بررسی دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01 به همراه 100 عدد نوار تست قند خون

نقد و بررسی، نظرات، مشخصات و قیمت دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01 به همراه 100 عدد نوار تست قند خون

 • وزن: ۴۷ گرم
 • منبع انرژی: باتری سکه‌ای
 • کاربری: خانگی
 • زمان پاسخ گویی به تست: 5 ثانیه
 • نوار تست: 100 عدد دارد

همانطور که می‌دانید میزان قند خون یکی از فاکتورهای مهم سلامتی در افراد محسوب می‌شود و در صورت بالا بودن تبدیل به بیماری دیابت خواهد شد. دیابت در هر ۸ ثانیه 1 نفر را به کام مرگ می‌کشد. بنابراین از مواردی است که می‌بایست همواره کنترل شود. البته کنترل دیابت کار چندان سختی نیست و علاوه بر تغییر در سبک زندگی و رژیم غذایی سالم، در صورت ابتلا شما باید بصورت مداوم میزان قند خون خود را اندازه‌گیری نمایید. بنابراین داشتن یک دستگاه تست قند خون باکیفیت در منزل می‌تواند در کنترل این بیماری بسیار موثر باشد.

بررسی دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01 به همراه 100 عدد نوار تست قند خون

ویژگی‌های محصول

دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01 به همراه 100 عدد نوار تست قند خون، دستگاهی کاملا پیشرفته است که از روش الکتروشیمیایی برای اندازه گیری استفاده می‌کند و می‌توان گفت جدیدترین تکنولوژی اندازه گیری قند خون مطابق با استاندارد جهانی سنجش دقت گلوکومتر ISO 15197 را دارا می‌باشد. در این مدل با ۸ الکترود در نوار تست قند خون، اندازه گیری گلوکز صورت می‌پذیرد. این دستگاه پیشرفته، قادر به ذخیره سازی 900 نتیجه قبلی به همراه ساعت و تاریخ می‌باشد. این موضوع به شما امکان پایش و بررسی روند رشد بیماری را داده و به درمان کمک خواهد کرد و تنها در ۵ ثانیه می‌تواند بدون نیاز به کدگذاری، نتیجه میزان قند خون را بر روی صفحه نمایش LCD خود بصورت بزرگ و خوانا نمایان سازد. بازه‌ی هماتوکریت ۲۰ تا ۷۰ درصد، حداقل خون مورد نیاز جهت اندازه‌گیری ۰٫۵ میکروگرم بوده و بازه‌ی دمایی مناسب تست ۵ تا ۴۵ درجه سانتی‌گراد می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه امکان تنظیم 5 آلارم یادآور و قابلیت وصل شدن به کامپیوتر و تخلیه اطلاعات آن و نمایش علامت تعویض باتری می‌باشد. همچنین دارای ایجکت نوار است که نوار تست را بصورت خودکار بیرون می‌آورد و از ایجاد آلودگی و تماس دست جلوگیری می‌شود. منبع تغذیه این محصول باتری سکه‌ای بوده و آپشن خاموشی اتوماتیک پس از 2 دقیقه جهت جلوگیری از تخلیه باتری را نیز داراست. این محصول پیشنهادی عالی برای افراد مبتلا به دیابت و مصارف خانگی و مراکز درمانی می‌باشد.

نحوه استفاده

دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01 با وزن 47 گرم و به همراه 100عدد نوار تست، ۱۰ عدد سوزن، ۱ عدد باتری، دفترچه راهنمای فارسی و کیف نگهداری به خریداران ارائه می‌گردد.

 • طریقه استفاده: ابتدا جهت اندازه‌گیری دقیق و حصول نتیجه قابل اطمینان، دست‌ها را با آب و صابون بشویید. در صورتیکه می‌خواهید تست گیری را از محل‌هایی مثل بازو، شکم و… انجام دهید، محل را با پد الکلی پاکسازی نمایید.

