.

دلایل ریزش و کم پشتی ابرو و مژه

ابروها و مژه‌ها نیز مانند موهای سایر نقاط بدن دارای ریزشی طبیعی و کم هستند اما اگر این ریزش بصورت ناگهانی و شدید رخ دهد و یا منجر به خالی شدن تکه‌ای از نواحی گردد، می‌بایست به فکر راه چاره بود! اما نوع درمان بستگی به دلایل ریزش و کم پشتی ابرو و مژه دارد که عبارتند از: مشکلات غدد درون ریز، اختلالات هورمونی، استرس و شوک شدید، مصرف برخی داروها، شیمی درمانی، دلایل ژنتیکی، کلسترول بالا، ضعف سیستم ایمنی، التهاب پوستی و پلک، استفاده بی حد از لوازم آرایشی نامرغوب، دستکاری‌هایی مانند تتو، سوء تغذیه و کمبود ویتامین و مواد معدنی در بدن، اختلال اکتودرمال دیسپلازی، افزایش سن و...

روش تاثیرگذاری تقویت کننده‌های مژه و ابرو

خوشبختانه امروزه تولید محصولات تقویت کننده مژه و ابرو به اوج خود رسیده و به افراد در درمان ریزش و کم پشتی این نقاط مهم چهره به صورت طبیعی، کمک‌ فراوانی کرده است. روش تاثیر گذاری تقویت کننده‌های مژه و ابرو بدین صورت است که ترکیبات این محصولات با نفوذ به پوست و سپس فولیکول‌های مو سبب افزایش فعالیت متابولیسمی و گردش خون در این نواحی شده و به تقویت و احیاء آن‌ها پرداخته و در نهایت به افزایش ضخامت و استحکام تارهای مو، تسریع در روند رشد، قطع ریزش، پرپشت و یکدست شدن و بهبود وضعیت پوستی در ناحیه پلک و زیر ابرو می‌انجامد.

انواع بهترین تقویت کننده ابرو و مژه

با افزایش توجه به پرپشتی و تقویت ابرو و مژه‌ها که مستقیما بر زیبایی چهره تاثیر دارند، محصولات متنوعی در این زمینه بصورت روغن، ژل، محلول، تونیک، سرم و کرم به بازار عرضه شده است و می‌توانند بصورت طبیعی تارهای مو و فولیکول‌های ابرو و مژه را احیاء کرده و سبب قطع ریزش مو در این نواحی گردد. ما نیز در گروه تاچ هلث با بررسی دقیق نحوه اثرگذاری، ترکیبات، نظرات کاربران، برند و میزان فروش انواع تقویت کننده‌های ابرو و مژه موجود در بازار، لیستی شامل 50 مدل از بهترین و موثرترین این محصولات را تهیه نموده‌ایم و شما می‌توانید با مراجعه به این لیست، بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

بهترین سرم تقویت کننده ابرو و مژه

افرادی که در پی محصولی سبک و زود جذب جهت تقویت ابرو و مژه‌های خود هستند، می‌توانند از سرم های تقویت کننده بهره ببرند. سرم‌ها غالبا با بافتی نرم و قدرت جذب بالا تولید شده و به خوبی با نفوذ به پوست و ریشه مو اثرات مثبت خود را اعمال نموده و هیچگونه ایجاد سنگینی و عوارض ناخوشایند بر جای نمی‌گذارند. جهت بررسی بهترین سرم تقویت کننده ابرو و مژه می‌توانید به لیست بهترین‌ها در سایت تاچ هلث مراجعه فرمایید.

بهترین محلول تقویت کننده ابرو و مژه

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که علاقه‌ای به بروز چسبندگی و سنگینی بر روی مژه و ابروهای خود ندارید، بهتر است جهت رفع ریزش و بازسازی این نواحی از محلول‌های تقویت کننده ابرو و مژه استفاده نمایید. محلول‌ها معمولا بر پایه آب بوده و ترکیبات موثره به شکل بسیار سبک و رقیق به آن اضافه می‌شوند در نتیجه علاوه بر نفوذ سریع به پوست، هیچگونه حس چسبندگی روی مو و پوست باقی نمی‌گذارند. هم اکنون می‌توانید بهترین محلول‌های تقویت کننده ابرو و مژه را در لیست بهترین‌های سایت تاچ‌هلث مشاهده کرده و محصول مناسب خود را انتخاب نمایید.

