بهترین کرم ضد ترک پوست بدن: بهترین ضد ترک شکم و بارداری، بهترین ضد ترک پا

امروزه بروز ترک پوستی که با نام آستریا یا استرچ مارک نیز شناخته می‌شود، از جمله عوارض پوستی ناخوشایند شناخته شده و عمده آسیب خود را بر زیبایی پوست وارد می‌آورد. چرا که این علائم به شکل خطوط ریز و درشت با رنگ‌های قهوه‌ای، سفید، صورتی و... و اغلب در نواحی ران، شکم و پهلو، سینه و بازو نمایان گشته و ظاهر زیبا و سلامت پوست فرد را تحت تاثیرات منفی قرار می‌دهد. نوع دیگری از ترک که معمولا با ضخیم شدن و پینه بستن پوست همراه است در ناحیه‌ی کف و پاشنه‌ی پا ایجاد می‌شود که علاوه بر ظاهر نازیبا سبب درد و در موارد شدید عفونت نیز خواهد شد. اما خوشبختانه امروزه می‌توان انواع ترک و در هر نقطه از پوست را به راحتی از طریق بهترین کرم های ضد ترک شکم و بارداری و یا ضد ترک پا درمان نموده و سلامت پوست را بازگردانی کرد. ما نیز در تیم تاچ هلث با بررسی دقیق و اصولی بهترین محصولات ضد ترک از لحاظ عملکرد، فرمولاسیون، رضایت کاربران، قیمت و چندین فاکتور مهم دیگر به لیستی جامع دست یافته و در اختیار ما همراهان عزیز قرار داده‌ایم.

عمده دلایل ایجاد ترک‌های پوستی

ترک پوستی در بسیاری از مواردی طبیعی است، اما بهترین گزینه، جلوگیری از وقوع آن است و در برخی موارد نیز استفاده از محصولات درمانی برای ترمیم آن است. مواردی مانند بارداری، چاقی یا لاغری سریع، عدم رسیدگی به بهداشت کف پا و... از جمله شایع‌ترین دلایل ایجاد ترک در پوست است که در ادامه به بررسی هر یک می‌پردازیم.

ترک ناشی از بارداری پوست شکم

بانوان در هنگام بارداری با تغییرات ناگهانی هورمونی و رشد سریع اعضای بدن به ویژه در ناحیه‌ی شکم، پهلو و ران‌ها می‌شوند. در این هنگام پوست به سرعت قادر به رشد نبوده و در نتیجه بافت آن دچار کشیدگی و ترک خواهد شد.

ترک ناشی از چاقی و لاغری

افراد در زمان تغییر وزن شدید چه در رژیم لاغری و چه در رژیم چاقی با کشیدگی و یا شل شدگی پوست مواجه می‌شوند و در صورتیکه پوست رطوبت و الاستیسیته کافی را برای تغییر حجم ناگهانی بدن دارا نباشد، این امر سبب بروز ترک خواهد شد.

ترک‌های پوستی پا و دست

این نوع از ترک عمدتا به دلیل خشکی پوست، وارد آمدن فشار بیش از حد ناشی از کفش نامناسب و یا ایستادن مداوم، کمبود ویتامین و یا ژنتیک بوجود آمده و در صورتیکه به موقع در جهت درمان اقدام نشود، آلودگی‌ها از طریق ترک‌های پوستی وارد بدن شده و سبب ایجاد عفونت و درد خواهند شد.

بهترین روش‌های جلوگیری از ترک پوست

همانطور که می‌دانید پوست بدن ما از 3 لایه اصلی ساخته شده و هنگامیکه بدن با سرعت بیشتری نسبت به پوست رشد می‌کند، فیبرهای کلاژن و الاستین دچار پارگی می شوند! چرا که قادر به هماهنگی با تغییرات سریع بدن نیستند. به عنوان مثل هنگام بارداری، بلوغ یا تغییر وزن شدید و... پوست بیش از حد کشیده شده و الیاف بافت همبند در لایه‌های میانی پوست بیش از ظرفیت تحت فشار قرار می‌گیرند و خاصیت کشسانی پوست از دست رفته و ترک پوستی عمیق بوجود می‌آید. بنابراین جهت پیشگیری از این موضوع می‌بایست با استفاده از بهترین کرم ضد ترک، تغذیه و رسیدگی مناسب به پوست، مصرف ویتامین‌ B و زینک و هیدراته نگاه داشتن بدن و پوست از بروز ترک پوست پیشگیری نمود.

