بهترین پروتئین وی ایرانی و خارجی بازار مناسب حجم خشک و چربی سوزی

در دهه‌های اخیر و استقبال بی‌نظیر افراد از ورزش بدندسازی و به علاوه ورزش‌های استقامتی که نیاز اولیه آن ساخت عضلات خشک و بدون چربی می‌باشد، مصرف مکمل‌ها و بویژه مکمل پروتئین وی که نقش بسزایی در تحریک سنتز پروتئین و افزودن پروتئین بیشتر به عضلات و در نتیجه رشد بیشتر و بدون چربی ایفا می‌نماید نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این مکمل حاوی اسیدآمینه‌های ضروری موثر در ساخت عضله و همچنین چربی سوزی بوده و یکی از موثرترین مکمل‌ها در این زمینه می‌باشد. شما نیز جهت انتخابی هوشمندانه می‌توانید به لیست بهترین پروتئین وی ایرانی و خارجی مناسب بانوان و آقایان سایت تاچ هلث مراجعه نمایید.

پودر پروتئین کاله پرو شکلات حاوی کلسترول، سدیم، کربوهیدرات کل، پروتئین، ویتامین D، کلسیم، آهن، پتاسیم و 74% پروتئین کنسانتره وی و 9% کربوهیدرات یکی از بهترین مکمل‌های پروتئین وی موجود در بازار می‌باشد. این مکمل ورزشی به رشد سریع عضلات و افزایش توده عضلانی کمک شایانی نموده و برای افرادی که در دوره‌های کات و یا عضله‌سازی قرار دارند بسیار مناسب است. همچنین BCAA موجود در این محصول میزان سنتز پروتئین را افزایش داده و سبب افزایش رشد عضلات اسکلتی و استقامت حین انجام تمرینات می‌گردد. پروتئین کاله پرو حاوی ۴ گرم گلوتامین نیز بوده که این ماده ارزشمند نیز در متابولیسم پروتئین نقش بسیار پررنگی داشته و سبب افزایش حجم عضلات می‌گردد. به علاوه به ترشح هورمون رشد کمک نموده و در نتیجه قدرت عضلات و چربی سوزی را افزایش می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این فرآورده وجود کلسیم در ترکیبات آن می‌باشد که با تقویت استخوان‌ها، مقاومت ورزشکاران را در تمرینات بالا برده و در بهبود فعالیت عضلات، روند انعقاد خون، فعال کردن آنزیم‌های مفید و انتقال امواج عصبی نقش مهمی داردبه علاوه از کاهش تراکم استخوان، پوکی استخوان و شکستگی‌ نیز ممانعت می‌کند. گفتنی است که این پروتئین کاملا فاقد لاکتوز بوده و از این رو برای ورزشکارانی که به شیر حساسیت دارند نیز قابل استفاده است.

پودر وی پروتئین و پرمیکس ویتامین با طعم شکلاتی پگاه یکی از بهترین مکمل‌های پروتئین وی و حاوی انواع مواد و ویتامین‌های ضروری بدن مانند فیبر، ویتامینA، ویتامینD۳، ویتامینE، ویتامینB1، ویتامینB6، ویتامینB2، ویتامینB12، ویتامینC، ویتامینK، نیاسین، پانتتونیک اسید، فولیک اسید، بیوتین، تائورین، کولین، ال کارنیتین و اینوزیتول می‌باشد. این محصول تاثیر فوق‌العاده‌ای بر تقویت سیستم ایمنی بدن داشته و با دارا بودن میزان قابل توجهی اسیدهای آمینه شاخه‌دار BCAA به شما در عضله سازی و چربی سوزی کمک می‌نماید. این مکمل توان شما را در انجام تمرینات نیز بالا برده و با تامین انرژی بیشتر سبب عملکرد صحیح و تمریناتی طولانی‌تر خواهد شد. در نتیجه موجب افزایش حجم عضله بدون افزایش توده چربی خواهد شد.. پروتئین وی پرمیکس بکار رفته در این محصول قابلیت هضم و جذب بسیار آسانی داشته و تاثیرات شگفت انگیز خود را اعمال می‌نماید.

پودر انترامیل های پروتئین کارن یکی از بهترین پروتئین‌های موجود در بازار و مناسب ورزشکاران، بیمارا و تمامی افراد جهت تقویت بدن و سیستم ایمنی بدن می‌باشد. این محصول با بهره‌گیری از فیبر محلول اینولین به خوبی می‌تواند بر روی فلور روده تاثیر گذاشته و از بروز اسهال و یبوست پیشگیری نماید. فرمولاسیون منحصربفرد و حاوی پروتئین وی بالا در کنار مولتی ویتامین و مواد معدنی، به ورزشکاران در جهت عضله‌سازی بهتر و همچنین بازیابی سلامتی به مبتلایان استرس کاتابولیک و افرادی که در دوره‌ی نقاهت به سر برده و بدنی تحلیل رفته دارند، کمک شایانی می‌نماید. این فرآورده بی‌نظیر برای سالمندان، افراد کم وزن و دارای سوء تغذیه نیز مفید بوده و سبب افزایش حجم عضلات و تقویت سیستم ایمنی می‌گردد. مصرف این پودر به افزایش سرعت بهبود و احیاء بافت‌ها پس از سوختگی، زخم بستر و عمل جراحی نیز کمک کرده و گزینه‌ی مناسبی جهت افراد مبتلا به دیستروفی عضلانی، سیستیک فیبروزیس، انسداد دستگاه گوارش و اختلالات بلع نیز می‌باشد. این پروتئین کاملا بدون گلوتن بوده و در نتیجه برای مبتلایان به سلیاک نیز قابل مصرف است.

پودر پروتئين وي 100% الترا پاور با طعم موز پگاه یکی از بهترین مکمل‌های پروتئین وی و حاوی انواع مواد و ویتامین‌های ضروری بدن مانند فیبر، ویتامینA، ویتامینD۳، ویتامینE، ویتامینB1، ویتامینB6، ویتامینB2، ویتامینB12، ویتامینC، ویتامینK، نیاسین، پانتتونیک اسید، فولیک اسید، بیوتین، تائورین، کولین، ال کارنیتین و اینوزیتول می‌باشد. این محصول تاثیر فوق‌العاده‌ای بر تقویت سیستم ایمنی بدن داشته و با دارا بودن میزان قابل توجهی اسیدهای آمینه شاخه‌دار BCAA به شما در عضله سازی و چربی سوزی کمک می‌نماید. پروتئین وی پرمیکس بکار رفته در این محصول قابلیت هضم و جذب بسیار آسانی داشته و تاثیرات شگفت انگیز خود را اعمال می‌نماید. این مکمل توان شما را در انجام تمرینات نیز بالا برده و با تامین انرژی بیشتر سبب عملکرد صحیح و تمریناتی طولانی‌تر خواهد شد. در نتیجه موجب افزایش حجم عضله بدون افزایش توده چربی خواهد شد.