 • در مرحله بعد از محکم بودن و صحیح بودن محفظه‌ی نوارتست اطمینان حاصل کنید.

 • باتری‌ها را چک کنید تا در جهت صحیح قرار گرفته باشند. چرا که شل بودن باتری و یا نزدیک بودن تاریخ انقضای آن‌ها، سبب ایجاد ارورر روی صفحه شده و نتایج را با مقادیری خطا و خارج از محدوده‌ی طبیعی نشان می‌دهد.

 • سپس می‌بایست سوزن را وارد نمایید که در این دستگاه امکان تنظیم میزان عمق فرو رفتن سوزن فراهم است.

با کمک فشار دادن سوزن قلم ، می توانید عمق ورود ان به پوست را تعریف کنید :

پوست های حساس و نازک می توانند از عمق ۰ و ۱ استفاده کنند .

عمق ۲ و ۳ مناسب پوست های معمولی با ضخامت متوسط هستند .

افرادی با پوست های ضخیم باید از عمق ۴ و ۵ استفاده کنند .

 • جهت آماده‌سازی قلم خونگیری، درپوش را چرخانده و سوزن لانست را در داخل آن بگذارید. بعد از روشن کردن دستگاه، صدای بوق آرامی خواهید شنید و با مشخص شدن علامت نوار روی صفحه مانیتور می‌توانید تست را آغاز نمایید.

 • با فشردن ضامن، سوزن وارد پوست شده و مقداری خون از انگشت خارج می شود. این خون را روی نوار بگذارید و هر زمان که دستگاه صدای بوق خفیفی داد، خونگیری به میزان کافی بوده است و می‌توانید انگشت را از روی نوار بردارید.

 • بعد از ورود خون به کیت، نتایج ظرف مدت چند ثانیه روی دستگاه ظاهر هواهد شد. نتایج حاصله اطلاعات رقم گلوکز خون، ساعت خونگیری و تاریخ دقیق آن می‌باشد.

 • پس از اعلام نتایج روی مانیتور، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد. 

راهنمای انتخاب و خرید دستگاه تست قند خون

متاسفانه امروزه به دلیل افزایش بیماری دیابت در بین افراد به دلایل مختلف، نیازمند کنترل این بیماری هستیم. سبک زندگی، سبک تغذیه یا مواد غذایی مورد مصرف و... از جمله دلایل ایجاد و بروز بیماری مرض قند هستند. اما اگر بتوان این بیماری را کنترل کرد، مشکلات و تبعات این بیماری به حداقل می‌رسد. یکی از اصلی‌ترین ابزارهایی که به کنترل این بیماری کمک می‌کند دستگاه تست قند خون است. این دستگاه با دریافت مقدار کمی از نمونه خون فرد مبتلا، می‌تواند میزان قند خود را با دقت بسیاری بالایی نشان دهد. اما به دلیل افزایش برندها و مارک‌های مختلف، انتخاب بهترین دستگاه تست قند خون شاید کمی دشوار باشد. به همین دلیل لیست 25 مدل از بهترین دستگاه‌های تست قند خون را تهیه و به صورت تخصصی مورد نقد و بررسی قرار داده‌ایم تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را خریداری کنید.

مشخصات دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01 به همراه 100 عدد نوار تست قند خون