بهترین ژل تقویت کننده ابرو و مژه

در سال‌های اخیر لیفت ابرو و مژه‌ها در لیست پرطرفدارترین ترندهای آرایشی قرار گرفته است و جلوه زیبایی به چهره می‌بخشد. کمپانی‌های مختلفی نیز در اقدامی هوشمندانه اقدام به تولید ژل‌های‌ تقویت کننده ابرو و مژه نموده اند که علاوه بر لیفت این نواحی، به تقویت و بازسازی آن می‌پردازند. ژل‌های مرغوب موجود در بازار بدون ایجاد پوسته و سفیدک می‌توانند برای مدت طولانی تارهای مژه و ابرو را حالت داده و در عین حال با ترکیبات تقویت کننده خود به رفع ریزش و پرپشت کردن بپردازند. شما نیز می‌توانید به راحتی از طریق لیست بهترین‌های تقویت کننده ابرو و مژه، ژل مناسب خود را بررسی و انتخاب کنید.

بهترین محرک رشد تقویت کننده ابرو و مژه

محصولات تقویت کننده ابرو و مژه با مکانیزم اثر تحریک رشد و تقویت ریشه مو عمل کرده و با ترکیبات خاص خود در واقع با افزایش متابولیسم و گردش خون در این نواحی سبب پرپشتی، ضخامت، استحکام، یکدستی و بلندی مژه و ابرو می‌شوند. بنابراین یک تقویت کننده مرغوب می‌بایست محرک رشد مو بوده و به احیاء مجدد ابرو و مژه و پیدایش موهای جدید و تقویت رشد تارهای تضعیف شده و از دست رفته کمک نماید.

مهمترین ویژگی بهترین تقویت کننده ابرو و مژه

با فراگیر شدن معضل ریزش در نواحی ابرو و مژه‌ها و تبدیل شدن آن به موضوعی دغدغه‌زا، افراد همواره به دنبال بهترین راه جهت برطرف کردن این مشکل هستند که طبق نظر متخصصان زیبایی و پوست و مو طبیعی ترین و ایمن ترین روش استفاده از محصولات تقویتی و محرک رشد ابرو مژه می‌باشد. اما آگاهی از تاثیرات و ویژگی‌هایی که می‌بایست در این محصولات وجود داشته باشد، به ما کمک می‌کند که انتخابی موثر و مناسب داشته باشیم. مهمترین ویژگی بهترین تقویت کننده ابرو و مژه در وهله اول وجود ترکیبات تاثیر گذار بر گردش خون و فعالیت فولیکول مو بوده، به علاوه این محصولات می‌بایست ضد حساسیت و ضد التهاب، دارای آنتی‌اکسیدان، مغذی و محافظ پوست و مو و دارای خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی باشند.

مهمترین ترکیبات موجود در تقویت کننده‌های مژه و ابرو

با وجود تنوع بالا در محصولات تقویت کننده مژه و ابرو، همواره نام ویتامین E، ویتامین B5، روغن یا عصاره آرگان، کافئین، رزماری، کرچک، آلوئه‌ورا، جوجوبا در ترکیبات آن‌ها به چشم می‌خورد چرا که این عناصر بیشترین تاثیر را بر رشد و قطع ریزش مو داشته و دارای خواص آنتی‌اکسیدانی و رطوبت رسانی نیز می‌باشند. در برخی محصولات شیمیایی نیز از بیماتوپروست ۰,۰۳% استفاده شده که محرکی بسیار قوی جهت رشد و افزایش ضخامت ابرو می‌باشد.

بهترین مارک تقویت کننده ابرو و مژه

با توجه به دلایل گوناگونی که می‌توانند در ریزش و ضعف تارهای ابرو و مژه دخیل باشند، آگاهی از آن‌ها نیز در انتخاب بهترین روش درمان و تقویت موثر است. بنابراین هر شخص به فراخور علتی که برای ریزش ابرو و مژه خود و یا انتظاراتی که دارد، می‌بایست بهترین تقویت کننده را انتخاب نماید و نمی‌توان یک مدل خاص از این محصولات را به همه توصیه نمود. اما بررسی همه محصولات تقویت کننده مژه و ابرو با توجه به تنوع زیاد، نیازمند صرف انرژی و زمان زیادی است و انتخاب را برای افراد دشوار خواهد کرد. اما جای نگرانی نیست چرا که ما در مجموعه تاچ‌هلث با بررسی دقیق بازخورد کاربران، ترکیبات، اثرگذاری و برندهای مختلف، به لیستی شامل 50 مدل از انواع بهترین تقویت کننده‌های مژه و ابرو دست یافته و در اختیار شما قرار داده‌ایم. شما نیز می‌توانید با اطمینان کامل با مراجعه به این لیست محصول مناسب خود را انتخاب نموده و زیبایی چهره خود را دوچندان کنید.