آخرین بروزرسانی 2 هفته پیش
فهرست مطالب

بهترین کرم ضد ترک پوست

کرم رفع ترک بدن هیدرودرمLady محصولی تخصصی جهت رفع ترک‌ها بدن خصوصا ترک‌های بارداری می‌باشد که با بهره‌گیری از مواد موثری همچون روغن جوانه گندم، روغن بادام شیرین، روغن دانه سویا هیدروژنه، عصاره گیاه سافوراژاپونیکا، روغن دانه آفتابگران، عصاره دانه گیاه لوپینوس آلبوس، ویتامین E، پانتنول (پیشساز ویتامین B5)، سدیم لاکتات، اسید لاکتیک، کاپریلیک، کاپریک تری گلیسرید، متیل گلوکوز سسکوئی استئارات، گلیسیرین، مخلوط گلیسریل پلی متاکریلات و PEG8 و پالمیتویل الیگو پپتید، سوربیتان استئارات، سدیم بنزوات، پتاسیم سوربات، هیدروکسی پرولین، آمونیوم هیدروکساید، زینک گلوکونات، ایمیدازولیدینیل، اوره، گزانتن گام و آب دیونیزه تاثیری بسیار قوی در رفع انواع ترک پوستی را دارد. این ترکیب قادر به تحریک سنتز رشته‌های کلاژن و الاستین بوده و در نتیجه با تقویت انعطاف‌پذیری و الاستیسیته پوست، هرگونه ترک پوست ناشی از افزایش یا کاهش سریع وزن، بارداری و تغییرات هورمونی را برطرف نموده و همچنین از بروز مجدد ترک‌های جدید و افتادگی پوست پیشگیری می‌نماید. به علاوه فرمولاسیون بدون اسانس و پارابن این کرم از بروز هرگونه حساسیت جلوگیری خواهد کرد. عصاره‌های موثر، نرم کننده‌ها، ویتامین‌ها و مرطوب‌کننده‌های گیاهی بکار رفته در این فرآورده نیز با اثری سریع و قوی موجب صاف و یکدست شدن پوست می‌گردند. خواص آنتی اکسیدانی و نفوذپذیری بالای این کرم به لایه‌های پوست سبب جوانسازی و پیشگیری از پیری زودرس گردیده و کمپلکس ترمیم کننده‌ی موجود در آن اثری فوق سریع و موثر دارد. گلوکونات روی از جمله مواد موثره‌ی منحصربفرد بکارگرفته شده در این محصول می‌باشد که تخصصا جهت ترمیم زخم و ساخت آنزیم‌های تاثرگذار در روند ساخت تپلیمریزاسیون RNA و DNA بکار می‌رود و همچنین در سنتز پروتئین‌های ضروری مانند کراتین، کلاژن و الاستین و بازسازی سلولی نقش مهمی ایفا می‌کنداین ماده با دارا بودن خاصیت آنتیباکتریال خود در ترمیم سریع اسکارهای پوستی تاثیرگذار است. سایر روغن‌ها و عصاره‌ها نیز در این ترکیب به جوانسازی، احیاء و نرم و لطیف دن پوست می‌پردازند.

کرم رفع ترک بدن ساج یکی از بهترین کرم های رفع ترک پاشنه، آرنج، زانو و دست بوده که با قیمت مقرون بصرفه و تاثیرگذاری بالای خود جایگاه ویژه‌ای در بین کاربران یافته است. فرمولاسیون سبک و با نفوذ و جذب سریع این کرم که حاوی موم زنبور عسل، گلیسیرین، آمیدون، لانولین و پترولیوم می‌باشد به رفع فوری هرگونه ترک در نواحی مختلف بدن می‌پردازد. موم زنبور عسل موجود در این فرآورده غنی از ویتامین A بوده و علاوه بر تغذیه و رطوبت‌رسانی به پوست به حفظ سلامت و محافظت از آن در مقابل آسیب و ترک می‌پردازد. این ماده از خشک و زبر شدن پوست جلوگیری نموده و در نتیجه مانع از بروز ترک شده و ترک‌های ایجاد شده را سریع درمان می‌نماید. گلیسیرین نیز ماده‌ای فوق موثر در جلوگیری از خشکی، ترک، اگزما و آسیب‌دیدگی پوست بوده و با افزایش مقاومت پوست و احیاء و ترمیم آن، سطح پوست را صاف و زیبا می‌کند. همچنین این فرآورده با لایه‌برداری بخش شاخی پوست هرگونه پوست ضخیم و تیره را از میان خواهد برد.