مشخصات فنی
ابعاد 82.5x52.5x18.2 سانتی‌متر
کاربرد به صورت خانگی
امکانات ابزار سوزن تست
تجهیزات همراه نوار تست
اقلام همراه مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاه مرجع سلامت مطابق با استاندارد جهانی سنجش دقت گلوکومترISO 15197 دارای گارانتی مادام العمر استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی اندازه گیری تست قند خون در جهان (الکتروشیمیایی) اندازه گیری قند خون با 8 الکترود در نوار های تست قند خون قابلیت انجام تست در شرایط دمایی 5 الی 45 درجه سانتیگراد انجام تست در بازه هماتوکریت 20 تا 70 درصد مناسب در دوران بارداری ، نوزادان و بیماران مبتلا به کم خونی قابلیت اندازه گیری حجم خون صفحه نمایش بزرگ و خوانا سنجش قند خون تنها در 5 ثانیه بدون نیاز به کد گذاری (اتوکدینگ) دارای نوارهایی با قابلیت جذب نمونه خون انجام تست قندخون با کمترین میزان حجم خون ( 0.5 میکرولیتر) امکان ذخیره 900 تست قابلیت نشانه گذاری تست، قبل و بعد از وعده غذایی قابلیت تنظیم تا 5 یاد آور در روز جهت انجام تست امکان محاسبه میانگین 7- 14 – 30 روزه دارای دکمه خروج خودکار نوار از دستگاه خاموشی خودکار بعد از 2 دقیقه بدون کار با دستگاه
وزن 47 گرم
زمان پاسخگویی به تست 5
حداقل خون مورد نیاز 0.5
تعداد نوار تست 100
تعداد سوزن تست 10
منبع انرژی باتری
سایر توضیحات اندازه گیری قند خون با 8 الکترود در نوار های تست قند خون استفاده از روش الکتروشیمیایی برای اندازه گیری قند خون مطابق با استاندارد جهانی سنجش دقت گلوکومتر ISO 15197 قابلیت ذخیره 900 نتیجه تست به همراه زمان و تاریخ ارائه میانگین های 7، 14 و 30 روزه قابلیت تنطیم هشدار برای یادآوری انجام تست قند خون قابلیت خاموش شدن خودکار بعد از 2 دقیقه کار نکردن با دستگاه قابلیت تنطیم هشدار مرز هایپوگلایسمی به بیمار. کنترل میزان حجم خون گذاشته شده روی نوار تست انجام تست در بازه هماتوکریت 20 تا 70 درصد دارای درگاه microUSB برای انتقال اطلاعات منبع انرژی: یک عدد باتری سکه ای CR2030 عمر باتری تا 1000عدد تست دمای کارکرد 5 تا 45 درجه سانتیگراد

نظرات دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01 به همراه 100 عدد نوار تست قند خون

 • مجید رضایی مجید رضایی

  سلام امروز ۲۶.۱۱.۹۹ رسید دستم متاسفانه پلمپ کارتن دستگاه باز بود بسته بندی هم پاره بود تست کردم قند خون ساعت ۱۹ عصر رو ۷۰ زد بعد از خوردن این همه قندو میوه من قند ناشتام ۱۰۰ هست تو ازمایشگاه چند نفر دیگه هم امتحان کردم متاسفم برای دیجی که این وضع بسته بندیش بود

 • حامد اویسی حامد اویسی

  کاملا بی دقته، اگه از یه قطره خون سه بار قند بگیرید هر دفعه یه عدد میده که هیچ ارتباطی به هم ندارن، برای من که دیابتی هستم و کنترل دقیق قندم مهمه اینکه یه بار بده ۲۱۰ یه بار بده ۳۰۵ و یه بار بگه ۲۸۰ اصلا فایده نداره، بیشتر بدرد کسایی میخوره که دیابت ندارن و میخان خیالشون راحت باشه که همچنان دیابت ندارن ایشالا همیشه سلامت باشید

 • محمد محمدیان فر محمد محمدیان فر

  وقتی صبح ناشتا گرفتم یک بار ۲۵۰ بلافاصله از انگشت دیگه گرفتم ۱۷۰ رو نشان داد درحالی که من اصلا دیابتی نبودم بعد از صبحانه گرفتم ۷۵ نشان میداد روز بعد رفتم ازمایشگاه وازمایش دادم وهمزمان با دستگاه چک کردم ۳۰۰ نشان میداد ولی وقتی نتیجه ازمایشگاه رو گرفتم قند ناشتا ۷۵ بود حالا خود حساب کنید چه دستگاه افتضاحیه

