بررسی دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 به همراه 10 عدد نوار تست قند خون

نقد و بررسی، نظرات، مشخصات و قیمت دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 به همراه 10 عدد نوار تست قند خون

 • وزن: ۴۷ گرم
 • منبع انرژی: باتری سکه‌ای
 • کاربری: خانگی
 • زمان پاسخ گویی به تست: 5 ثانیه
 • نوار تست: 10 عدد دارد

همانطور که می‌دانید میزان قند خون یکی از فاکتورهای مهم سلامتی در افراد محسوب می‌شود و در صورت بالا بودن تبدیل به بیماری دیابت خواهد شد. دیابت در هر ۸ ثانیه 1 نفر را به کام مرگ می‌کشد. بنابراین از مواردی است که می‌بایست همواره کنترل شود. البته کنترل دیابت کار چندان سختی نیست و علاوه بر تغییر در سبک زندگی و رژیم غذایی سالم، در صورت ابتلا شما باید بصورت مداوم میزان قند خون خود را اندازه‌گیری نمایید. بنابراین داشتن یک دستگاه تست قند خون باکیفیت در منزل می‌تواند در کنترل این بیماری بسیار موثر باشد.

بررسی دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 به همراه 10 عدد نوار تست قند خون

ویژگی‌های محصول

دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 به همراه 10 عدد نوار تست قند خون، پیشنهادی عالی برای افراد مبتلا به دیابت و مصارف خانگی و مراکز درمانی است که از روش الکتروشیمیایی برای اندازه گیری استفاده می‌کند و می‌توان گفت جدیدترین تکنولوژی اندازه گیری قند خون مطابق با استاندارد جهانی سنجش دقت گلوکومتر ISO 15197 می‌باشد. در این مدل با ۸ الکترود در نوار تست قند خون، اندازه گیری گلوکز صورت می‌پذیرد. این دستگاه پیشرفته، قادر به ذخیره سازی 900 نتیجه قبلی به همراه ساعت و تاریخ می‌باشد. این موضوع به شما امکان پایش و بررسی روند رشد بیماری را داده و به درمان کمک خواهد کرد و تنها در ۵ ثانیه می‌تواند بدون نیاز به کدگذاری، نتیجه میزان قند خون را بر روی صفحه نمایش LCD خود بصورت بزرگ و خوانا نمایان سازد. بازه‌ی هماتوکریت ۲۰ تا ۷۰ درصد، حداقل خون مورد نیاز جهت اندازه‌گیری ۰٫۵ میکروگرم بوده و بازه‌ی دمایی مناسب تست ۵ تا ۴۵ درجه سانتی‌گراد می‌باشد. منبع تغذیه این محصول باتری سکه‌ای بوده و آپشن خاموشی اتوماتیک پس از 2 دقیقه جهت جلوگیری از تخلیه باتری را نیز داراست. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه امکان تنظیم 5 آلارم یادآور و قابلیت وصل شدن به کامپیوتر و تخلیه اطلاعات آن و نمایش علامت تعویض باتری می‌باشد. همچنین دارای ایجکت نوار است که نوار تست را بصورت خودکار بیرون می‌آورد و از ایجاد آلودگی و تماس دست جلوگیری می‌شود.

نحوه استفاده

دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 با وزن 47 گرم و به همراه ۱۰ عدد نوار تست، ۱۰ عدد سوزن، ۱ عدد باتری، دفترچه راهنمای فارسی و کیف نگهداری به خریداران ارائه می‌گردد.

 • طریقه استفاده: ابتدا جهت اندازه‌گیری دقیق و حصول نتیجه قابل اطمینان، دست‌ها را با آب و صابون بشویید. در صورتیکه می‌خواهید تست گیری را از محل‌هایی مثل بازو، شکم و … انجام دهید، محل را با پد الکلی پاکسازی نمایید.

 • در مرحله بعد از محکم بودن و صحیح بودن محفظه‌ی نوارتست اطمینان حاصل کنید.

 • باتری‌ها را چک کنید تا در جهت صحیح قرار گرفته باشند. چرا که شل بودن باتری و یا نزدیک بودن تاریخ انقضای آن‌ها، سبب ایجاد ارورر روی صفحه شده و نتایج را با مقادیری خطا و خارج از محدوده‌ی طبیعی نشان می‌دهد.

 • سپس می‌بایست سوزن را وارد نمایید که در این دستگاه امکان تنظیم میزان عمق فرو رفتن سوزن فراهم است.

با کمک فشار دادن سوزن قلم ، می توانید عمق ورود ان به پوست را تعریف کنید:

پوست های حساس و نازک می توانند از عمق ۰ و ۱ استفاده کنند.