بهترین تقویت کننده ابرو و مژه ایرانی

خوشبختانه امروزه شاهد تولید محصولات موثری ساخت کشور ایران هستیم که امتحان خود را در تقویت ابرو و مژه به خوبی پس داده و مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته‌اند. این محصولات با توجه به اقلیم ایران و شرایط آب و هوایی و پوست و موی افراد ایرانی تولید شده و این نکته در تاثیرگذاری آن‌ها نقش پررنگی را ایفا می‌کند. از جمله بهترین تقویت کننده‌های ایرانی برای ابرو و مژه می‌توان به برندهای زیر اشاره کرد:

بهترین مارک تقویت کننده ابرو و مژه ایرانی امتیاز کاربران حدود قیمت
سریتا 5 از 5 400 الی 500 هزار تومان
اکسیلیا 5 از 5 350 الی 450 هزار تومان
سینره 4.9 از 5 250 الی 350 هزار تومان
رومنزو 4.8 از 5 200 الی 300 هزار تومان
اویدرم 4.6 از 5 150 الی 250 هزار تومان

بهترین تقویت کننده ابرو و مژه خارجی

با توجه به کیفیت بالای مواد اولیه خارجی و تاثیرگذاری نزدیک به 100% آن‌ها، بسیاری از افراد محصولات تولید خارج از کشور را انتخاب می‌کنند و طی تحقیقات فرمولاسیون‌های آلمانی، ایتالیایی و سوییسی در این زمینه صاحب امتیاز هستند. از جمله بهترین تقویت کنندi ابرو و مژه خارجی می‌توان به برندهای ماوالا، لاناتورا، دکتر کلوگل اسکین کِر، اسنس و... اشاره نمود.

بهترین مارک تقویت کننده ابرو و مژه خارجی کشور تولید کننده برند امتیاز کاربران حدود قیمت
اسنس (Essence) آلمان 5 از 5 350 الی 450 هزار تومان
گلدن رز (Golden rose) ایتالیا 5 از 5 200 الی 250 هزار تومان
ماوالا (Mavala) سوئیس 5 از 5 800 الی 900 هزار تومان
وچه (Voche) فرانسه 4.9 از 5 550 الی 650 هزار تومان
بایو آکوا (Bioaqua) چین 4.7 از 5 200 الی 300 هزار تومان

بهترین تقویت کننده ابرو و مژه

راهنمای خرید بهترین تقویت کننده مژه و ابرو

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم علت ریزش ابرو و مژه و همچنین جنس مو و پوست در هر فرد متفاوت بوده و اشخاص می‌بایست با توجه به شرایط خود، محصولات گوناگون را بررسی کرده و بهترین مورد را برای خود انتخاب نمایند، اما تنوع بالا و نظرات مختلف درباره محصولات، انتخاب را سخت و زمان‌بر می‌کند. بنابراین ما در مجموعه تاچ‌هلث با بررسی دقیق نظرات کاربران مصرف کننده، فرمولاسیون و میزان تاثیر بهترین تقویت ‌کننده‌ها، به لیستی جامع و قابل اعتماد دست یافته و راهنمای خرید بهترین تقویت ‌کننده‌ مژه و ابرو را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.

بهترین تقویت کننده خانگی و گیاهی ابرو و مژه

خوشبختانه با ریشه‌دار بودن فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی جهت رفع انواع ریزش مو در فرهنگ غنی ایرانی، امروزه نیز افراد می‌توانند از خواص بی‌نظیر انواع گیاهان و عصاره‌های طبیعی آن‌ها بهره برده و از تقویت کننده‌های ابرو و مژه خانگی و گیاهی جهت رفع ریزش و تغذیه و بازسازی آن‌ها استفاده کنند. در ادامه چند روش موثر جهت ساخت و استفاده از تقویت کننده خانگی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