 • محمود خدابنده لو محمود خدابنده لو

  من سالهاست از دستگاه آکوچک پرفورما استفاده کردم که نوار تستش خداروشکر دیگه وارد نمیشه.مدت یک هفته است که آوان رو جایگزین کردم. سوزن یکبار مصرفه که خب یک کمی وقت باید براش بزارین و عوضش کنین. در آکوچک سالی یکبار عوض میکردم. با یک باطری کار میکنه همه دستگاه ها تلورانس خطا دارن. یعنی نتیجه تست با آزمایشگاه چند تایی تفاوت داره و بایستی درست قبل از دادن خون با این دستگاه قند رو چک کنید تا میزان تلورانسش رو متوجه بشید. تلورانس آکوچک حدود ۱۳ تا بیشتر از آزمایش خون بود و تلورانس آوان کمتره و بنظرم دقیقتر هست. امکاناتش خیلی خوبه. نوار خون رو جذب میکنه مثل آکوچک ولی بمحض صدا دادن دستگاه موقع جذب خون بایستی نوک نوار رو از خون دور کنین. من در تماسی که با شرکت داشتم گفتن همه سوزن های چهارپر قابلیت استفاده دارن که اینطور نیست و سوزنی که از داروخانه خریدم به سهولت سوزن خود دستگاه در محل قرار نمیگیره .خواستم از شرکت سفارش بدم که از سوزن های خود دستگاه بیارن که گفتن سوزنی که ارائه میدیم امپرور هست که جا داشت شرکت سوزن های خودش رو تو داروخانه ها ارائه میداد به مشتری هاش. سوزن امپرور در ۸۹۰۰ هست ولی همین رو شرکت آوان میده ۱۵۰۰۰ تومن که در نوع خودش از نظر قیمت جالبه. من سوزن امپرور خریدم ولی هنوز استفاده نکردم. توی پک بایستی کلا ۱۰۰ عدد نوار موجود باشه که کلا ۷۵ عدد ارائه میشه که برای من ۲۵ تا از شرکت فرستادن. در مجموع دستگاه خوبیه فقط امیدوارم شرکت سوزن مناسب رو با برند خودش تو بازار ارائه بده و در آینده مشکلی در تامین نوار برای استفاده کنندگان پیش نیاد.

 • بهنام دهقان بهنام دهقان

  من ۳ تا دستگاه دارم . اکری که یکس از دقیق ترین دستگاهای جهانه و ژاپنیه و یه دستگاه تایوانی و الان هم چند روزیه بخاطر نظرات و مطالعاتی که داشتم تصمیم به خرید دستگاه اوان گرفتم . دستگارو با ۲ تا دستگاه دیگه مقایسه کردم که با اونها یکی بود ولی خوب دقیق ترین تست اینه که نمونه ازمایشگاه چک بشه اونم چک میکنم تا یکی ۲ روز اینده و اینجا نظرمو میذارم . اما دلیلی که اینجا دارم نظر میدزارم در کل اینه که میخوام یه کمکی باشه به دوستان که تو این همه گیر دار و هزینه باز یه هزینه اضافی رو دستتون نره . دستگاه اوان اگر اسم ایرانی از روش برداری و بزاریش کنار اون اکری ژاپنی از لحاظ کیفیت متریال نمتونی عیبی روی اوان بزارید . چه بسا که قلم لنست دستگاه اوان با کیفیت تر و کاربری راحتری داره . از لحاظ دقت هم با هم هیچ فرقی ندارن در حد ۱ واحد الی ۲ واحد . کیف هر دو دستگاه کیف های کوچیک و قابل حمل ولی کیف اوان کیفیت به مراتب بهتری داره . نمونه تایوانی هم که من دارم کلا جعبه پلاستیکی داره که واقعا دستا و پا گیره . اما در مورد مهمترین موضوعی که این روزا همه افراد مبتلا به دیابت درگیرشن بحث تهیه کیت دستگاهاس . که هم بصورت اختصاصی هز دستگاهیی هم در حال حاضر بعلت برداشتن دلار ۴۲۰۰ و .... هزار چیز دیگه خیلی کم گیر میاد یا اکثر دستگاهای بازار کیتشون اصلا گیر نمیاد. قیمت ۵۰ عدد کیت در بازار بین ۳۰ تا ۸۰ تومانه بسته به دستگاهای توی بازار . قیمت کیت دستگاه اوان ۵۹ تومنه که قیمت متوسط رو به بالاییه . یا خارجیا ارزونن یا این گرونه :) امیدوارم اینم بتونن ارزونتر به بازار تحویل بدن .