پودر پروتئین دلیشس وی QNT کیو ان تی محصولی با طعمی بی‌نظیر، برگرفته از شکلات معروف بلژیکی و حاوی انواع پروتئین ایزوله، کنسانتره و هیدرولیز شده می‌باشد. ترکیب این 3 پروتئین‌ طبیعی و موثر در کنار تمرینات ورزشی تاثیر بسزایی در نگهداری و حفظ عضلات داشته و در عین حال به افزایش حجم آن‌ها کمک می‌نماید. همچنین برای افرادی که دچار ضعف و تحلیل عضله در اثر کهولت سن، بیماری، حساسیت‌های غذایی و... شده‌اند نیز می‌توانند جهت بازیابی توان و سلامت بدنی خود از این پروتئین مصرف نمایند. BCAA و گلوتامین موجود در این مکمل به ریکاوری عضلات و رفع خستگی پس از تمرین و رشد بیشتر توده عضلانی پرداخته و این فرآورده را تبدیل به یکی از بهترین پروتئین وی های موجود در بازار نموده، که مصرف آن به چربی سوزی سالم و تحریک رشد عضلات و در نتیجه اندامی ورزیده و عضلانی می‌انجامد. از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد این محصول ترکیبات کاملا فاقد شکر و گلوتن آن است که سبب می‌شود برای استفاده تمامی افراد مناسب و موثر واقع گردد. به علاوه طعم دلنشین آن، سختی مصرف مکمل‌ها را برای شما تبدیل به امری لذت‌بخش خواهد کرد.

پودر پروتئین وی گلد 100 درصد دوبیس دارای فرمولاسیونی بسیار عالی حاوی وی، BCAA و گلوتامین است و تاثیر بسزایی در عضله سازی بدون چربی دارد. BCAA موجود در این فراورده با آمینواسیدهای شاخه‌دار، سنتز پروتئین و افزایش حجم عضلات را تحریک کرده و در زمانی کوتاه افرادی که دوره حجم هستند را به هدف خود می‌رساند. پروتئین وی 100% خالص و فاقد چربی‌های ترانس این محصول آن را تبدیل به یکی از بهترین پروتئین وی های موجود در بازار نموده و به گلیکوژن سازی نیز کمک نموده، در نتیجه سرعت ریکاوری پس از تمرین را نیز افزایش می‌دهد. جذب بالا و سریع آن نیز بدون ایجاد مشکل گوارشی به راحتی در عضله‌ها نشسته و علاوه بر مزایای ذکر شده، در تامین نیاز بدن، ارتقاء سطح سلامتی و تقویت سیستم ایمنی نقش موثری دارد. همچنین مصرف این پودر فرآیند احیاء ماهیچه‌ها، ذخیره گلیکوژن در عضلات، افزایش توده عضلانی بدون چربی، نگهداری از بافت عضلات و چربی سوزی را بهبود خواهد بخشید.

پودر وی پروتئین پگاه با طعم شکلات اولترا پاور یکی از بهترین پروتئین وی های بازار بوده که تاثیر فوق‌العاده‌ای بر تقویت سیستم ایمنی بدن داشته و با دارا بودن میزان قابل توجهی اسیدهای آمینه شاخه‌دار BCAA به شما در عضله سازی و چربی سوزی کمک می‌کند. پروتئین وی پرمیکس بکار رفته در این محصول قابلیت هضم و جذب بسیار آسانی داشته و تاثیرات شگفت انگیز خود را اعمال می‌نماید. این محصول حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی و ضروری بدن مانند شامل: ویتامینA، ویتامینD۳، ویتامینE، ویتامینB1، ویتامینB6، ویتامینB2، ویتامینB12، ویتامینC، ویتامینK، نیاسین، پانتتونیک اسید، فولیک اسید، بیوتین، تائورین، کولین، ال کارنیتین و اینوزیتول می‌باشد. این مکمل توان شما را در انجام تمرینات نیز بالا برده و با تامین انرژی بیشتر سبب عملکرد صحیح و تمریناتی طولانی‌تر خواهد شد. در نتیجه موجب افزایش حجم عضله بدون افزایش توده چربی خواهد شد.

پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک نوتریشن محصولی ساخت لهستان و یکی از بهترین پروتئین وی های موجود در بازار ایران می‌باشد. این محصول حاوی پروتئین‌های طبیعی هیدرولیز شده، کنسانتره و ایزوله می‌باشد و به خوبی فرآیند رشد عضله را تحریک و تقویت می‌نماید. پروتئین وی 100 goldcoreline trecnotrition محصولی غنی از پروتئین‌ها با ارزش غذایی کامل است که در کنار اسیدهای آمینه ضروری از جمله ال گلوتامین و BCAA قادر به افزایش توده‌ی عضلانی و ایجاد بدنی ورزیده و سالم و بدون چربی اضافی می‌باشد. به علاوه سرعت بالای ترکیب آن در کنار تمرینات منجر به سرعت پیشرفت ورزشکار خواهد شد. گفتنی است که این ترکیب بی‌نظیر به حفظ و نگهداری عضلات و پیشگیری از تحلیل آن‌ها نیز کمک شایانی می‌نماید و سبب ریکاوری سریع پس از تمرین خواهد شد.

پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تیQNT حاوی انواع پروتئین ایزوله، کنسانتره و هیدرولیز شده و محصولی با طعمی بی‌نظیر، برگرفته از شکلات معروف بلژیکی و می‌باشد. ترکیب پروتئین‌های‌ طبیعی و موثر در کنار تمرینات ورزشی تاثیر بسزایی در نگهداری و حفظ عضلات داشته و در عین حال به افزایش حجم آن‌ها کمک می‌نماید. همچنین برای افرادی که دچار ضعف و تحلیل عضله در اثر کهولت سن، بیماری، حساسیت‌های غذایی و... شده‌اند نیز می‌توانند جهت بازیابی توان و سلامت بدنی خود از این پروتئین مصرف نمایند. BCAA و گلوتامین موجود در این مکمل به ریکاوری عضلات و رفع خستگی پس از تمرین و رشد بیشتر توده عضلانی پرداخته و این فرآورده را تبدیل به یکی از بهترین پروتئین وی های موجود در بازار نموده، که مصرف آن به چربی سوزی سالم و تحریک رشد عضلات و در نتیجه اندامی ورزیده و عضلانی می‌انجامد. به علاوه طعم دلنشین آن، سختی مصرف مکمل‌ها را برای شما تبدیل به امری لذت‌بخش خواهد کرد. از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد این محصول ترکیبات کاملا فاقد شکر و گلوتن آن است که سبب می‌شود برای استفاده تمامی افراد مناسب و موثر واقع گردد.

پودر کازئین پرو یورو ویتال محصولی باکیفیت و تولید کشور آلمان بوده که حاوی میسلار کازئین، کنسانتره پروتئین وی و شیر، ویتامین‌ها و املاح معدنی می‌باشد. میسلار کازئین به آسانی در بدن هضم شده و بصورت هوشمند زمانی که بدن به صورت طبیعی در حال تخریب عضلات است، از این موضوع پیشگیری کرده و به سنتز پروتئین کمک خواهد کرد. این فرآورده در بازسازی و ترمیم عضلات حین ورزش نقش موثری ایفا می‌کند. این محصول اسیدهای آمینه‌‌ی موجود در خود را آهسته آزاد کرده و سبب ریکاوری و کاهش از کار افتادگی عضلات هنگام خواب می‌شود. پروتئین کازئین همه‌ی اسیدآمینه‌‌های ضروری بدن را شامل شده که عمده‌ی آن را اسید آمینه لوسین تشکیل می‌دهد که خود آغازگر تولید پروتئین در عضلات به حساب می‌آید. از دیگر ویژگی‌های این محصول دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال بوده که به تقویت سیستم ایمنی بدن نیز کمک می‌نماید. همچنین دارای شیرین کننده طبیعی جهت میل کردن راحت‌تر می‌باشد.