کرم دست و صورت روغن زیتون جی محصولی سرشار از خواص آنتی اکسیدانی و رطوبت رسانی بوده که قادر به نفوذ به عمیق به لایه‌های پوست دست و صورت می‌باشد و به خوبی به ترمیم و شاداب نمودن پوست می‌پردازد. این کرم با فرمولاسیونی حاوی روغن زیتون، روغن بادام، موم زنبور عسل، گلیسیرین، ویتامین E، ویتامین B5 و آلانتوئین توانسته به عنوان پرفروش ترین و بهترین کرم دست و صورت که تاثیر بسزایی نیز در رفع ترک‌های پوستی این نواحی دارد، شناخته شود. شما با استفاده از این محصول علاوه بر حفظ و تامین رطوبت پوست خود به رفع و پیشگیری از ترک‌های پوستی پرداخته و همواره از شفافیت، نرمی و شادابی پوست خود لذت خواهید برد. روغن زیتون موجود در این این کرم قادر به حفاظت از پوست در مقابل اشعه UV (فرابنفش) خورشید بوده و به افزایش الاستیسیته، نرمی و رطوبت و رفع خشکی و زبری پوست کمک می‌کند. به علاوه جوان، روشن و درخشان شدن پوست و رفع جوش‌ و اسکار به جا مانده از زخم و جوش را به دنبال خواهد داشت. همچنین شما می‌توانید از این محصول ضدحساسیت و مواد مضر در دوران بارداری نیز جهت پیشگیری از بروز ترک مصرف نمایید.

کرم ترمیم کننده پا Intense ژنوبایوتیک با بهره‌گیری از فرمولاسیونی غنی شامل عصاره میموزا، عصاره دانه سراتونیا سیلیکا هیدرولیز شده، موم زنبور عسل، عصاره آلوئه ورا، کره دانه انبه، عصاره چای سبز، اوره، گلیسریل استئارات و PEG ۱۰ استئارات، سدیم پلی آکریلات، روغن پارافین، گلیسیرین، سالیسیلیک اسید، پلی دکستروز، دکسترین، آمیلوپکتین، نیاسینامید، بوتیلن گلایکول، زینک PCA، سدیم پلی آکریلات نشاسته، کربومر، آلانتوئین و چندین ماده موثر دیگر به عنوان بهترین کرم‌ ترک پا از دید کاربران معرفی شده است. کره‌ی انبه از جمله مواد ویژه‌ی بکار رفته در این فرمولاسیون دارای خواص غنی رطوبت‌رسانی عمیق، احیاء کنندگی و رفع زخم و ترک‌ها را داشته و در کنار اوره به حفظ تعادل چربی و رطوبت پوست پا و آبرسانی به آن می‌پردازد. سالیسیلیک اسید نیز با دارا بودن قدرت لایه‌برداری، سلول‌های مرده و ضخیم لایه‌ی شاخی پوست پا را از بین برده و در نتیجه شما مجددا صاحب پوستی صاف، سالم و لطیف خواهید شد که این امر در زیبایی پا نیز بسیار تاثیرگذار است. شما می‌توانید از این محصول چندکاربردی جهت رفع اگزما و خشکی آرنج و زانو نیز بهره برده و همواره از داشتن پوستی نرم و سلامت لذت ببرید.

کرم ترک پوست پریم مدل Body Line محصولی با تاثیری فوق‌العاده و بهترین کرم ضد ترک بدن بوده که دارای فرمولاسیونی حاوی شی‌باتر، روغن بادام، روغن گوجه سبز، عصاره‌ی برگ شاه بلوط هندی، عصاره لوبیا سبز، روغن نارگیل، عصاره آلوئه ورا، موم زنبور عسل ( بیزواکس )،رتینول پالمیتات (ویتامین A)، پانتنول ( پیشساز ویتامین B5 )، آلفا توکوفریل استات (ویتامین E)، روتین پالمیتوئیل الیگو پپتید، پالمیتوئیل تتراپپتید ۳، گلیسرین، بوتیلن گلیکول، PEG-۱۰۰ استئارات، گلیسریل استئارات، آلومینیم استارچ، اکتنیل سوکسینات، اسید لینولنیک، اسید لنولئیک، اولیک اسید، ستئاریک اسید، سدیم لاکتات، دی هیدروکسی آلومینیوم آلانتوئین تینات، متیل ایزو تیازولینون، متیل کلرو ایزو تیازولینون، ایزوتیازول، منیزیم نیترات، منیزیم کلراید و چندین ماده موثر دیگر می‌باشد. خواص شگفت انگیز ترکیبات پپتایدی این کرم قادر به تحریک سنتز کلاژن و الاستین بوده و در نتیجه انعطاف پذیری و قوام پوست را افزایش می‌دهند. از طرفی اثرگذاری قوی و بدون ایجاد هرگونه حساسیت این محصول، بسیار مناسب برای استفاده در دوران بارداری می‌باشد و از بروز ترک پیشگیری خواهد کرد. وجود کمپلکس‌های پیشرفته پوشش وسیع 3 مرحله‌ای التهابی، تخریبی و ترمیمی استرچ مارک نیز در این محصول دارای قوی ترین تاثیر بر روی انواع ترک از جمله بارداری، کاهش و افزایش وزن، ورزش سنگین و تغییرات هورمونی در نوجوانان را دارد. همچنین روغن‌ها، عصاره‌های گیاهی متنوع، ویتامین‌ها و مواد رطوبت‌رسان در این ترکیب در سریع‌ترین زمان ممکن انواع ترک را از روی پوست شما محو نموده و از بروز مجدد آن جلوگیری می‌نماید. به علاوه بدون به جای گذاشتن چربی و سنگینی پوست را نرم و لطیف می‌نماید.