عمق ۲ و ۳ مناسب پوست های معمولی با ضخامت متوسط هستند.

افرادی با پوست های ضخیم باید از عمق ۴ و ۵ استفاده کنند.

 • جهت آماده‌سازی قلم خونگیری، درپوش را چرخانده و سوزن لانست را در داخل آن بگذارید. بعد از روشن کردن دستگاه، صدای بوق آرامی خواهید شنید و با مشخص شدن علامت نوار روی صفحه مانیتور می‌توانید تست را آغاز کنید.

 • با فشار دادن ضامن، سوزن وارد پوست شده و مقداری خون از انگشت خارج می‌شود. این خون را روی نوار بگذارید و هر زمان که دستگاه صدای بوق خفیفی داد، خونگیری به میزان کافی بوده است و می‌توانید انگشت را از روی نوار بردارید.

 • بعد از ورود خون به کیت، نتایج ظرف مدت چند ثانیه روی دستگاه ظاهر می‌‌شود. نتایج حاصله اطلاعات رقم گلوکز خون، ساعت خونگیری و تاریخ دقیق آن می‌باشد.

 • پس از اعلام نتایج روی مانیتور، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد. 

راهنمای انتخاب و خرید دستگاه تست قند خون

متاسفانه امروزه به دلیل افزایش بیماری دیابت در بین افراد به دلایل مختلف، نیازمند کنترل این بیماری هستیم. سبک زندگی، سبک تغذیه یا مواد غذایی مورد مصرف و... از جمله دلایل ایجاد و بروز بیماری مرض قند هستند. اما اگر بتوان این بیماری را کنترل کرد، مشکلات و تبعات این بیماری به حداقل می‌رسد. یکی از اصلی‌ترین ابزارهایی که به کنترل این بیماری کمک می‌کند دستگاه تست قند خون است. این دستگاه با دریافت مقدار کمی از نمونه خون فرد مبتلا، می‌تواند میزان قند خود را با دقت بسیاری بالایی نشان دهد. اما به دلیل افزایش برندها و مارک‌های مختلف، انتخاب بهترین دستگاه تست قند خون شاید کمی دشوار باشد. به همین دلیل لیست 25 مدل از بهترین دستگاه‌های تست قند خون را تهیه و به صورت تخصصی مورد نقد و بررسی قرار داده‌ایم تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را خریداری کنید.

مشخصات دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 به همراه 10 عدد نوار تست قند خون

مشخصات فنی
ابعاد 10x8x5 سانتی‌متر
کاربرد به صورت خانگی
امکانات ابزار سوزن تست
انواع نمایشگر نمایشگر تعویض باتری
تجهیزات همراه نوار تست
قابلیت‌های ابزار سنجش وضعیت امکان تنظیم هشدار
اقلام همراه 10 عدد سوزن تست یک عدد باتری سکه ای دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی 10 عدد نوار تست قند خون دستگاه و قلم خونگیری دفترچه ثبت نتایج روزانه
وزن 47 گرم
زمان پاسخگویی به تست 5
حداقل خون مورد نیاز 0.5
تعداد نوار تست 10
تعداد سوزن تست 10
نوع باتری سکه‌ای
منبع انرژی باتری
مشخصات نوار تست دارای 10 عدد نوار تست قند خون دارای 8 الکترود بر روی نوار بدون نیاز به کدگذاری
مشخصات نمایشگر ابعاد 31×37 میلی متر دیجیتالی با اعداد خوانا

نظرات دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 به همراه 10 عدد نوار تست قند خون