پودر سولید مس ترک نوتریشن حاوی کربوهیدرات، قند، پروتئین، نمک، مالتودکسترینس، دکستروس، پانتوتنیک اسید، ویتامین C,E, B6, B2, B2,B12, بیوتین و فولیک اسید و در کل محصولی بر پایه کربوهیدرات و پروتئین می‌باشد. این مکمل بسیار مناسب افراد خواهان افزایش وزن، عضله سازی و افزایش حجم توده‌های عضلانی بوده و در کنار این موارد به تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن ورزشکاران می‌پردازد. این پود در واقع نوعی گینر است که از درشت مغذی‌هایی چون پروتئین، کربوهیدرات و چربی‌ها تهیه شده و تاثی بسزایی در بالا بردن حجم و وزن افراد دارد. مصرف پودر سولید مس ترک دقیقا بلافاصله بعد از تمرین موجب بازسازی ذخایر گلیکوژن در عضلات و بهبود روند رشد بافت عضلات خواهد شد. این فرآورده همچنین می‌تواند در به تعویق انداختن خستگی پس از تمرین موثر بوده و عملکرد حین ورزش را بهبود بخشد.

پودر پروتئین وی 100 درصد آپوویتال یکی از بهترین پروتئین وی های موجود در بازار و با فرمولاسیون آلمانی در اختیار ورزشکاران قرار دارد تا با هضم آسان و جذب زودهنگام در جهت عضله‌سازی بهتر و چربی سوزی بیشتر گام بردارند. این محصول حاوی آمینواسیدهای موثر در تحریک رشد عضلات بوده و سبب ترشح هورمون‌های آنابولیک و در نتیجه افزایش توده‌ی عضلانی خواهد شد. BCAAs (آمینواسیدهای شاخه دار) به ویژه لوسین در این مکمل، رشد عضلات را در سطح ژن و سلول تحریک کرده و ساخت عضلات پس از ورزش، تاخیر در بروز خستگی حین ورزش، کاهش آسیب و دردهای عضلانی ناشی از تمرین را سبب می‌گردد. این مکمل حاوی وى پروتئین ایزوله، کنسانتره وى پروتئین، BCAAs، گلوتامین، ویتامین B6 و سایر آمینواسیدها بوده و گزینه‌ی مناسبی برای افرادی که در دوره‌ی حجم یا کات هستند، می‌باشد. به علاوه گلوتامین موجود در ترکیبات آن سیستم ایمنی را به خوبی تقویت کرده و به احیاء و بازسازی سریع عضلات پس از تمرینات ورزشی سنگین کمک شایانی می‌کند. گفتنی است که از این مکمل می‌توان برای جبران کمبودهای تغذیه‌ای و تحلیلتوده عضلانی در سالمندان و یا بیماران مبتلا به ایدز و افرادی که در دوره‌ی نقاهت هستند، استفاده کرد.

پودر انترامیل استاندارد کارن محصولی مناسب ورزشکاران بویژه در رشته‌ی بدنسازی، بیماران متابولیک با شرایط تغذیه‌ای خاص همچون نارسایی کلیه و پانکرانیت حاد، افراد دارای اختلال بلع، دیابت، دارای سوء تغذیه، بی‌اشتها، سالمندان دچار تحلیل عضله و افراد در دوره‌ی نقاهت بیماری و ضعف سیستم ایمنی می‌باشد. این محصول حاوی پروتئین، کروم، آهن، منگنز، مس، منیزیم، روی، سلنیوم، ویتامین B12، A، D3، E، K1، اسید اسکوربیک ( ویتامین C )، تیامن مونونیترات، ریبوفلاوین، نیاسین آمید، هیدروکلرید پیریدوکسین، اسید فولیک، کلسیم دی پانتوتنات و بیوتین بوده و این ترکیبی مغذی و کامل جهت تامین نیاز بدن هر فردی می‌باشد. این محصول به خوبی به تامین سلامت، افزایش گلبول‌های قرمز خون و تقویت سیستم ایمنی پرداخته و در عضله‌سازی بسیار موثر است. فرمولاسون بی‌نظیر و منحصر بفرد این فرآورده که مخلوطی از کربوهیدرات، چربی، پروتئین، مولتی ویتامین و مواد معدنی می‌باشد به بهبود وضعیت سلامت بدن کمک خواهد کرد. به علاوه فیبر موجود در آن در بهبود فلور طبیعی روده موثر بوده و از اسهال و یبوست جلوگیری می‌نماید. همچنین فاقد گلوتن بوده و برای افراد مبتلا به سلیاک نیز مناسب می‌باشد.

پودر پروتئین 90 آیرون مکس مکملی بی‌نظیر و منحصربفرد محصول آلمان می‌باشد که شامل 9 پروتئین موثر از انواع پروتئین‌های با منبع گیاهی و حیوانی تشکیل شده است. ان پروتئین‌ها شامل پروتئین ایزوله سویا، Whey پروتئین کنسانتره شیر، وی پروتئین ایزوله شیر، وی پروتئین هیدرولیز شده شیر، کازئین پروتئین شیر، پروتئین ایزوله نخود، پودر پروتئین تخم مرغ، پروتئین لوپین، پروتئین برنج بوده و با کمترین مقدار شکر، چربی و کربوهیدرات، به تولید رسیده است. مصرف مکمل 90whey آیرون‌مکس که یکی از بهترین پروتئین وی های موجود در بازار می‌باشد سبب بیشترین بازدهی در عضله سازی و افزایش توده خالص عضلانی بدون چربی در بدن خواهد شد. همچنین این فرآورده با اسید آمینه‌های ضروری BCAA و ال‌گلوتامین غنی شده و سبب عضله‌سازی بهتر، تقویت سیستم ایمنی، تاخیر در خستگی و حفظ و نگهداری عضلات خواهد شد. ترکیبات حاوی کمتر از 3% کربوهیدرات و شکر این مکمل نیز از چاقی پیشگیری نموده و در مرحله عضله‌سای تاثیر بالایی دارد. این پروتئین فاقد نگهدارنده، ژلاتین، گلوتن و الکل بوده و محصولی ایمن، حتی برای گیاه خواران می‌باشد.

پودر وی پروتئین ویثر نوتریشن یکی از بهترین پروتئین وی های موجود در بازار و حاوی میزان فراوانی از آمینواسیدهای ضروری و شاخه‌دار می‌باشد. این محصول بسیار مناسب جهت افزایش حجم و ساختن توده‌های عضله برای ورزشکاران و بدنسازان می‌باشد. آمینو اسیدهای شاخه دار موجود در این فرآورده در تحریک ترشح هورمون رشد بسیار موثر بوده و سبب حجم‌دهی به عضلات می‌گردد. همچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت و سلامت عضلات را حفظ می‌نماید. این مکمل به خوبی می‌تواند در ساخت بلوک‌های عضلانی، هورمون و جذب لوسین مفید واقع شده و با سرعت بالای جذب و هضم، در کمترین زمان ورزشکاران را به هدف خود برساند. مصرف whey protein در کنار ورزش‌های مقاومتی به شکل خارق‌العاده‌ای حجم عضلات را افزایش داده و در کنار آن با افزایش زمان احساس سیری سبب عضله‌سازی بدون چربی و خالص می‌گردد. با مصرف بیشتر پروتئین سبب کالری سوزی بیشتر گشته و بدین ترتیب میزان کالری سوزی در روز ۸۰ تا ۱۰۰ کالری افزایش می‌‌یابد. گفتنی است که این پروتئین باعث کاهش سطح گرلین (هورمون گرسنگی) شده و هورمون‌های کاهش دهنده اشتها را فعال می‌کند.