ژل ضد ترک پوست سروینا محصولی بی‌نظیر و برگرفته از مواد بسیار موثر همچون عصاره سیگس بکیا، عصاره سنتلا، روغن دانه نسترن، روغن گل مغربی، توکوفریل استات (ویتامینE)، پروپان دی ال، ستئاریل دایمتیکون، پلی آکریلات-۱۴، پلی ایزو بوتین، پلی سوربات، هیدروکسید سدیم، کربومر، کاپریلیل گلایکول، آکریلات C10، تتراسدیم گلوتامات دی استات می‌باشد. این ژل با جذب سریع و ترکیبات غیرحساسیت‌زا به خوبی می‌تواند علاوه بر درمان و پیشگیری از ترک پوست، روند پیری آن را به تاخیر اناخت با تامین مواد مغذی، کلاژن و ویتامین و رطوبت کافی برای پوست به جوانسازی، حفظ استحکام و شادابی آن کمک نماید. روغن گل مغربی یا RoseHip Seed Oil از جمله ترکیبات خلاقانه‌ی این ژل بوده که غنی از اسیدهای چرب امگا۳ و ۶ و ویتامین های A و E است. این عناصر سلامت غشای سلولی را تضمین نموده و در ترمیم و احیاء پوست نقش موثر دارند. همچنین سبب دفع آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد می‌شوند. گیاه سنتلا نیز موجب تحریک هر چه بیشتر ساخت کلاژن شده و در نتیجه قوام پوست بالارفته و درخشندگی، استحکام و جوانسازی پوست را به دنبال خواهد داشت. به علاوه کراتینیزاسیون پوست را افزایش داده و هرگونه ترک و اسکار را محو می‌نماید.گیاه سیگس بکیا نیز با خواص ضدالتهابی خود موجب لطافت بیشتر و کاهش طول ترک‌ها شده و در کنار اثر لایه برداری سایر ترکیبات این ژل به ترمیم و احیاء پوست و تقویت عروق آسیب دیده می‌پردازد.

کرم رفع ترک بارداری اسکارفیت لیدی الی ژن یکی از بهترین کرم های ضد ترک دوران بارداری با خواص پیشگیری‌کنندگی و درمان انواع ترک است که با هره‌گیری از عصاره‌ها و مواد موثری همچون عصاره بابونه، روغن زیتون، ویتامین E ، کلاژن هیدرولیز شده، سولفات مس، عسل، کتیرا، آمینواسیدها و آلانتویین قادر به ترمیم و درمان تخصصی استرچ مارک‌های ناشی از بارداری و حتی رژیم و ورزش سنگین نیز می‌باشد. شما با استفاده از این محصول می‌توانید به درمان جای جوش، زخم، انواع اسکار و التهابات پوستی خود نیز پرداخته و حتی لکه‌های ناشی از جراحی و... را نیز کم رنگ و محو نمایید. همچنین فرمولاسیون فاقد پارابن و ترکیبات شیمیایی مضر این کرم سبب شده تا برای بانوان باردار جهت پیشگیری از بروز ترک نیز مناسب واقع گردد. این محصول با تغذیه‌رسانی، آبرسانی و تقویت پوست سبب رفع لک، صاف و یکدست شدن پوست، افزایش لطافت و سفت شدن آن می‌گردد و شما می‌توانید مجددا از پوست زیبای خود لذت ببرید.

کرم رفع ترک بدن papastria پاپانو محصولی تخصصی جهت پیشگیری و درمان آستریا می‌باشد که به عنوان بهترین کرم ماساز ضد ترک و نرم کننده بدن در بین کاربران دارای محبوبیت فراوانی است. این کرم با فرمولاسیونی غنی از ویتامین‌ها و روغن‌های مغذی پوست مانند کلاژن، پالمیتوئیل پیتید، اسکوالن، سدیم هیالورونات، روغن آووکادو، عصاره موم زنبور عسل، عصاره برنج، روغن کنجد، گلیسیرین به خوبی علاوه بر افزایش قوام و انعطاف پذیری پوست و در نتیجه رفع ترک و پیشگیری از بروز مجدد آن، پوست را صاف و یکدست و نرم می‌نماید. همچنین خواص رطوبت رسانی عالی این محصول سبب شده تا از خشکی و شکنندگی پوست جلوگیری بعمل آمده و شادابی و درخشندگی و ممانعت از بروز آستریا حاصل گردد. به علاوه این ترکیب از افتادگی، چن خوردگی و چروک پوست نیز پیشگیری نموده و روند پیری را به تعویق می‌اندازد. شما با استفاده از این محصول ضد حساسیت در حین ماسازی لذت بخش و آرام‌بخش، می‌توانید به رفع مشکلات پوستی خود پرداخته و زیبایی و جوانی آن را بازیابی نمایید.