 • قاسم جزایری قاسم جزایری

  در یک زمان ۴ بار گرفتم از ۱۹۰ تا ۳۳۰ نتیجه داد

 • غلامرضا روزبان غلامرضا روزبان

  کاشکی شرکت تولید کننده این پیام رو می خوند من این رو دو ماه پیش خریدم، گفتم تولید ملی و نوارشم گیر میاد، اولا تو شهر جدید پردیس تو فاز یک و دو هیچ داروخانه ایی نوارش رو نداشت، برند های دیگر رو می تونی تهیه کنی ولی این رو نه!!البته این مهم نیست چون فعلا از میشه سفارش داد.. اما نکته اصلی دقت لازم که سازنده باید یه فکری بابت این موضوع بکنه ، کاش وزارت بهداشت یا انجمن دیابت نه تنها برای این دستگاه بلکه برای دستگاههای دیگه هم دقت دستگاهها رو هر چند وقت یکبار چک میکرد و جدولش رو منتشر میکرد تا اون هایی که دیابت دارن تکلیفشون رو می دونستن، اما یه مشکلی دیگه ایی که دارم غیر خطی بود خطاست یعنی نمیتونی یک بار با یک یا دستگاه دقیق تر تست کنی و اختلافی که به دست میاد رو همیشه لحاظ کنی... نمیدونم واقعا شاید اینی که برای من فرستادن اینطوری هست. ولی سایز و کیف و ... همه ظاهر خوبی داره و کیفیت قابل قبول..

 • کاربر کاربر

  من نمیدونم بعضیا که میگند خوب نیست معیارشون چیه؟ دستگاه های برند دنیا مثل صفر یک یا اکیوچک هم صد درصد دقیق نیستند ولی انصافا در صد خطای پایینی دارند همه دستگاه های دنیا تا 10درصد خطا را دارند و این امر طبیعی هست من هم صفر یک دارم و هم اکیو چک که واقعا دستگاهای خوبی هستند اما به خاطر نبود نوار تست مجبور شدم که دستگاه تست آوان را بخرم تا موقتا کارم راه بیفته ولی خداییش برام دور از انتظار بود که یک جنس ایرانی اینقدر با کیفیت باشه دقتش هم قابل قبول بود در چند مرحله تست متوجه شدم که نتایج را با تلرانس10درصد نشون میده که انصافا خوبه دوستانیکه سررشته ندارند بدونند که بهترین دستگاه های تست قند خانگی دنیا مثل اکیو چک و صفر یک هم به هیچ عنوان 100در100 دقیق نیستد وتا 10درصد تلرانس را دارند و این امر طبیعی و قابل گذشت هست در کل دستگاه خوبیه به نظر من حتی میتونه جایگزین مارک های خوب دنیا هم باشه فقط نوار های تست آوان قدرت مکش کمتری دارند که باید اصلاح بشه و نکته مهم اینکه جایه دو باطری داره ولی با یک باطری هم کار میکنه ولی من به شما توصیه میکنم از هر دوباطری استفاده کنید من که امتحان کردم بادو باطری دقتش بیشتر شد و نتایج دقیقتری داد نتیجه اینکه بخرید و لذت ببرید