  • شیر نارگیل + روغن کرچک: صف قاشق غذا خوری شیر نارگیل و نصف قاشق روغن کرچک را مخلوط نمایید. می‌توانید از قوطی و برس ریمل قدیمی خود پس از تمیز کردن آن استفاده کرده و فرآورده بدست آمده را در آن بریزید. سپس مژه و ابروان خود را کاملا شسته و خشک نمایید و روزانه 2 مرتبه توسط فرچه ریمل بر روی مژه خود از سمت ریشه به بیرون و روی ابرو در جهت خواب آن، بکشید.
  • روغن بادام + ژل آلوئه‌ورا: هر کدام از مواد را به اندازه یک قاشق با یکدیگر به خوبی مخلط نمایید و در محفظه‌ای بریزید و به وسیله فرچه ریمل یا براش ابرو روزانه 2 مرتبه بر روی مژه و ابرو استعمال نمایید.
  • روغن رزماری + روغن کرچک: هر یک از مواد را به اندازه نصف قاشق غذاخوری با هم مخلوط نموده و هر شب بر روی ابرو و مژه خود ماساژ داده تا کاملا جذب شود.
بهترین تقویت کننده ابرو و مژه

قیمت بهترین تقویت کننده‌های مژه و ابرو بازار

با توجه به تنوع بالای تولیدات و قیمت‌های متفاوت، همواره انتخاب محصولی موثر و در عین حال با قیمت مناسب به عنوان چالشی برای کاربران مطرح بوده. اما شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به لیست 50 عددی سایت تاچ‌هلث شامل بهترین تقویت کننده‌های مژه و ابرو بازار به همراه قیمت و بهترین فروشنده، این چالش را حل کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

راهنمای استفاده از تقویت کننده ابرو و مژه

بیش از 80% اثرگذاری محصولات تقویت کننده مژه و ابرو بستگی به درست استفاده کردن از آن‌ها دارد. بطور مثال اگر محلول تقویت مژه را بر روی مژه‌های دارای ریمل استعمال کنیم هیچگاه به نتیجه نخواهیم رسید. بنابراین هنگام استفاده از این محصولات می‌بایست به نکات ذیل توجه نمود.

  • پیش از استفاده دستورالعمل درج شده روی محصول را مطالعه نمایید.
  • قبل از مصرف حتما صورت خود بخصوص نواحی مژه و ابرو را به خوبی بشویید و خشک نمایید.
  • اپلیکاتور محصولات را بر روی مژه، از سمت ریشه به بیرون بکشید و بر روی ابرو در جهت خواب آن.
  • قبل از استفاده از ژل‌های لیفت، در صورت نیاز آرایش ابروی خود را انجام دهید اما در مورد مژه، پس از استفاده از ژل، ریمل را استفاده کنید.
  • در صورت استفاده از روغن‌های تقویت کننده، تا زمان جذب کامل آن، صورت را نشویید.
  • از هر محصول حداقل 3 ماه بصورت مرتب استفاده نمایید.
بهترین تقویت کننده ابرو و مژه

سوالات متداول

آیا استفاده از تقویت کننده ابرو و مژه، رنک مو ها را تغییر می‌دهد؟

استفاده از تقویت کننده‌های ابرو و مژه با تغذیه رسانی و افزایش ضخامت تارها مو سبب پررنگ تر به نظر رسیدن ابرو و مژه خواهد شده اما تغییری در ماهیت رنگ ابرو و مژه شما به وجود نمی‌آورد.

تقویت کننده‌های مژه و ابرو بدون سولفات و پارابن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما دارای التهابات پوستی و یا پوست حساسی هستید، بهتر است از محصولات فاقد پارابن و سولفات استفاده نمایید چرا که این مواد می‌توانند التهاب شما را بیشتر کرده و سبب ریزش بیشتر موهای ابرو و مژه شما شوند.

آیا خشکی پوست با ریزش ابرو و مژه ارتباط دارد؟

بله خشکی پوست از طرفی سبب خارش در نواحی شده و فرد مبتلا را وادار به دستکاری مژه و ابروی خود کرده و از این طریق سبب ریزش مو می‌شود و از سویی دیگر با ایجاد التهاب، موجب شکنندگی و آسیب به تارهای مژه و ابرو شده و در نهایت به ریزش آن می‌انجامد. بنابراین اگر دارای پوست خشک هستید و این موضوع سبب ریزش ابرو و مژه شما شده است با مراجعه به لیست 50 مدل از بهترین تقویت کننده‌ های ابرو و مژه موجود در بازار در سایت تاچ‌هلث، محصولی مناسب با خاصیت مرطوب‌کنندگی و آبرسانی برای خود انتخاب نموده و با یک تیر 2 نشان بزنید.