کرم رفع ترک بدن موستلا مدل ESTRIAS یکی از موثرترین و بهترین کرم های ضد ترک ساخته شده از 97% مواد ارگانیک و طبیعی و با خاصیت هایپوآلرژنیک می‌باشد. فرمولاسیون غنی این کرم حاوی روغن میوه گل ساعتی، شی باتر، جوجوبا، سبوس برنج، عصاره فندق افسونگر، پیتاید آواکادو، الاستورگولاتور و ریز مولکولهای مغذی بوده و در بهترین لابراتوارهای کشور فرانسه به تولید رسیده است. رایحه‌ی مطبوع و دلپذیر این محصول، بافت سبک و لطیف و جذب سریع، بدون بر جای گذاشتن هیچگونه حس چربی استفاده را بسیار ساده و دلنشین نموده است. این محصول قابل استفاده در دوران بارداری جهت جلوگیری از ایجاد ترک، قبل و بد از رزش‌های سنگین، در طی رژیم‌های چاقی و لاغری ، دوران بلوغ و تغییرات هرمونی و... می‌باشد روغن میوه گل ساعتی موجو در این ترکیب یک محافظت کننده عالی برای پوست بوده و با نفوذ عالی عمیقا آن را تغذیه نموده و استحکام پوست را به شکل چشمگیری افزایش می‌دهد. همچنین این ترکیب بی‌نظیر به خوبی به آبرسانی و تامین رطوبت مورد نیاز پوست پرداخته و خشکی، ترک، زبری و کشیدگی ‌کند. خواص آنتی اکسیدانی و نرم‌نندگی این کرم موجب انعطاف پذیری، نرمی و لطافت هرچه بیشتر پوست و تسکین گزگز خواهد شد. به علاوه ترکیبات فاقد مواد مضر شیمیایی پارابن و فنوکسی اتانول و خواص هایپوآلرژنیکی آن باعث شده تا استفاده در دوران بارداری و شیردهی کاملا ایمن باشد.

کرم رفع ترک بدن Peelicent تی اس تی با بهره‌گیری از گیاه آب بشقابی، سنتلا و ویتامین E توانسته به ترکیبی بی‌نظیر با خواص فوق‌العاده از جمله کلاژن‌سازی، جوان کنندگی، درمان ترک یا آستریا و چنیدین تاثیر مهم دیگر دست یابد. این محصول با رفع کشیدگی‌ها یا ترک‌های پوستی سبب بروز پوستی صاف و یکدست شده و تاثیر خوبی بر روی رفع اسکار، لک و جای جوش و زخم نیز دارد. به علاوه دارای خواص سفید و درخشان کنندگی پوست نیز بوده و برای شما پوستی شفاف و زیبا را به ارمغان می‌آورد. این کرم یکی از بهترین ضد ترک های پوست مقرون بصرفه و تجویز شده به عنوان درمان کمکی واریس، هموروئید و شقاق نیز می‌باشد. خواص ضد التهابی آن نیز در رفع خارش و سوزش و اگزما نیز کمک نموده و بواسطه‌ی دارا عصاره برگ گیاه آب بشقابی در کوتاه‌ترین زمان با مکانیزم تحریک سنتز کلاژن و فیبروبلاست سبب جوانسازی و درمان و پیشگیری از ایجاد ترک پوستی در زمان بارداری، رژیم چاقی و لاغری و... خواهد شد. به علاوه ویتامین ای موجود در این فرمولاسیون در اقزایش نرمی و لطافت پوست نقش داشته و با خواص آنتی اکسیدانی خود از آن محافظت می‌کند.

ضد ترک بارداری بیبی اسکین ترکیبی بی‌نظیر از عصاره‌ی روغن آووکادو، زیتون، روتین، عصاره دانه لوبیای عروس، پالمیتول تری پپتاید-1 و پالمیتول تترا پپتاید-7 و هیالورینیک اسید می‌باشد که تاثیر شگرفی بر رفع، کاهش و پیشگیری از ترکهای پوستی ناشی از بارداری، رژیم و... را دارد. این کرم با بالا بردن خاصیت ارتجاعی پوست در اثر تحریک سنتز کلاژن از تخریب ساختار الاستین و کلاژن پوست جلوگیری نموده و در نتیجه مانع از کشیدگی، شل شدگی و ترک پوستی خواهد. فرمولاسیون غنی کرم بیبی اسکین به عنوان یک تغذیه کننده قوی برای پوست به خوبی قوام آ را بالا برده و سبب جوانسازی و سلامت آن می‌گردد. جذب سریع و بافت سبک و لطیف آن نیز موجب شده تا کاربری بخصوص در دوران بارداری ساده بوده و حس چرب شدن و چسبندگی ایجاد نکند. روغن آووکادو و کنار پپتایدهای موثر سبب شادابی و لطافت در پوست شده و خاصیت کشسانی و انعطاف پذیری آن را بالا می‌برند. روغن زیتون نیز با خواص رطوبت رسانی و آنتی اکسیدانی خود به خوبی از پوست محافظت می‌نماید. عصاره دانه لوبیای عروس یا phaseolus lunatus به عنوان یکی از عصاره‌های ویژه بکار رفته در این محصول حاوی مقادیر بسیاری پروتئین و آهن بوده و خواص آبرسانی بالایی دارد در نتیجه پوست‌های خشک، کدر و مستعد آکنه را درمان می‌نماید و به تغذیه و آبرسانی عمیق آن می‌پردازد. به علاوه این محصول فاقد پارابن و مواد حساسیت زا بوده و برای استفاده در هر دوره و هر سنی مناسب می‌باشد.