پروتئین وی MX3 ام ایکس3 یکی از محبوب‌ترین و بهترین پروتئین وی های موجود بوده و با کمترین میزان مقدار شکر، بیشترین تاثیر را در چربی سوزی و عضله سازی دارد. مکمل‌های برند MX3 با فرمولاسیون و مواد اولیه باکیفیت، تحت لیسانس فرانسه می‌باشند. این فرآورده حاوی مقادیر زیادی پروتئین‌ تاثیرگذار در افزایش رشد عضله بوده و برای ورزشکاران مقاومتی بویژه بدنسازان گزینه بسیار مناسبی به عنوان مکمل در کنار تمرینات می‌باشد. وجود گلوتامین و BCAA در این مکمل سبب تاخیر در خستگی حین تمرین و بالا رفتن راندمان فرد ورزشکار گشته و در حفظ عضلات و جلوگیری از تخریب آن‌ها موثر می‌باشند. این محصول علاوه بر تامین پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکار و بدنساز، به تقویت سیستم ایمنی نیز پرداخته و سبب ترمیم و احیاء بدن و سلول‌ها می‌گردد. به علاوه با خاصیت چربی‌سوزی خود سبب دستیابی به بدن عضلانی و ورزیده بدون چربی می‌گردد که خواسته‌ی تمامی ورزشکاران می‌باشد. هضم و جذب ساده و سریع آن نیز به رسیدن به هدف در کوتاه ترین زمان کمک می‌نماید.

پودر پروتئین وی 100 ترک نوتریشن ساخت لهستان و یکی از بهترین پروتئین وی های بسیار موثر در عضله‌سازی موجود در بازار می‌باشد. این محصول حاوی پروتئین‌های طبیعی هیدرولیز شده، کنسانتره و ایزوله می‌باشد و به خوبی فرآیند رشد عضله را تحریک و تقویت می‌نماید. پروتئین وی 100 goldcoreline trecnotrition محصولی غنی از پروتئین‌ها با ارزش غذایی کامل است که در کنار اسیدهای آمینه ضروری از جمله ال گلوتامین و BCAA قادر به افزایش توده‌ی عضلانی و ایجاد بدنی ورزیده و سالم و بدون چربی اضافی می‌باشد. به علاوه سرعت بالای ترکیب آن در کنار تمرینات منجر به سرعت پیشرفت ورزشکار خواهد شد. گفتنی است که این ترکیب بی‌نظیر به حفظ و نگهداری عضلات و پیشگیری از تحلیل آن‌ها نیز کمک شایانی می‌نماید و سبب ریکاوری سریع پس از تمرین خواهد شد.

پودر وی ایزوله ویوا پاور با طعم پرتقال تحت لیسانس Vitapharmed سوئیس و یکی از بهترین برندهای مکمل ورزشی جهت بهبود عملکرد ورزشی برای ورزشکاران استقامتی در تمامی سطوح به حساب می‌آید. این مکمل تاثیر بسزایی در افزایش حجم توده‌ی عضلانی داشته و به تامین بخش عمده‌ی نیاز بدن ورزشکاران به پروتئین خالص می‌پردازد. همچنین مصرف آن سبب ارتقاء سطح سلامت عمومی بدن و بهبود عملکرد ورزشی می‌گردد. از مزایای بهره‌گیری از این مکمل، می‌توان به افزایش استقامت ورزشی، تسریع در بهبودی زخم‌ها و آسیب‌های ورزشی، پیشگیری از خستگی و دستیابی به اندامی عضلانی و باکیفیت اشاره کرد. همچنین این فرآورده منبع غنی از آمینو اسیدهای ضروری بدن بوده و تاثیر بسزایی در تقویت سیستم ایمنی و افزایش سنتز پروتئین بدن دارد. این مکمل با فرمولاسیون ویژه‌ی خود در حفظ و نگهداری سلامت عضلات نیز مفید واقع گشته و با هضم سریع به ورزشکاران در رسیدن به هدف در کمترین زمان کمک می‌کند.

پودر گین ویت با طعم کرم کارامل ویتاپی محصولی باکیفیت و تهیه شده با فرملاسیون تحت لیسانس انگلستان، با بهره‌گیری از کربوهیدرات‌ها و پروتئین و بسیار مواد مغذی دیگر به خوبی می‌تواند در افزایش وزن بدن و حجم‌گیری عضلات موثر واقع شود. وجود مقادیر مناسب و بالایی از مخلوط پروتئین و کربوهیدرات‌های پیچیده در این فرآورده و همچنین چربی، مواد معدنی و آمینواسیدها این محصول را به یکی از بهترین مکمل‌ها برای افزایش وزن صحیح بدن نموده است. خصوصا برای افرادی که در رشته‌های وزنه برداران، بدنسازی و ورزشکارانی که متابولیسم بالایی دارند بسیار کمک کننده است. به علاوه Vita P Gain Vit می‌تواند متابولیسم بدن و هضم و جذب مواد غذایی را بهبود بخشیده تا بدن بتواند کالری بیشتری جذب کند. گفتنی است این محصول از تحلیل عضلات پیشگیری نموده و به ترمیم سلول‌ها در اسرع وقت کمک می‌کند. این مکمل کاملا بدون نگه‌دارنده و مواد افزودنی بوده و مناسب تمام افراد خواستار افزایش وزن صحیح هستند، می‌باشد.

پودر پروتئین وی ژن استار مکملی منحصربفرد و بسیار کاربردی جهت افزایش حجم توده‌ی عضلانی برای ورزشکاران بویژه بدنسازان می‌باشد. این محصول با تامین آمینو اسید های ضروری برای بدن مانند والین، لوسین و ایزولوسین و با دارا بودن پروتئین Whey کنسترانته ( کنستانتره ) و هیدرولیز شده یکی از بهترین پروتئین وی های موجود در بازار می‌باشد که در بین مصرف کنندگان طرفداران بسیاری دارد. آمینو اسیدهای شاخه‌دار والین سبب تولید انرژی بیشتر برای بدن و افزایش قدرت فیزیکی شده و در کنار لوسین به متابولیسم بافت‌های ماهیچه‌ای کمک نموده و در نگهداری عضلات نقش کلیدی ایفا می‌کند. ایزولوسیون نیز با جذب آمینواسید تریپتوفان که در واقع پیش‌ساز سنتز سروتونین در مغز است مانع تولید سروتونین در مغز خواهد شد. این 3 اسید آمینه جهت عضله سازی بسیار موثر هستند. وجود وی کنستانتره و هیدرولیز شده نیز به افزایش حجم توده عضله کمک نموده و همچنین در چربی سوزی نقش دارد. با مصرف این فرآورده شاهد کاهش چربی در کنار افزایش حجم عضلات خواهید بود. به علاوه هضم و جذب سریع و قابلیت حل شدن خوب این محصول در آب از دیگر ویژگی‌های آن است.