 • بتول خانم گل کاریان بتول خانم گل کاریان

  بیان یک تجربه نخست یکی از نوارها را به ترتیبی که در برگه راهنما آمده بود در جایگاهش قرار دادم با صدای بوق تصوری که روی دستگاه نمایش داده می شد راهنمایی می کرد که قطره خون را در جایگاه مخصوص نوار تست بگذارم، بنده انگشتِ وسط دستم را انتخاب و نوک انگشت را مختصر ماساژدادم سپس با پنبه آغشته به الکل نوک انگشت را ضد عفونی کرده و لانست زدم با فشار مختصری به ناحیه پائین تر نوک انگشت یک قطره خون در نوک انگشتم جمع شد حالا دستگاه را برداشته لبه بیرونی نوار را به قطره خون نزدیک نمودم ، خون داخل نوار مکش شد بار اول اشتباهی خون را روی ابتدای نوار گذاشتم که دستگاه باز طلب خون می کرد، بار دوم قدری بیشتر حواسم را جمع کردم متوجه شدم که خون باید توسط نوار مکش شود اگر این مرحله به درست انجام شود دستگاه از یک تا 5 را نمایش می دهد سپس قند خون را در لحظه نمایش می دهد اول که تست کردم یکی دو ساعتی بعد از نهار بود قند خونم را 130 و امروز صبح که ناشتا بودم قند خونم را 78 نشان داد به گمانم این دستگاه یک چراغ راهنماست که اگرچندین بارنتایج ناشتای قند خون غیر نرمال (بیشتر از 100) بدست آید باید موضوع مورد توجه قرار بگیرد مخصوصا برای افرادی که بطور ارثی پدر و مادرشون دیابت داشته اند، پول دستگاه به مراتب کمتر از یک بار انجام آزمایش قند خون درآزمایشگاه تشخیص طبی است با این حال قرار بود قیمت این دستگاه ارزانتر و قیمت نوار تست ها ارزان باشد که مردم توان استفاده از این امکان را داشته باشند مسلم با گران شدن از اقبال و استقبال مردم روز به روز کاسته خواهدشد، صد البته به گمان بنده درتکرار آزمایش بعلاوه ده و منهای ده عدد خطای جدی برای دستگاه محسوب نمی گردد هر چند آزمایشگاه های طبی نیز خطای تکرار دارند . بخشید طولانی شد.

 • کاربر کاربر

  متاسفانه وقتی این دستگاه به دستم رسید دیدم پلمپ دستگاه باز شده وقتی جعبه رو باز کردم دیدم خشاب دستگاه قند خون خراب هست و جعبه کاغذ قند خون هم پلمپش باز شده معلومه این دستگاه قبلا برای یکی دیگه ارسال شده و مرجوع کردند این رو باز برای یکی دیگه ارسال کرده واقعا متاسفم خیلی خدمات ضعیف شده

 • مهرداد رادمنش مهرداد رادمنش

  سلام دستگاه قند خون خیلی عالی جنس خوب قیمت خوب جنس ایرانی با کیفیت واقعا دمشون گرم چیزی کم از جنس خارجی نداره نوارشم با قیمت کم به وفور پیدا میشه دقت تست هم عالی با تست آزمایشگاه چک کردم در حد هم بودن گارانتی هم عالی من کاملا راضی هستم با تشکر از

 • مسلم کلاه کج مسلم کلاه کج

  اولین نکته ای که باید برای خرید ملاحظه بشه، نوار تست و سوزن دستگاه و همچنین گارانتیه که این دستگاه بخاطر ایرانی بودنشه که خیال ادمو راحت میکنه. این دستگاه خیلی خوبیه.فقط نکات زمان خونگیری رو باید رعایت کنید تا رقم دقیقتری رو بهتون نشون بده.مثلا حتما قبل از تست، محل مورد نظر رو الکل بزنین و اجازه بدین تا خشک بشه.چون اگه خیس باشه رقم رو اشتباه میزنه و خطا میده.این دستگاه رو شرکت ملی حفاری ایران ( وزارت نفت) واسه درمانگاهمون خریداری و تایید کرده که بهمراه کیف بود. منم ازش خوشم اومد و ۳ تا ازش برام خودم و دوستانم از خریدم که اونا هم راضی بودن ولی کیف بهمراهشون نبود. بلاخره برای تست بیمار قندی ، اونقدری خطا و اشتباه نداره که بهش شک کنیم. بهرحال بهتر از اونکه دستمون خالی باشه. در یک روز و در محل درمانگاه کارمون ، ۴۰ نفر رو تست قند انجام دادیم که همگیشون درست بود چون از خود نفرات قندشونو میپرسیدیم و مقایسه میکردیم. قبل از شروع بکار این دستگاه چندتا نکته مهمه.۱_خشابگذاری سوزن و تنظیم درجه شلیکش.۲_ضدعفونی محل تست. ۳_جایگذاری نوارتست در دستگاه.۴_زمان تست ۵_آخرین غذای مصرف شده قبل تست تنظیم درجه روی تفنگی سوزن اینجوریه که هرچه درجه رو روی اعداد بیشتر بزارین ، بیشتر در دست فرو میره. مثلا برای خانمها که پوست دستشون نازکتره روی اعداد پایین مناسبه. من دستگاه رو روی ۳.۵ قرار دادم که مناسب همه بود. شرایط تست قند در زمان مناسب خیلی مهمه.چون قبل غذا و بعداز غذا تست قند متفاوته. معمولا برای تست ناشتا از ۱۲ ساعت قبل نباید چیزی مصرف بشه. مثلا اگه کله و پاچه بخورین نباید انتظار داشته باشین که همه ازمایشاتتون OK باشه. اما شما میتونین بصورت غربالگری در طول روز اقدام به تست نمایید. متاسفانه کشور ما بعلت مصرف بیش از حد قندهای صنعتی دچار بیماری دیابت شده و مقام دوم رو داریم. تجربه نشون داده که کسایی که بیشتراز مواد لبنی استفاده کردن دچار قند دیابتی شدن.چون قند مواد لبنی چند نمونه است. یه نکته طلایی واسه کاهش قند خون بهتون بگم ، اگه قندتون عصبی نیست شما میتونین تخم شنبلیله از عطاری بگیرین و اونو آسیاب کنین وهرروز با آبجوش حل کنین و میل کنین. فقط مواظب باشین که قندتون بعد از یکماه مصرف میاد زیر ۱۰۰.اما دلیلی نمیشه که رژیم سلامتیتونو باپرخوری بخطر بندازین. مصرف داروهای قندی و چربی شدیدا روی بیناییتون اثر منفی میزاره. در آخر، آرزوی سلامتی دارم برای همتون.