کرم رفع ترک بدن اوستین یکی از بهترین کرم های ترک پوست در جهت درمان و پیشگیری آستریا بوده که حاوی انواع ویتامین‌ها، اکتیوها و آنتی اکسیدان‌های بسیار قوی می‌باشد. این محصول به خوبی به رفع و پیشگیری از ترک‌های پوستی سطحی و عمیق، چروک‌، رفع اسکار به جا مانده از زخم، بخیه و سوختگی پرداخته و با حافظتی همه‌جانبه از پوست در مقابل آثار سوء رادیکال‌های آزاد و التهابات، آسیب‌های محیطی و تغییرات هورمونی شما را در دستیابی به پوستی سالم و یکدست یاری می‌رساند. همچنین با احیاء و سنتز پروتئین‌های زیرساخت پوست، در طول شب به جوانسازی کمک می‌کند. ویتامین B12 موجود در این ترکیب نیز بابازسازی رنگدانه‌های پوست و کمک به بازگشت رنگ طبیعی بدن را صاف و یکنواخت می‌نماید. از دیگر وژگی‌های مثبت این فرآورده استفاده از روغن زیتون طبیعی به جای پارافین است که هیچگونه عوارض و حساسیتی نخواهد داشت.

روغن رفع ترک پوستی رپلر مدل 2فاز یکی از بهترین روغن های رفع ترک پوست بوده که از ترکیبات 100% گیاهی بهره گرفته است. روغن‌های موثر موجود در فرمولاسیون این محصول عبارتند از روغن آرگان، روغن جوانه گندم، روغن چریش، روغن آووکادو، روغن همیشه بهار که همگی دارای خواص آنتی اکسیدانی، تغذیه کنندگی و مرطوب سازی پوست را داشته و نهایت محافظت از پوست در مقابل آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد، کشیدگی، کمبود کلاژن و... را بعمل می‌آورند. این بمب روغنی قادر به بازسازی سریع پوست بوده و با خواص کلاژن سازی خود هرگونه شل شدگی، افتادگی، ترک، چروک و اسکار را از بین خواهد برد. همچنین با آبرسانی موثر و تامین مواد مغذی برای پوست آن را احیاء و از بروز مجدد ضایعات پوستی پیشگیری می‌کند. این روغن مناسب استفاده انواع پوست بوده و جای نگرانی از بابت به جای ماندن حس چسبندگی و چربی اضافی روی پوست نیست. شما می‌توانید مصرف این فرآورده‌ی کاملا ایمن را از ماه‌های ابتدایی باراری آغاز نموده و از بروز آستریا جلوگیری نمایید.

کرم رفع ترک بدن جی یکی از قدیمی ترین و بهترین کرم های رفع ترک دست، پا، آرنج و زانو بوده که قادر به درمان ههرگونه خشکس، زبری و پینه نیز می‌باشد. ترکیبات این محصول غنی از مواد فعال و مغذی همچون روغن بادام، موم زنبور عسل، گلیسیرین، لانولین و سوربیتول است. روغن بادام که حاوی مقادیر بسیاری ویتامین E با تاثیرات آنتی‌اکسیدانی ست با محافظت از پوست و نفوذ راحت به لایه‌های درونی پوست، آلودگی‌ها و التهابات را رفع کرده و پوست را شفاف و جوان می‌نماید. موم زنبور عسل نیز علاوه بر مبارزه با اثرات سوء رادیکال‌های آزاد و با خواص رطوبت‌رسانی بالای خود از زبری، خشکی و ترک پوست پیشگیری می‌نماید. دیگر ترکیات بسیار موثر این محصول لانولین و سوربیتول بوده که با نگه داشتن آب بر سطح پوست و قدرت نفوذ عمیق، باعث نرم‌کنندگی و آبرسانی به سطح خارجی پوست شده و در نهایت از هرگونه ترک، پینه و زبری پوست دست، پا، زانو و آرنج جلوگیری نموده و به درمان آن‌ها می‌پردازد. همچنین در جلوگیری و بهبود درماتیت و خشکی بیش از حد پوست در افراد دارای پوست خشک و آسیب دیده بسیار موثر است.