پودر وی پروتئین ویثر ۲۲۷۰ گرمی یکی از بهترین پروتئین وی های موجود در بازار و حاوی میزان فراوانی از آمینواسیدهای ضروری و شاخه‌دار می‌باشد. این محصول بسیار مناسب جهت افزایش حجم و ساختن توده‌های عضله برای ورزشکاران و بدنسازان می‌باشد. آمینو اسیدهای شاخه دار موجود در این فرآورده در تحریک ترشح هورمون رشد بسیار موثر بوده و سبب حجم‌دهی به عضلات می‌گردد. همچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت و سلامت عضلات را حفظ می‌نماید. این مکمل به خوبی می‌تواند در ساخت بلوک‌های عضلانی، هورمون و جذب لوسین مفید واقع شده و با سرعت بالای جذب و هضم، در کمترین زمان ورزشکاران را به هدف خود برساند. مصرف whey protein در کنار ورزش‌های مقاومتی به شکل خارق‌العاده‌ای حجم عضلات را افزایش داده و در کنار آن با افزایش زمان احساس سیری سبب عضله‌سازی بدون چربی و خالص می‌گردد. با مصرف بیشتر پروتئین سبب کالری سوزی بیشتر گشته و بدین ترتیب میزان کالری سوزی در روز ۸۰ تا ۱۰۰ کالری افزایش می‌‌یابد. گفتنی است که این پروتئین باعث کاهش سطح گرلین (هورمون گرسنگی) شده و هورمون‌های کاهش دهنده اشتها را فعال می‌کند.

پودر وی پروتئین ایزوله شکلات استلا نوتریشن مکملی تولید شده با بالاترین استانداردهای جهانی، باکیفیت و پرفروش می‌باشد که با بهره‌گیری از بهترین پروتئین وی ایزوله شده سبب دستیابی ورزشکاران به عضلاتی حجیم و بافت چربی اندک می‌شود. این مکمل به خوبی می‌تواند سرعت ریکاوری عضلات را پس از ورزش بالا برده و مانع از تحلیل و ضعف آنها که ناشی از استرس پس از تمرین است، گردد. افزایش حجم خالص عضلات و چربی سوزی و پایین آمدن کلسترول بد نیز از دیگر ویژگی‌های این فرآورده می‌باشد. هضم و جذب آسان و سبک این مکمل سبب گوارش بهتر و نتیجه گیری سریع تر مصرف کنندگان شده و ترکیبات منحصر بفرد آن ماهیچه‌هایی پرحجم، سالم و بدون چربی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین مصرف آن به تقویت سیستم ایمنی و بهبود متابولیسم کمک شایانی می‌نماید. به علاوه به بازسازی تارهای عضلات و نگهداری آن‌ها کمک خواهد کرد.

پودر پروتئین وی ISS آی اس اس با فرمولاسیونی بی‌نظیر و تولید شده تحت لیسانس آمریکا، یکی از بهترین پروتئین وی های در دسترس ورزشکاران می‌باشد. این مکمل تمامی آمینهو اسیدهای ضروری و پروتئین‌های مورد نیاز بدن را تامین کرده و همچنین با تحریک سنتز پروتئین در بدن در کنار ورزش به خوبی سبب حجیم شدن عضلات و همچنین حفظ سللامت آن‌ها و پیشگیری از تحلیل و ضعف بنیه می‌گردد. وی کنسانتره موجود در این فرآورده با داشتن میزان بسیار اندک چربی و کربوهیدرات سبب عضله سازی بدون چربی شده که هدف تمامی ورزشکاران می‌باشد. ترکیبات این محصول مناسب افراد حساس به لاکتوز نیز بوده و همچنین غیر از ورزشکاران، افرادی که دچار ضعف سیستم ایمنی و عضله هستند نیز می‌توانند از آن بهره ببرند.

پودر پروتئین تخم مرغ دکتر سان محصولی باکیفیت و برگرفته از پروتئین موجود در سفیده‌ی تخم مرغ بوده و تاثیر بسزایی در رشد و حجم‌گیری عضلات برای ورزشکاران دارد. ممکن است فرد نتواند روزانه به میزان کافی تخم‌مرغ جهت دریافت پروتئین مصرف نماید و در این هنگام بهترین گزینه استفاده از مکمل‌های پودری پروتئین تخم مرغ می‌باشد. این مکمل حاوی پروتئین کامل تخم مرغ بوده که شامل تمامی ۹ اسید آمینه ضروری بدن است و می‌تواند در بدن به سادگی سنتز شده و در عین حال چربی، کالری و کربوهیدرات اندکی دارد. این فرآورده برای تمامی افرادی که قصد حجم‌گیری عضلات و یا کاهش وزن هستند، مناسب می‌باشد. همچنین منبع غنی اسید آمینه لوسین بوده در ترمیم عضلات و تحریک رشد آن‌ها موثر است. از دیگر ویژگی‌های این مکمل سرعت هضم بالا و افزایش توده‌ی بدون چربی بدن (LMB) می‌باشد. به علاوه پروتئین تخم مرغ حاوی لاکتوز نبوده و برای افراد حساس به لبنیات نیز مناسب است.

پودر اولترا پاور وی پروتئین پگاه بانوان محصولی تخصصی و فرموله شده جهت مصرف بانوان ورزشکار است که قصد عضله‌سازی و کاهش وزن و چربی را دارند. همانطور که می‌دانید عضله‌سازی در دوره‌ی حجم برای بانوان به علت ترشح کمتر هورمون تستوسترون دشوارتر بوده و نیازمند تلاش بیشتری است. بنابراین مصرف وی پروتئین سبب افزایش سطح این هورمون در خانم‌ها شده خواهد شد و این هدف را ساده‌تر می‌کند. این مکمل حاوی مقدار مناسب پروتئین و ویتامین‌های گروه B بوده که علاوه بر کمک به سنتز پروتئین و ساخت توده‌ی عضلانی، به ارتقاء سطح سلامت، افزایش انرژی و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند. به علاوه بانوانی که هدف کاهش وزن و یا حفظ اندام خود را دارند، می‌توانند این مکمل را در برنامه‌ی غذایی خود جا دهند. ایم فرآورده با دارا بودن ویتامین‌های B به سلامت پوست، مو و ناخن نیز کمک کرده و در به تعویق انداختن خستگی پس از ورزش، بازسازی سلول‌ها و عضلات و ریکاوری سریع بسیار موثر می‌باشد. همچنین سطح استقامت خانم‌ها را بالا خواهد برد.

نظرات بهترین پروتئین وی

پروتئین وی چیست؟

همانطور که می‌دانید پروتئین‌ها از اساسی‌ترین و اصلی‌ترین عناصر سازنده بدن بوده و در جهت ساخت عضلات، تاندون‌ها، پوست، هورمون‌ها، آنزیم‌ها و انتقال دهنده‌های عصبی و مولکول‌ها نقش اصلی را ایفا می‌کنند. مکمل پروتئین وی یکی از انواع پروتئین بوده و مخلوطی از بتا لاکتوگلوبولین، آلبومین سرم گاو و ایمونوگلوبین می‌باشد. این نوع پروتئین از مشتقات فرعی شیر بوده و در واقع از آب پنیر بدست می‌آید. وی یک پروتئین کامل است و حاوی تمامی 9 آمینو اسید ضروری بدن بوده و در عین حال میزان لاکتوز آن بسیار کم است. از این رو ورزشکاران از خواص بی‌نظیر آن در کنار ورزش‌های مقاومتی، جهت بهبود سنتز پروتئین و رشد توده‌ی عضلانی استفاده می‌کنند. همچنین کمک به کاهش وزن و کاهش کلسترول و چندین مزیت دیگر از نقاط مثبت مصرف بهترین پروتئین وی می‌‌باشد. Whey Protein انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی هریک خواهیم پرداخت.