 • سیدمجید موسوی سیدمجید موسوی

  باتوجه به قیمت مطلوب بود

 • کاربر کاربر

  اگه دوبار ازمایش نمی رفتم و با یه دستگاه دیگه تست نمی کردم و فقط به این بسنده می کردم معلوم نبود چه بلایی سرم بیاره خیلی با اختلاف نشون میده

 • علی سعیدی علی سعیدی

  خطای خیلی بالایی میزنه

 • کریم- درخشان کریم- درخشان

  متاسفانه دقیق نیست و در مقایسه با دستگاه های دیگه در همان زمان حدود ۲۰ واحد بالاتر نشون میده. با نماینده تماس گرفتم میگن کار شما که با دو دستگاه اندازه و مقایسه میکنید اشتباه است!!¡!!

 • پریوش احمدی پریوش احمدی

  بسیار عالیییییییییییی بنظرم واقعا تو هر خونه ای یک عدد تستر قند خون از واجبات محسوب میشه فعلا که خوبه امیدوارم در دراز مدت دقیق بمونه

 • کاربر کاربر

  قند خون شوخی نیست که اشتباه نشون هم میده من از دستگاه اصلا راضی نبودم چون قند خون مادرمو کاملا غلط نشون داد رو دستمون مونده

 • محمد زیرک محمد زیرک

  دقت پایینی داره

 • کاربر کاربر

  خیلی خوبه دو حالت پیشفرض و حرفه ای داره تا ۹۰۰ نتیجه رو ذخیره می‌کنه یه نکته که مثل من گول نخورید اینه که نوار تست رو فقط باید از مارک آوان بخرید من یه مارک دیگه خریدم متاسفانه نه بهش میخوره نه دیجی پس میگیره راستی باتری هم می‌گفتند نداره من خریدم بعد زیر کارتنش باتری هم داشت

 • حسین شفقت حسین شفقت

  من این دستگاه رو آزمایش کردم، سریع تست رو انجام میداد، اگر دستگاهی سریع تست رو نشون بده، مطمئنن خطا خواهد داشت. دوبار تست از دو انگشت خون در فاصله 1تا2 دقیقه گرفتم، یکی 551 نشون داد، دومین تست، 430، دستگاه های خارجی یه چیز دیگه بودن، توقع زیادی هم نباید داشت، بازم راضیم.❤️❤️❤️

 • علی رضا احمدی علی رضا احمدی

  دستگاه خوبی هست.ازاینکه خارجی بخری که به خاطر بالا رفتن دلار کارتش گرون بشه وپیدا نشه .از این دستگاه گرفتم.فعلا که کارکردش عالی هست.

 • مرتضی رازقی صفت مرتضی رازقی صفت

  هزینه حمل کمتر شود

 • کاربر کاربر

  نخرید دقیق نیست

 • الوین حضرتی بودالالو الوین حضرتی بودالالو

  من این دستگاه رو خریدم. کلیه مغازه های کالای پزشکی کرج رو گشتم و نوار دستگاه موجود نیست. درواقع دستگاه یکبار مصرف هست. شما دستگاه بیوور یا دستگاه های خارجی دیگه یا حتی ایرانی رو تهیه کنید قطعا بهتره.

 • عکس خوانده نمی‌شود

  شباهت یا مغایرت

  0

  ابعاد یا سایز

  43

  کیفیت و کارایی

  83

  قیمت و ارزش خرید

  84

  اصالت کالا

  100

  قیمت خرید دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 به همراه 10 عدد نوار تست قند خون

  لیست قیمت فروشندگان