کرم ژل رفع ترک بدن درماسیف مدل Elasto Derm یکی از بهترین محصولات ضد ترک پوست با خاصیت افزایش انعطاف پذیری و رطوبت می‌باشد که حاوی مواد موثری چون ژل آلوئه ورا، عصاره میموزا، پروتئین سویا، شی باتر، کره کاکائو، عصاره لیکوریس، روغن دانه انگور، روغن بادام شیرین، صمغ زانتان، پانتنول (پیش ساز ویتامین B5)، توکوفریل استات (ویتامین E)، کلاژن هیدرولیز، هیالورونیک اسید هیدرولیز، سرامید، پالمیتویل اولیگوپپتید، سدیم PCA، گلیسرین، کاپریلیک کاپریک تری‌گلیسرید، پلی آکریلامید، اسکوالن، گلوکونات روی، الاستین، پتاسیم سوربات و... می‌باشد. این کرم بی‌نظیر با خواص افزایش الاستیسیته و آبرسانی و ترمیم‌کنندگی قوی خود به پیشگیری و درمان انواع ترک پوستی و آستریا می‌پردازد. همپنین با تحریک ساخت کلاژن و الاستین و دارا بودن کلاژن هیدرولیز شده و هیالورونیک اسید سبب کاهش عمق، طول، عرض و رنگ نازیبای ترک‌ها و در نهایت ا بین رفتن آنخا خواهد شد. ترمیم کنندگی این کرم ژل با بافت سبک و زود جذب خود نیز از پوست محافظت نموده و به احیاء ساختار سد دفاعی پوست کک شایانی می‌نماید. به علاوه با افزایش قوام و رفع شل شدگی پوست، سلامت و جوانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. مواد موثره‌ی قدرتمند و سرشار از خواص آنتی اکسیدانی آن نیز به سرعت تاثیرات خود را اعمال نموده و شادابی و یکدستی پوست را به شما هدیه می‌کنند.

تفاوت کرم ترمیم‌کننده و کرم ضد ترک پوست

غالبا ترکیبات کرم ترمیم کننده و بهترین کرم ضد ترک پوست شباهت زیادی به یکدیگر داشته و هر 2 نوع این محصولات با تغذیه رسانی و آبرسانی به پوست در جهت رفع آسیب دیدگی برمی‌آیند. اما کرم ترمیم کننده معمولا جهت از بین بردن جای زخم، بخیه، اسکار و... بکار رفته و محصولات ضد ترک علاوه بر برطرف کردن ترک‌های پوستی قادر به پیشگیری از آن نیز می‌باشند. بدین معنی که شما پیش از بروز ترک بر ری پوست خود به عنوان مثال از ماه‌های ابتدایی دوران بارداری، حین رژیم غذایی و حین تمرینات شدید ورزشی می‌توانید مصرف بهترین کرم ضد ترک را آغاز نموده تا دچار آستریا نگردید و سلامت و یکدستی پوست خود را از دست ندهید.

ویژگی‌های قویترین کرم ضد ترک

با بررسی متخصصین تیم تاچ هلث، بهترین و قویترین کرم ضد ترک می‌بایست دارای ویژگی‌های ذیل باشد:

  • دارای فرمولاسیون غنی از عصاره‌ها، روغن‌های طبیعی و ویتامین‌ها باشد. بویژه روغن یا عصاره‌ی میموزا، شی باتر، موم زنبور عسل و ویتامین E.
  • سبب تحریک کلاژن سازی گردد.
  • خاصیت افزایش الاستیسیته و قوام پوست را دارا باشد.
  • آبرسان و مرطوب کننده قوی باشد.
  • ضد حساسیت و ترجیحا فاقد الکل و پارابن باشد.
  • دارای جذب سریع و بافت سبک و غیر چرب باشد.
بهترین کرم ضد ترک پوست

بهترین مارک کرم ضد ترک خارجی

کمپانی‌های خارجی همواره با بهره‌گیری از مواد اولیه‌ی باکیفیت و جدید‌ترین متد روز دنیا قادر به تولید محصولات مراقبتی پوست بوده و مرغوب‌ترین کرم‌های ضد ترک را روانه‌ی بازار نموده‌اند. خصوصا محصولات آمریکایی و فرانسوی از کیفیت ویژه‌ای برخوردارند که از این بین می‌توان به برندهای کیلز، موستلا و پالمرز اشاره نمود.