انواع بهترین پروتئین وی

در بازار مکمل‌های ورزشی انواع مختلفی از پروتئین وی در دسترس است که براساس ساختار و تکنولوژی ساخت، تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند:

بهترین پروتئین وی کنسانتره

این نوع وی از محبوبیت فراوانی بین کاربران برخوردار بوده و در عین حال قیمت پایین‌تری نیز نسبت به دیگر انواع وی دارد. هنگام تولید وی کنسانتره فرآیندهای صنعتی کمتری روی پروتئين شیر انجام می‌شود و در نتیجه وی کنسانتره حاوی مواد مغذی بیشتری است. همچنین دارای مقدار کمی چربی و کربوهیدرات بوده که البته درصد پروتئین موجود در وی کنسانتره به میزان غلظت آن بستگی دارد. کنسانتره های سطح پایین دارای 30% پروتئین و بالاترین سطح تا 90% پروتئین دارند. برای افرادی که قصد افزایش وزن دارند پروتئين وی کنسانتره گزینه بهتری به شمار می‌رود چون کالری بیشتری نسبت به وی ایزوله و هیدرولیزه دارد.

بهترین پروتئین وی ایزوله

برای تولید پروتئين وی ایزوله فرآیندهای صنعتی بیشتری روی پروتئين شیر انجام شده تا درصد پروتئين را افزایش و درصد چربی و کربوهیدرات را کاهش دهند. به همین دلیل معمولا وی ایزوله ۳۰ درصد پروتئين بیشتری نسبت به وی کنسانتره دارد. به عبارت دقیق‌تر، معمولا مکمل وی ایزوله حاوی ۸۵ تا ۹۰ درصد پروتئين وی می‌باشد و در هر سروینگ یک گرم کربوهیدرات و صفر گرم چربی دارد. انجام فرآیندهای صنعتی سبب از بین رفتن مواد مغذی موجود در پروتئين شیر شده و باعث می‌شود این پروتئين بر خلاف وی کنسانتره ماده مغذی زیادی نداشته باشد. حتی ممکن است موجب تجزیه بعضی آمینو اسید‌های شیر شده که این موضوع هضم وی ایزوله را در بدن کند خواهد کرد. این نوع وی مناسب افرادی که قصد افزایش حجم خشک را دارند گزینه مناسبی می‌باشد.

بهترین پروتئین وی هیدرولیز

جهت فرآوری وی هیدرولیز شده از حرارت، اسید، آنزیم‌ یا ترکیبی از آنها استفاده می‌شود تا پیوند بین آمینو اسیدها شکسته شود و در نتیجه عمل هضم آسان‌تر می‌شود. این مدل وی ۲۸ تا ۴۳ درصد بیشتر از وی ایزوله سطح انسولین را در بدن افزایش می‌دهد.

بهترین پروتئین وی 100 درصد

پروتئین وی 100 درصد در واقع همان پروتئین وی ایزوله است که بالاترین نرخ میزان پروتئین را در هر سروینگ به ورزشکاران می دهد و جر بهترین پروتئین وی های 100 درصد بازار است. توجه داشته باشید که عملا چیزی به نام پروتئین وی 100 درصد وجود ندارد. چراکه در هر صورت اندکی افزودنی مانند طعم دهنده، شیرین کننده و یا مولتی ویتامین در پروتئین وی های بازار وجود دارد که این موضوع باعث می شود خلوص محصول مورد نظر کمتر از 100 درصد باشد.

انتخاب بهترین نوع پروتئین وی

هنوز هم مصرف کردن یا نکردن مکمل‌های ورزشی برای بسیاری از افراد سوال است و عده‌ای بر این باور هستند که استفاده از آن‌ها ممکن است بدن را دچار عوارضی کند. اما با توجه به بالا رفتن کیفیت محصولات و تحقیقات گسترده‌ای که در این باره انجام شده، چنانچه شما از بهترین نوع و در کنار ورزش و به اندازه‌ی مناسب مکمل مصرف کنید، نه تنها مشکلی پیش نخواهد آمد، بلکه بهتر و سریع‌تر به نتیجه خواهید رسید. اما این امر نیز وابسته به یک انتخاب صحیح و هوشمندانه است. بنابراین ما در سایت تاچ هلث با بررسی دقیق و تخصصی پرفروش‌ترین مکمل‌های وی، ترکیبات، اثرگذاری، میزان رضایت و نظر مصرف کنندگان، قیمت و چندین فاکتور مهم دیگر، به لیستی از بهترین مکمل پروتئین وی موجود در بازار دست یافته و با شما کاربران عزیز به اشتراک گذاشته تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

لزوم استفاده از پروتئین وی برای ورزشکاران خانم و آقا

طبیعتا ورزشکاران خانم و آقا جهت دستیابی به اندامی سالم، عضلانی و زیبا نیازمند مقادیر بیشتر پروتئین می‌باشند که از طریق مصرف مواد غذایی امکانپذیر نمی‌باشد! بنابراین جهت تامین این مقدار و رسیدن به هدف خود در سریع‌ترین زمان و کم‌ترین هزینه، لازم است از بهترین پروتئین وی استفاده نمایند. این مکمل با تامین آمینواسیدهای ضروری و همچنین کمک به چربی‌سوزی می‌تواند اندامی عضلانی و ایده‌آل را البته در کنار انجام تمرین به ورزشکاران هدیه کند.

ساختار و مواد تشکیل‌دهنده بهترین پروتئین وی

معمولا بهترین پروتئین وی حاوی هر 3 نوع آن یعنی وی کنسانتره، ایزوله و هیدرولیز شده می‌باشند و در کنار آن برخی کمپانی‌ها با اضافه کردن ویتامین B یا C و ... گلوتامین و BCAA سعی در غنی‌تر نمودن فرآورده می‌کنند. همچنین با افزودن طعم‌های مختلف میل کردن مکمل را ساده‌تر می‌نمایند.

تفاوت پروتئین وی و گینر

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد به دلایل ژنتیکی و سبک بدنی خود، در افزایش وزن و عضله سازی دچار مشکل هستند و استفاده از مکملی به نام گینر بهترین گزینه برای آنان است، چرا که این مکمل حاوی چربی و کربوهیدرات فراوان و پروتئین کمتری نسبت به وی می‌باشد. کربوهیدرات‌ها سرشار از کالری هستند و برای افزودن ‌وزن بسیار مناسب است. این مقدار مناسب کربوهیدرات در کنار پروتئین در گینرها سبب تسریع سنتز پروتئین شده و برای افزایش حجم بسیار مناسب می‌باشد. اما در پوتئین وی چربی، قند و کربوهیدرات وجود ندارد.