 • بنفشه عزتی قره چپق بنفشه عزتی قره چپق

  سلام من دیابتی وباردار هستم مجبورم روزی چن بار قندم رو بکیرم ولی ۳ بار پشت سرهم گرفتم هر ۳ بار یک عدد متفاوت رو نشون داد که به نظرم اصلا این خوب نیست چون نمیدونم کدومش درسته وچکار کنم

 • محسن کامرانی محسن کامرانی

  افتضاح... افتضاح... افتضاح ما امروز قند ناشتای بیمارمون رو از دو تا از انگشت هاش گرفتیم انگشت اول 201 نشون داد انگشت دوم 163 بلافاصله پرستاری که برای انجام آزمایش به خونه آمده بود خونش رو گرفت و به آزمایشگاه برد (منظورم اینه که بیمار راه نرفت تا بُعد مسافت و فعالیت بیمار رو بهانه کنیم) جواب آزمایشگاه رو الان دریافت کردیم 128 این همه تفاوت رو چطور می شه توجیه کرد؟ ما امروز به این نتیجه رسیدیم که پولمونو دور ریختیم

 • سیدحسین موسوی سیدحسین موسوی

  سلام در پیشنهاد شگفت انگیز خریداری شد، ولی متاسفانه اصلاً دقیق و مورد اطمینان نیست!! در چند نوبت با اختلاف زیادی قند خون رو نشون میده!! مجبور شدم دستگاه تست قند خون گالا از همین سفارش بدم و انصافا و به دور از هر تعصبی دقیق و خوب نشان می دهد، چون با دو دستگاه دیگه هم تست گرفتم دستگاه گالا و دو دستگاه دیگه نزدیک به هم بود، ولی آوان با اختلاف ۳۰ به بالا نشون داد! هم قبل از ناشتا و هم بعد از ناشتا. حیف که فرصت هفت روزه گذشته و نمیشه مرجوعی زد.

 • حامد شادلو دماوندی حامد شادلو دماوندی

  متاسفانه زوی بسته بندی نوشته محتوی ۱۰۰ عدد نوار تست ولی توی جعبه فقط ۳ بسته نوار ۲۵ عددی بود یعنی ۷۵ عدد به همین دلیل مرجوع کردم چون از بسته دستگاه بدون نوارش گرون تر می افته

 • مهرداد خسروی فر مهرداد خسروی فر

  فرد سالم را مریض دیابتی نشان می دهد و فرد بیمار را همچون فردی سالم . اگر به سلامتی تان اهمیت می دهید این کالا را نخرید !! بیمار دیابتی هستم در حالیکه قند خونم را آزمایشگاه ۲۴۰ اندازه گیری کرد این دستگاه ۱۶۳ نشان می داد و همشیره را با قند خون ۸۵ را با عدد ۱۴۳ اندازه گیری کرد ؛ اصلن توصیه نمی کنم و مرجوع اش می کنم اگر به سلامتی تان اهمیت می دهید این کالا را نخرید !!

 • مهرداد مالکی مهرداد مالکی

  دستگاه های پزشکی صرف از قیمت با جان و سلامت ملت سر کار دارند، شاید اگه من چند بار تست انجام نداده بودم اصلا متوجه خرابی دستگاه نمیشدم، لطفا با واردات و فروش دستگاه بی کیفیت با جان ملت بازی نکنید

 • کاربر کاربر

  متاسفانه هولوگرام دستگاه مخدوش بود و قبلا جعبه ش باز شده بود بجای ۱۰۰ تا کیت هم ۹۰ تا توی بسته بندی بود، متاسفانه خدمات خیلی ضعیف شده و کنترلی روی فروشندگان نداره فقط شده واسطه و درصد بگیر

 • عکس خوانده نمی‌شود

  شباهت یا مغایرت

  10

  ابعاد یا سایز

  31

  اصالت کالا

  60

  کیفیت و کارایی

  81

  قیمت و ارزش خرید

  84

  قیمت خرید دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01 به همراه 100 عدد نوار تست قند خون

  لیست قیمت فروشندگان