بهترین مارک کرم ضد ترک ایرانی

طبق بررسی و نظرات کاربران، در دهه‌های اخیر تولیدکنندگان داخلی با تکیه بر دانش و تکنولوژی و بر اساس ساختار پوست افراد ایرانی و شرایط آب و هوایی کشور، توانسته‌اند نسبت به ساخت محصولات ضد ترک بسیار باکیفیت و موثر اقدام نموده و در این زمینه بسیار موفق بوده‌اند. از جمله بهترین کرم های ضد ترک ایرانی می‌توان به برندهای هیدرودرم، نئودرم، ژنوبایوتیک و... اشاره کرد. شما هم اکنون می‌توانید بهترین کرم ضد ترک ایرانی را در لیست سایت تاچ هلث ملاحظه نمایید.

روش‌های خانگی جلوگیری و رفع ترک پوست

به خاطر داشته باشید که بهترین درمان، پیشگیری است و چنانچه همواره مراقب تغذیه و آبرسانی به پوست خود باشید هرگز به عارضه‌های ناخوشایند دچار نخواهید شد. اماشما با انجام امور خلاقانه و هوشمندانه می‌توانید به سادگی از بروز ترک بر روی پوست خود جلوگیری نموده و یا در صورت ابتلا به این عارضه آن را در منزل درمان نمایید. در ادامه به چند روش اشاره خواهیم کرد.

  1. ژل آلوئه‌ورا + 5 عدد کپسول ویتامین A + 10 عدد کپسول ویتامین E را به خوبی مخلوط کنید. ترکیب را روی پوست ماساژ داده و تا 2 ساعت پوست را نشویید.
  2. روغن کرچک را کمی گرم نموده و هر روز بر روی ترک‌ها ماساژ دهید.
  3. روغن بادام شیرین + کره‌ی کاائو را به میزان مساوی مخلوط نموده و روزانه 2 مرتبه بر روی ترک‌ها به مدت 15 دقیقه ماساز دهید.
بهترین کرم ضد ترک پوست

مدت زمان اثرگذاری کرم‌های ضد ترک پوست

بسته به نوع پوست، میزان خشکی و آسیب دیدگی، عمق و طول ترک و روش استفاده از محصولات مدت اثرگذاری می‌تواند متغیر باشد. اما در حالت کلی مدت زمان اثرگذاری بهترین کرم ضد ترک بین 2 تا 6 ماه می‌باشد.

خرید بهترین کرم ضد ترک

همانطور که می‌دانید استفاده از محصولات مراقبتی پوست به همان میزان که می‌تواند موثر واقع گردد در صورت مصرف محصول نامرغوب می‌تواند برای سلامتی ما خطر آفرین بوده و سبب هدر رفت پول و وقت شما گردد. بنابراین می‌بایست پیش از انتخاب تمامی جوانب را بررسی نموده تا به نتیجه‌ی مطلوب برسید. ما در تیم تاچ هلث لست کاملی از بهترین محصولات ضد ترک موجود در بازار را در اختیار شما قررار داده و با معرفی فروشندگان اینترنتی معتبر نظیر دیجی کالا و... شما را در خریدی ایمن، راحت و بصرفه یاری نموده‌ایم.

بهترین روش استفاده از کرم ضد ترک

پیش از استفاده از هرگونه محصول مراقبتی پوست خصوصا کرم های ضد ترک، ترمیم کننده و یا بهترین کرم ضد چروک می‌بایست موضع مدنظر را به خوبی با شوینده‌ی ملایم و آب ولرم شسته و خشک نمایید. پس از آن طبق دستور پزشک و معمولا 2 الی 4 مرتبه در طول شبانه‌روز می‌توانید میزان کافی از کرم را بر روی پوست به آرامی و بصورت دورانی ماساژ داده و تا جذب کامل این عمل را ادامه دهید.

بهترین کرم ضد ترک پوست

سوالات متداول

آیا ترک پاشنه پا خطرناک است؟

در صورت رسیدگی دیر هنگام و افزایش عمق ترک، فرد مبتلا دچار دردهای شدید شده و پوست توانایی حفاظت از بدن در برابر باکتری‌ها را نخواهد داشت و در نتیجه احتمال بروز عفونت بسیار بالا خواهد رفت. ار سویی جلوه‌ زیبای پوست نیز از دست می‌رود.

چه کسانی در معرض ابتلا به ترک پوستی هستند؟

سابقه خانوادگی و ژنتیک

بیماری‌های مزمن، مصرف بعضی داروها

افراد مبتلا به اگزما، خشکی پوست، پسوریازیس

خانم‌های باردار

افراد تحت رزیم‌های چاقی یا لاغری

نوجوانان در سن بلوغ

آیا ماساژ به رفع ترک پوستی کمک می‌کند؟

ماساژ به تقویت جریان خون و گردش خون در بافت‌های آسیب دیده کمک نموده و می‌تواند به عنوان مکمل درمانی در کنار استفاده از بهترین کرم‌های ضد ترک مود استفاده قرار گیرد.