تفاوت پروتئین وی برای بانوان و آقایان

بدیهی است که بدن خانم‌ها و آقایان تفاوت‌های بسیاری دارد و در نتیجه نیازهای پروتئینی برای هر یک نیز فرق دارد. تجمع بافت‌های چربی در مردان در اطراف شکم و تنه و در زنان در اطراف ران‌ها و باسن بیشتر به چشم می‌خورد و آقایان توده بدون چربی بیشتری دارند در حالی که زنان مقدار بیشتری توده چربی دارند. بنابراین مردان به پروتئین بیشتری نسبت به زنان نیاز دارند. تفاوت عمده بین پروتئین آب پنیر برای مردان و زنان، کالری است. پودرهای پروتئین میزان کالری متفاوتی دارند و همین موجب تمایز آن‌ها می‌شود. از آنجاییکه برای اکثر مردان، هدف بیشتر رشد عضلانی است و برای این منظور، آنها می توانند وی‌های با کالری بیشتری مصرف کنند. اما اغلب بانوان هدف دستیابی به بدنی با چربی کمتر و ماهیچه‌‌های فشرده را دارند، بنابراین می‌بایست کالری دریافتی آنها از طریق مکمل‌ها و رژیم غذایی کمتر باشد.

بهترین طعم برای مکمل پروتئین وی

طبق مطالعات و مشاهدات گسترده‌ی کمپانی‌های تولید کننده‌ی مکمل‌های ورزشی، افراد طعم شکلات، وانیل و بیسکوییت را به سایر طعم‌ها ترجیح می‌دهند. بهترین پروتئین وی با طعم‌های ذکر شده را می‌توان به راحتی با شیر یا آب ترکیب کرده و طعمی دلپذیر را تجربه نمود و از سختی مصرف مکمل کاست.

راهنمای خرید بهترین پروتئین وی

با توجه به حساسیت بالای ترکیبات تشکیل دهنده‌ی مکمل‌ها و تاثیر مستقیم آن‌ها بر سلامت بدن، انتخاب بهترین مکمل پروتئین وی که دارای فرمولاسیونی غنی و باکیفیت باشد بسیار حائز اهمیت است. از طرفی تنوع تولیدات در این زمینه گزینش را با چالش روبرو می‌نماید و نیازمند صرف زمان، انرژی و هزینه‌ی گزافی می‌باشد. به این خاطر ما در سایت تاچ هلث با تحقیقات گستره و بررسی محصولات مختلف از لحاظ ترکیبات، اثرگذاری، عوارض احتمالی، نظرات کاربران، قیمت و حتی فروشنده و... به لیستی قابل اعتماد از بهترین پروتئین وی موجود در بازار دست یافته و جهت سهولت در انتخاب در اختیار ما قرار داده‌ایم.

بهترین پروتئین وی

بهترین روش استفاده از پروتئین وی

هر محصول با توجه به ترکیبات و غلظت خود دارای یادداشت راهنمای مصرف بر روی بسته‌بندی می‌باشد که حتما می‌بایست مطالعه شود. اما طبق تحقیقات بهتر است روزانه بین 2 الی 4 مرتبه و هربار 1 اسکوپ حدود 33 گرمی را با 250 تا 300 میلی‌لیتر آب، آبمیوه و یا شیر کم چرب ترکیب کرده و به خوبی در شیکر تکان داده و بلافاصله مصرف کنید. در دوره‌ی مصرف پروتئین وی حتما آب و مایعات غیرقندی فراوان بنوشید.

بهترین زمان مصرف مکمل پروتئین وی

با توجه به میزان تمرین، برنامه‌ی تمذرینی و تغذیه‌ای و نظر مربی ممکن است زمان مصرف مکمل وی برای افراد متفاوت باشد. اما بطور معمول بهتر است 1 وعده پس از بیدار شدن، 1 وعده پیش از تمرین، 1 وعده پس از تمرین و وعده نهایی را پیش از خواب میل نمایید. در روزهای غیر تمرین نیز وعده‌های دوم و سوم را با وعده‌های غذایی میل کنید.

بهترین پروتئین وی

بهترین مارک پروتئین وی

پروتئین وی را می توان یکی از بهترین و در عین حال بی خطرترین مکمل موجود در بازار دانست که به راحتی از طریق داروخانه ها و سایر مراکز مجاز فروش مکمل قابل دسترسی است. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما استفاده از این مکمل را در برنامه ورزشی خود قرار بدهید. اما نکته مهم انتخاب بهترین مارک پروتئین وی است. تنوع بالای برند پروتئین وی در بازار می تواند موجب سردرگمی ورزشکاران بشود. به همین دلیل در ادامه قصد داریم بهترین مارک پروتئین وی ایرانی و خارجی را معرفی کنیم.

بهترین پروتئین وی خارجی

اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم، پروتئین وی با مارک و برند خارجی را می توان جز بهترین مکمل های بازار طبقه بندی کرد. چراکه فناوری و تجربه طولانی مدت تولیدکنندگان برندهای خارجی، می تواند تضمین کننده کیفیت و اثربخشی محصول خریدرای شده باشد. اما باید در نظر داشته باشیم که دسترسی و خرید انواع پروتئین وی خارجی در ایران کمی دشوار است. چراکه واردات این دسته کمی دشوار است. از طرفی به دلیل نظارت محدود در حوزه مکمل های ورزشی، احتمال خرید پروتئین وی غیر اصل یا فیک را بیشتر می کند. به همین دلیل توصیه ما این است در وهله اول از پروتئین وی ایرانی استفاده کنید، اما در صورتی که در خرید مکمل پروتئین وی با برند خارجی مصمم هستید، در جدول زیر بهترین مارک پروتئین وی معرفی شده است:

برند پروتئین وی کشور سازنده برند امتیاز کاربران حدود قیمت
نیکد وی (Naked whey) آمریکا 5 از 5 سه میلیون تومان
اوپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition Gold) آمریکا 5 از 5 چهار میلیون تومان
اسنت (Ascent) آمریکا 4.9 از 5 سه میلیون تومان
دایماتایز (Dymatize) آمریکا 4.8 از 5 شش میلیون تومان
GNC AMP آمریکا 4.7 از 5 چهار میلیون تومان

بهترین پروتئین وی ایرانی

خوشبختانه امروزه کمپانی‌های داخلی اقدام به تولید محصولات بسیار باکیفیت و موثر نموده اند. از طرفی با توجه به اطمینان از صحت اصلات و کیفیت برند تولید کننده، خرید پروتئین وی ایرانی می تواند گزینه منطقی باشد. ضمن اینکه براساس نظر خریداران و ورزشکاران، بهترین پروتئین وی ایرانی بازار در کنار قیمت مقرون به صرفه، از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار هستند. از جمله بهترین پروتئین وی مارک ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برند پروتئین وی امتیاز کاربران حدود قیمت
کاله 5 از 5 دو میلیون تومان
پگاه 5 از 5 دو میلیون تومان
ویوا پاور 4.9 از 5 یک میلیون و پانصد هزار تومان
ژن استار 4.8 از 5 سه میلیون تومان
دکتر سان 4.5 از 5 یک میلیون تومان

عوارض استفاده از پروتئین وی

هر محصول به موازات مزایایی که دارد می‌تواند دارای عوارض نیز باشد و در صورت عدم رعایت تعادل در مصرف و یا استفاده از محصولات غیراستاندارد و نامرغوب فرد را دچار عواقبی ناخوشایند نماید. بنابراین لازم است که در انتخاب بهترین پروتئین وی و مصرف صحیح و به‌اندازه‌ی آن کوشا باشید. برخی عوارض احتمالی مصرف پروتئین وی موارد ذیل می‌باشند.

  • بیماری های کلیوی
  • مشکلات گوارشی
  • آسیب‌های کبدی
  • افزایش اسیدیته خون
  • بیماری های قلبی
  • آکنه و احساس خستگی
  • پوکی استخوان
  • افزایش وزن
  • نقرس
  • احتمال بروز یبوست

تاثیر پروتئین وی بر ریزش مو

جالب است بدانید که هر تار مو از یک رشته پروتئین تشکیل شده و ریزش ممکن است به علل مختلف مانند کمبود مواد معدنی و ویتامین، ژنتیک، استرس و ... رخ دهد. اما از آنجایی که مکمل‌ها می‌توانند میزان تولید هورمون‌ها را در بدن کم و زیاد کنند، ممکن است به مرور زمان سبب ریزش مو شوند. بنابراین مصرف به‌اندازه نیاز بهترین پروتئین وی سبب ریزش مو نخواهد شد. اما چنانچه هر مکملی بیش ‌از حد نیاز و بصورت افراطی مصرف گردد احتمال ریزش مو افزایش می‌یابد. لازم به ذکر است در بین مکمل‌های ورزشی، طبق تحقیقات انجام شده کراتین می‌تواند تاثیر بیشتری در تشدید ریزش مو (برای افرادی که به طور ارثی مستعد ریزش مود هستند) داشته باشد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم براساس لیست بهترین کراتین بدنسازی، گزینه مناسب را برای خرید انتخاب کنید.

چرا پروتئین وی بهترین مکمل به شمار می رود؟

استفاده از بهترین مکمل وی می تواند به تامین پروتئین مورد نیاز بدن برای ریکاوری و رشد عضلات کمک کند. از طرفی به دلیل خلوص بالای این مکمل، به راحتی می توان پروتئین مورد نیاز بدن را تامین کرد. به همین دلیل استفاده از مکمل وی یکی از مهمترین کارها برای ورزشکاران به خصوص بدنسازان به شمار می رود.

قیمت بهترین پروتئین وی

با توجه به تنوع محصولات از لحاظ برند، کشور سازنده، وزن، ترکیبات، طعم و بسیاری فاکتورهای دیگر، شاهد رنج قیمتی گسترده‌ای هستیم که این موضوع انتخاب را دشوار می‌نماید. چرا که همه‌ی ما می‌خواهیم در قبال هزینه‌ای که صرف می‌کنیم محصولی با بالاترین کیفیت را دریافت کنیم. از این رو ما در تیم تاچ هلث با تهیه‌ی لیست بهترین پروتئین وی بازار همراه قیمت شما را از قیمت‌ محصولات مختلف آگاه و در انتخاب بهترین و قابل اعتمادترین گزینه یاری می‌رسانیم. در حال حاضر پروتئین وی در بازار ایران با رنج قیمتی 800 هزار تومان تا 4 میلیون تومان قابل خریداری است.

بهترین پروتئین وی

سوالات متداول

فواید پروتئین وی چیست؟

علاوه بر بالا بردن میزان پروتئین که می‌تواند به بهبود سلامت پوست، مو و تراکم استخوان کمک کرده و حجم توده‌ی عضلانی بدون چربی را افزایش دهد، بهترین پروتئین وی می‌تواند در کاهش وزن موثر بوده، کلسترول بد و فشار خون را کاهش و در بهبود آسم موثر باشد. همچنین دارای خواص ضدسرطانی و آنتی‌اکسیدانی می‌باشد.

مصرف پروتئین وی بر اسپرم و عملکرد جنسی تاثیر دارد؟

بر اساس تحقیقات، مکمل پروتئین وی با بالا بردن سطوح تستوسترون می‌تواند نقش مهمی در عملکرد جنسی مردان، بهبود میل جنسی، نعوظ قوی‌تر و افزایش تولید اسپرم ایفا نماید. این مکمل با افزایش سطح اکسید نیتریک در خون به جریان بیشتر خون در آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی کمک کرده و به نعوظ بهتر منجر خواهد شد.

آیا استفاده بیش از حد از مکمل پروتئین وی می‌تواند آسیب‌زا باشد؟

همانطور که گفته شد، چنانچه شما مبتلا به بیماری‌های کبدی، کلیوی، حساسیت به لاکتوز و نقرس نباشید و نیز مصرف وی را در حد استاندارد انجام دهید مشکلی پیش نخواهد آمد. اما در غیر اینصورت احتمال بروز مشکلات گوارشی، گرفتگی عضلات، خارش پوست، تهوع و نفخ و... بالا خواهد رفت و در اینصورت می‌بایست فورا مصرف را قطع نمایید.

چه کسانی نمی‌توانند از پروتئین وی استفاده کنند؟

افرادی که به شیر و لاکتوز آلرژی یا حساسیت دارند:

در پروتئین وی نیز مقدار اندکی لاکتوز وجود دارد که برخی از افراد به علت کمبود آنزیم لاکتاز در روده قادر به هضم و گوارش آن در بدن خود نیستند. از این رو افرادی که با حساسیت به لاکتوز مواجه هستند، با مصرف پروتئین وی ممکن است به حالت تهوع، استفراغ، نفخ شکم، گاز معده، سوزش و خارش پوست و... دچار شوند.

افراد مبتلا به بیماری کلیوی و کبدی:

چنانچه مبتلا به بیماری‌های حاد و یا مزمن کلیوی و کبدی هستید بهتر است از پروتئین وی استفاده نکرده و یا در صورت لزوم حتما با مشورت و نظارت پزشک متخصص صورت گیرد.

افرادی که داروی لوودوپا مصرف می‌کنند:

داروی لوودوپا جهت بهبود کنترل حرکت عضلات در درمان بیماری پارکینسون مصرف می‌شود و دارای تداخل با پروتئین وی می‌باشد. همچنین اگر از داروهای پوکی استخوان استفاده می‌کنید، در مورد مصرف پروتئین وی با متخصص مشورت کنید.

مادران باردار و شیرده و فراد زیر ۱۸ سال پیش از مصرف حتما با پزشک مشورت نمایند.

آیا پروتئین وی به کلیه‌ها آسیب می‌زند؟

از این جهت که مصرف مکمل پروتئين وی محتوای اوره پلاسما را در بدن افزایش می‌دهد و دفع کلسیم از طریق ادرار را افزایش خواهد داد به کلیه‌ها فشار ‌آورده و می‌تواند منجر به ایجاد سنگ کلیه شود. بنابراین چنانچه پروتئین وی مصرف می‌کنید حتما به همراه آب فراوان و مواد غذایی فیبردار صورت گیرد.

آیا مصرف پروتئین وی باعث ایجاد جوش می‌شود؟

از آنجاییکه شیر و محصولات لبنی حاوی هورمون رشد به نام IGF-1 هستند، می‌تواند سبب بروز آکنه شود. هر چند خود پروتئين وی IGF-1 ندارد محصولات حاوی پروتئین وی، مانند مکمل وی، این هورمون را دارند و ممکن است جوش و آکنه شما را تحریک نمایند.